k_madame
04.03.05, 10:25
poszukuję jakiegoś fajnego lokalu gdzie mogłabym zabrać kontrahentów z
Indonezji-baaaardzo chcą pospiewać,u nich to podobno straszne popularne
jest...ktoś zna jakieś fajne miejsce w Krakowie,w miarę możliwości blisko
Rynku..pomóżcie;) z góry dziękuję;)