serta :) 25.09.04, 11:31 Ql,ale nie prosilam Cie,zebys otwieral na forum klinike terapii ... Nie slyszalam jak listonosz dzwonil,dopiero teraz sie obudzilam ... odpisze,odpisze,ale daj mi chwile Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: odpisałam ... 25.09.04, 12:30 no, pozbyłem się klienta... witaj serta! no to co? opierniczaj mnie za coś bo nuda! Odpowiedz Link Zgłoś
serta :) 25.09.04, 13:12 poczekaj do poniedzialku - nazbiera sie z dzis i jutra ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: :) 25.09.04, 13:14 jednak nie pękłaś ze szczścia.. bo już się niepokoiłem co z Tobą :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
serta cooo?! 25.09.04, 13:18 jakiego szczescia ?! Ql,Ty chcesz mnie do 14 wkurzyc? Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: cooo?! 25.09.04, 13:22 o,o,o już się zaczyna, QL zrobił robotę :)))))) poważnie, jak się spało? (dzięki za 23:10) Odpowiedz Link Zgłoś