Gość: zs
IP: *.ip.netia.com.pl
17.12.12, 07:52
to kolejna paranoja związana z fotoradarami... mnie zastanawia czy zgodne z prawem jest to, że to samo przewinienie może skutkować różnej wysokości manatem (czy ktoś wskaże kierującego czy nie). Jak dla mnie to przepis, który pozwala w jednoznaczny sposób WYCENIĆ jeden punkt karny i wszyscy powinni mieć możliwość SPŁACANIA swoich punktów karanych by uniknąć powtórnego egzaminu.
Cóż, po raz kolejny widać, e świnie zawsze będą się interesować tylko zapełnianiem koryta....
PS: zaczynam się oswajać, że niedługo w tym chorym państwie mogę dostać wezwanie do stawienia się w wiezieniu i nie powiedzą mi dlaczego, bo mógłbym się dowiedzieć o co jestem podejrzewany i mógłbym się bronić.....