Dodaj do ulubionych

pośpiewam z zespołem

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.04, 22:58
W wolnym czasie, weekendy, chętnie pośpiewam z zespołem. Mam dobry i ciekawy
głos. Preferuję śpiewanie po polsku, a styl raczej nie rock, wszystko inne
jest dobre, nawet kawałki weselne.

Dorota
tenar14(usun to)@poczta.onet.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: Rysio Re: pośpiewam z zespołem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.04, 23:01
      A ile masz lat Doroto ?
      • Gość: Dorota Re: pośpiewam z zespołem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.04, 23:04
        Jestem dorosła, mam doświadczenie w śpiewie, to moje hobby. Szczegóły omówmy na
        priva, proszę.

        D.
      • Gość: kinia Re: pośpiewam z zespołem IP: 5.2.* / *.chello.pl 12.10.04, 23:19
        wstydź się rychu stręczycielu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka