Dodaj do ulubionych

nie przejmuj się nie jesteś sam...

25.09.04, 09:26
serta! poczta!
Obserwuj wątek
    • serta :) 25.09.04, 11:31
      Ql,ale nie prosilam Cie,zebys otwieral na forum klinike terapii ...
      Nie slyszalam jak listonosz dzwonil,dopiero teraz sie obudzilam ...
      odpisze,odpisze,ale daj mi chwile
      • serta odpisałam ... 25.09.04, 11:45
        • ragtime_r Re: odpisałam ... 25.09.04, 12:30
          no, pozbyłem się klienta...
          witaj serta!
          no to co? opierniczaj mnie za coś bo nuda!
          • serta :) 25.09.04, 13:12
            poczekaj do poniedzialku - nazbiera sie z dzis i jutra ;)
            • ragtime_r Re: :) 25.09.04, 13:14
              jednak nie pękłaś ze szczścia.. bo już się niepokoiłem co z Tobą :)))))
              • serta cooo?! 25.09.04, 13:18
                jakiego szczescia ?! Ql,Ty chcesz mnie do 14 wkurzyc?
                • ragtime_r Re: cooo?! 25.09.04, 13:22
                  o,o,o już się zaczyna, QL zrobił robotę :))))))
                  poważnie, jak się spało? (dzięki za 23:10)
                  • serta smacznie 25.09.04, 13:23
                    • ragtime_r to spoko 25.09.04, 13:25

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka