Gość: Dorota
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
12.10.04, 22:58
W wolnym czasie, weekendy, chętnie pośpiewam z zespołem. Mam dobry i ciekawy
głos. Preferuję śpiewanie po polsku, a styl raczej nie rock, wszystko inne
jest dobre, nawet kawałki weselne.
Dorota
tenar14(usun to)@poczta.onet.pl