Gość: mile_zaskoczony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.04, 19:40 Był ktoś w Pryzmacie a Pijarskiej? Ja tam zajżałem i jest na prawde spoczko, zwłaszcza te kanapy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gh Re: Pryzmat IP: *.kki.krakow.pl 29.01.05, 18:27 już sa drewniane, czarne krzesła ale nadal jest sympatycznie, pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś