Gość: MAG IP: *.241.114.135.adsl.inetia.pl 11.08.04, 09:29 Wisla - smieszny stadion, smieszni kibice, smieszna druzyna - WSTYD! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
peteen Re: Wisla Krakow v. Real 11.08.04, 09:51 twós post też smieszny, też wstyd... i co, remis ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAG Re: Wisla Krakow v. Real IP: *.241.114.135.adsl.inetia.pl 11.08.04, 10:01 Mysle ze Real zagra jak w sparingu i w Krakowie kazdy wynik jest mozliwy, lecz w Madrycie Wisla nie ma absolutnie zadnych szans - koniec pucharow w tym roku! PS. Ale stadion macie smieszny no nie!? Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: Wisla Krakow v. Real 11.08.04, 10:06 na tym samym stadionie, choć w innej konfiguracji, wisła pokonała celtic glasgow 2:0 w obecności 42,5 tysiąca widzów - też miało być śmiesznie... ilość miejsc na stadionie nie świadczy o sile drużyny, a kiedy nazywasz ją śmieszną, obrażasz zespoły, które z wisełką w meczach poległy, a są tam prawdziwe sportowe tuzy... zobaczysz sparing dziś o 20:45, może zmienisz zdanie (barca też miała pierdziela, kiedy wisełka 3 razy wychodział na prowadzenie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAG Re: Wisla Krakow v. Real IP: *.241.114.135.adsl.inetia.pl 11.08.04, 11:21 Proponuje bysmy wrocili do dyskusji jutro rano znajac wynik spotania! pozdr. z Poznania! Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: Wisla Krakow v. Real 11.08.04, 11:39 tu nie chodzi o dyskusję, tu chodzi o szacunek... dobrego odbioru życzę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 7 Re: Wisla Krakow v. Real IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.08.04, 12:56 ale byloby fajnie, gdyby real przegral i ci wszyscy 'zyczliwi' przestaliby szczekac na wisle:)) Odpowiedz Link Zgłoś