Dodaj do ulubionych

witam w odcienach jesiennych żółcieni...

06.10.04, 10:06
... nic tylko do lasu, na spacer, za rączkę....
ale ktoś musi mieć chody tam na górze, nie?
jesień nas lubi!
Obserwuj wątek
    • columbia a mówiłam, że trzeba myśleć pozytywnie.... 06.10.04, 10:31
      i wypierać myśl o nadchodzącej zimie...(oraz nie chodzić jeszcze w ciepłych
      ciuchach)....a wszystko będzie dobrze...
      • swing Re: a mówiłam, że trzeba myśleć pozytywnie.... 06.10.04, 10:39
        columbia napisała:

        > i wypierać myśl o nadchodzącej zimie...(oraz nie chodzić jeszcze w ciepłych
        > ciuchach)....a wszystko będzie dobrze...

        a przede wszystkim nie oglądać prognozy pogody - ostatnie czarnowidztwo
        meteorologów nie znalazło odzwierciedlenia w rzeczywistości ;-P

        ps. Colombina, będziesz w klapkach biegać do pierwszych śniegów, co? ;-)
        • serta :) 06.10.04, 11:19

          ja Ci Ql dam po lesie za raczke! Znowu prowokujesz dziewczyny ?! wszystko
          widze! ;)
          • ragtime_r Re: :) 06.10.04, 11:29
            ups..
            • serta grrr ... 06.10.04, 11:34

              zebys wiedzial,ze UPS ... masz juz jeden minus na dzien dzisiejszy ...
              • swing Re: grrr ... 06.10.04, 11:36
                serta napisała:
                > zebys wiedzial,ze UPS ... masz juz jeden minus na dzien dzisiejszy ...

                to w sumie już dwa...?
                • serta :) 06.10.04, 11:41
                  nie,narazie ma jeszcze tylko jeden ... ale znajac jego zdolnosci,to pewnie
                  lada moment dorobi sie kolejnego :/
                  • swing Re: :) 06.10.04, 11:49
                    to za wątek nie policzyłaś - jesteś dziś łaskawa ;-)))
                    • serta hihi :) 06.10.04, 11:53

                      a,dzis nawet wstalam w dobrym nastroju.Powiedzmy,ze nie zauwazylam ;)
                      chcociaz kto wie,moze zaraz mi sie popsuje ten dobry humor i oberwie sie Ql'owi
                      jednak ...
        • columbia Re: a mówiłam, że trzeba myśleć pozytywnie.... 06.10.04, 11:57
          dopóki mi palce u stóp nie zsinieją!!!!!
          : )))
          • serta grrr 06.10.04, 11:59
            ... no i wlasnie sie dorobil drugiego ... :/ grrr
            • columbia Re: grrr 06.10.04, 12:01
              ??????????????????????????
            • serta PS ... chciałam jeszcze dodać,że ... 06.10.04, 12:01
              5 minusow i ma przekichane
              • columbia Re: PS ... chciałam jeszcze dodać,że ... 06.10.04, 12:05
                za co ten drugi minus?
                • serta za co? 06.10.04, 12:07

                  napisal mi na gadu,ze czeka z utesknieniem na wieczor.I nie dodal,ze czeka
                  dlatego,zeby byc moze pojsc na kawe ze mna.Co jest rownoznaczne z tym,ze chcial
                  mi zrobic na zlosc,zebym moze jeszcze byla zazdrosna! No musialam mu dac
                  minus ... przeciez to oczywiste :)
                  • columbia Re: za co? 06.10.04, 12:08
                    no tak......
                    • serta :) 06.10.04, 12:09
                      no wlasnie.Widzisz sama,ze nie mialam innego wyjscia.
          • swing Re: a mówiłam, że trzeba myśleć pozytywnie.... 06.10.04, 12:01
            widzę, że jesteś zdecydowana - to dobrze, może dzięki Twojemu poświęceniu
            unikniemy także zimy ;-)
            nie chciałabyć zdobyć w tych klapkach Trzech Koron?
            • columbia Re: a mówiłam, że trzeba myśleć pozytywnie.... 06.10.04, 12:03
              w klapakach!!!!
              : )))))


              mogłabym je zgubić, zwłaszcza po planowanym spożyciu jabłczaków ; )
            • serta :))) 06.10.04, 12:03

              no przeciez mowilam,ze w zimie ma byc 20 stopni ciepla.Tylko to miala byc
              tajemnica,ale oczywiscie Ql musial od razu wszystko wypaplac ... gorzej,niz
              baba.Pewnie w lazience przed wyjsciem tez siedzi z godzine.
              • serta trzeci? 06.10.04, 12:15
                zastanawiam sie czy nie dac mu trzeciego.Teraz mnie usiluje przekupic jakimis
                kosmatymi myslami przelewanymi na "papier" ... to chyba chwyt ponizej
                pasa,prawda?
                • swing nieee... 06.10.04, 12:23
                  przecież, gdyby się trochę nie przekomarzał, przestałabyś się nim interesować
                  ;-)))
                  • serta BRONISZ GO ?!?!? 06.10.04, 12:25
                    Teraz to na pewno mu dam trzeci minus.Pewnie gdzies mi umknelo jak Ci
                    naobiecywal niewiadomo czego w zamian za trzymanie z nim.Pewnie kolacje ze
                    sniadaniem.Juz ja go znam.No nieee - bezczelnosc! zaraz go na dywanik wezme ...
                    grrr
                    • swing moja droga :-) 06.10.04, 12:29
                      nie tak łatwo mnie przekupić byle obietnicą ;-P
                      • serta heh ... mam nadzieje 06.10.04, 12:30
                  • columbia Re: nieee... 06.10.04, 12:27
                    swing napisała:

                    > przecież, gdyby się trochę nie przekomarzał, przestałabyś się nim interesować
                    > ;-)))


                    zrobiłoby sie troche nudnawo...
                    napięcie trzeba stale podtrzymywać ; )))
                    • serta :((( 06.10.04, 12:28
                      columbia,Ty tez :( co on Wam naobiecywal? ;(((
                      • columbia Re: :((( 06.10.04, 12:30
                        mnie nic nie obiecał!! słowo....
                        • serta :> 06.10.04, 12:31
                          na pewnooo? :>

                          chyba sobie z rozpaczy dzis totka postawie na pocieszenie ...
                          ok dziewczyny (bo jak cos to bedzie na Was) - prosze mi tu podac kazda po 3
                          cyfry
                        • ragtime_r Re: :((( 06.10.04, 12:33
                          mogę coś obiecać pro forma... jak chcecie.. :)
                          • serta ... 06.10.04, 12:34
                            Ty lepiej nic nie obiecuj,bo jak pojdziemy juz na ten dywanik i tak do
                            upadlego ... to potem juz nie dasz rady zrealizowac zadnej obietnicy.

                            Gdzie te cyferki?
                            • ragtime_r Re: ... 06.10.04, 12:35
                              proponuję 6 , 9 :))))
                              • serta he he he 06.10.04, 12:37
                                moze byc 69 :))) ktore miejsce chcesz zajac? :>
                                ( łooo kurcze ... to sie wymyka cos spod kontroli!)
                                • ragtime_r Re: he he he 06.10.04, 12:38
                                  cenzura....
                                • columbia Re: he he he 06.10.04, 12:40
                                  zawsze możecie zamieniać się miejscami..co godzinę...i tak do rana...
                                  ; )))
                                  • ragtime_r Re: he he he 06.10.04, 12:44
                                    hehehehehe, dobre... co Wam tam, kobiety, po głowach chodzi... :))
                                    • columbia Re: he he he 06.10.04, 12:46
                                      ..to samo, co Wam, facetom..
                                      ; ))))
                                      • ragtime_r Re: he he he 06.10.04, 12:49
                                        to prawie jakbyśmy mieli wspólną głowe... :)))
                                        • columbia Re: he he he 06.10.04, 12:50
                                          w życiu płodowym jesteśmy tej samej płci...a właściwe bez płci.....
                              • luckystrike r...r 06.10.04, 12:56
                                poczte sprawdź. mocne, przepraszam , ale sie nie mogłem powstrzymać
                                • columbia Re: r...r 06.10.04, 12:58
                                  luckystrike napisał:

                                  > poczte sprawdź. mocne, przepraszam , ale sie nie mogłem powstrzymać
                                  >



                                  a do mnie nie napiszesz? : (
                                • serta :((( 06.10.04, 13:01
                                  pewnie cos nie fajnego o mnie :( to juz nic nie pisze :(
                                  • luckystrike Re: :((( 06.10.04, 13:02
                                    wybaczcie dziewczyny, ale nie napiszę
                                    • luckystrike i licze się z tym... 06.10.04, 13:04
                                      że mam minusa
                                      ;)
                                    • columbia Re: :((( 06.10.04, 13:04
                                      aż takie "mocne" ? ; )
                                      • ragtime_r Re: :((( 06.10.04, 13:06
                                        nie chciałbym przeszkadzać ale o jakiej ilości ekperymentów mowa?
                                        • swing Re: :((( 06.10.04, 13:10
                                          mam nadzieję, że nie pytasz lakiego....
                                          • ragtime_r Re: :((( 06.10.04, 13:12
                                            lucky coś milczy... hmmm Lucky!!! wiesz co, ja to bym miał dożywotni uraz do
                                            czopków, wiesz... :)))
                                            • luckystrike Re: :((( 06.10.04, 13:23
                                              oj czopków to ja nigdy nie lubiłem!!!
                                              ale uważać cza!
                                              • ragtime_r Re: :((( 06.10.04, 13:26
                                                ja !
                                      • ragtime_r hehehehehehehehehehehehehehehehehehehe!!!!! 06.10.04, 13:08
                                        lucky, świetne....
                                        choć rzeczywiście teraz już będę się uważnie przyglądał w knajpach...
                                  • swing Re: :((( 06.10.04, 13:08
                                    serta napisała:
                                    > to juz nic nie pisze :(

                                    pytanie, czy R jeszcze napisze... ;-)
                                    • ragtime_r Re: :((( 06.10.04, 13:09
                                      napiszę... choć jedną rękę mam zajętą....
                                      ...trzymam myszkę of kors
                                      • swing Re: :((( 06.10.04, 13:13
                                        ragtime_r napisał:
                                        > napiszę...

                                        to znaczy, że nie tak łatwo Cię przestraszyć ;-)
                                        • ragtime_r Re: :((( 06.10.04, 13:15
                                          oj niełatwo... :)
                            • columbia 936 06.10.04, 12:36
                              • ragtime_r Re: 936 06.10.04, 12:38
                                hmmm trąciło mistycyzmem kabały...
                              • serta :) 06.10.04, 12:38
                                dzieki. Swing, jeszcze od Ciebie 3 cyferki
                            • columbia Re: ... 06.10.04, 12:38
                              serta napisała:

                              > Ty lepiej nic nie obiecuj,bo jak pojdziemy juz na ten dywanik i tak do
                              > upadlego ... to potem juz nie dasz rady zrealizowac zadnej obietnicy.
                              >

                              zapowiada sie niezła zabawa ; ))))))
                              • serta cenzura? 06.10.04, 12:40
                                Ql,skad Ty spadles? Tu sami swoi ;) i wszyscy dorosli ;)))
                                no mow jak wolisz,bo jak zaczniemy robic po mojemu,to juz nie bedziesz mial
                                nic do gadania!
                                • ragtime_r Re: cenzura? 06.10.04, 12:42
                                  fakt, pozostaje wtedy tylko migowy...
                                  • columbia zawsze też... 06.10.04, 12:48
                                    jest jeszcze body language....


                                    ; ))))))))
                            • swing Re: ... 06.10.04, 12:40
                              serta napisała:
                              > Ty lepiej nic nie obiecuj

                              słodkie obietnice to część tej gry...
                              jeśli wszyscy wiedzą o co chodzi może być zabawnie ;-)
                              • serta ... 06.10.04, 12:41
                                niezobowiazujacy seks?
                                ups ... nie moglam sie powstrzymac,zeby tego nie napisac hihi
                                • swing Re: ... 06.10.04, 12:45
                                  do gry należą też niedomówienia ;-)
                                • swing hmmm... 06.10.04, 12:46
                                  do gry należą też niedomówienia ;-)
                                • serta :))) 06.10.04, 12:46
                                  ale Ql,nie traktuj tego jako przyzwolenie na randki z kilkoma naraz! nic z
                                  tego! chyba,ze chcesz z miejsca 10 minusow
                                  • columbia czy minusy wiążą się z karami cielesnymi? ; ))) 06.10.04, 12:49
                                    • serta :))) 06.10.04, 12:50
                                      pewnie,mam pejcz w domu :)))
                                      • columbia Re: :))) 06.10.04, 12:51
                                        może Ralfik do tego daży....

                                        ; )))
                                        • serta zapewne ... 06.10.04, 12:54
                                          ... chce mnie sprowokowac,zeby bylo na mnie,ze to ja taka kosmata jestem,a
                                          potem ... ach! az sie boje myslec co potem!
                                          • columbia Re: zapewne ... 06.10.04, 12:56
                                            potem może być bardzo miło ; )))))))))))))))))))))))
                                            • serta zapewne ... 06.10.04, 12:59
                                              myslisz? a moze wyprobujemy go wszystkie? a co tam,niech strace! ;)))
                                              • columbia jestem ZA!!!! 06.10.04, 13:01
                                                ze względów naukowych, im więcej prób, tym lepiej!
                                                ; )))
                                                • serta & #35; & #35; & #35; & #35; & #35; & #35; & 06.10.04, 13:16
                                                  ja sie juz nie bawie
                                                  • swing Re: & & #35; 35; & & #35; 35; & & #35; 35; 06.10.04, 13:18
                                                    serta napisała:
                                                    > ja sie juz nie bawie

                                                    nie poddawaj się tak łatwo!
                                                  • serta *& @& #35; %& & #35; !%& !& #35; T$& #35; 06.10.04, 13:20
                                                    nie podalas mi cyferek
                                                  • swing Re: & & & #35; 35; 35; & & & #35; 35; 35 06.10.04, 13:20
                                                    chcesz ciągle te cyferki?
                                                  • swing nie wiem czy Ci się spodobają... 06.10.04, 13:23
                                                    127
                                                    co z nimi zrobisz?
                                                  • serta :) 06.10.04, 13:25
                                                    no jak to co,postawie sobie totka ;) bo moje pewniaki cos sie ostatnimi czasy
                                                    nie sprawdzaja :( juz tyle kumulacji mi przeszlo kolo nosa ;(((
                                                  • ragtime_r Re: :) 06.10.04, 13:28
                                                    36, 44, 1, 18, 13, 31
                                                  • columbia Re: & & #35; 35; & & #35; 35; & & #35; 35; 06.10.04, 13:19
                                                    jak nie chcesz sie bawic, to nie prowokuj!
                                                    bo potem bedzie (albo juz jest) płacz...
                                                    ; )
                                                  • serta :))) 06.10.04, 13:21
                                                    a kto sie rozplakal? ;)
                                    • ragtime_r Re: czy minusy wiążą się z karami cielesnymi? ; ) 06.10.04, 12:50
                                      może serta lubi sadomaso?
                                      • serta :))) 06.10.04, 12:51

                                        a co,przestraszyles sie? :>
                                        • ragtime_r Re: :))) 06.10.04, 12:53
                                          nio... jak mnie przestraszysz to się zwinę w kłębuszek...
                                          • serta ooo 06.10.04, 12:55
                                            takie czary-mary potrafisz robic? cos podobnego ...
                                            • serta :((( 06.10.04, 13:31
                                              aaa ... !!!
    • Gość: greta Witam tez... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.04, 15:27
      a teraz ide jesc obiad...
      :))))
      oj...padam z nog...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka