Gość: migdal
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
14.08.04, 11:09
Ronaldo stwierdzil w wywiadzie po meczu w krakowie, ze bardzo podobalo mu
sie w Polsce i po meczu wyszli zabawic sie na miasto...
Bawili sie cala noc, ale nie pamieta dokladnie gdzie i jak wrocili do
hotelu ...
Zresztą zobaczcie sami:
poczta.veracomp.pl/humor/ronaldo_i_trener.jpg