Dodaj do ulubionych

KLUB KARAOKEE

04.03.05, 10:25
poszukuję jakiegoś fajnego lokalu gdzie mogłabym zabrać kontrahentów z
Indonezji-baaaardzo chcą pospiewać,u nich to podobno straszne popularne
jest...ktoś zna jakieś fajne miejsce w Krakowie,w miarę możliwości blisko
Rynku..pomóżcie;) z góry dziękuję;)
Obserwuj wątek
    • Gość: alla Re: KLUB KARAOKEE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.05, 21:24
      Trambar na Stolarskiej
    • Gość: Stokrotka Re: KLUB KARAOKEE IP: *.chello.pl 05.03.05, 13:55
      "Kryjowka" na Slawkowskiej, ale nie we wszystkie dni (wydaje mi sie, ze sroda i
      sobota).
      • k_madame dzieki...:) 07.03.05, 12:48

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka