IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.04, 19:40
Był ktoś w Pryzmacie a Pijarskiej? Ja tam zajżałem i jest na prawde spoczko, zwłaszcza te kanapy
Obserwuj wątek
    • Gość: gh Re: Pryzmat IP: *.kki.krakow.pl 29.01.05, 18:27
      już sa drewniane, czarne krzesła ale nadal jest sympatycznie, pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka