Dodaj do ulubionych

MAM PROSBE DO DRESOW

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 19:42
WEZCIE SPREJE DO RAK I ZAMALUJCIE PLAKATY Z PIPAMI W STANIKACH - OSTATNIO
POJAWIL SIE TAKI PASKUDNY, Z ROZOWYM TLEM I JAKAS PIPA W STANIKU NO ZROBCIE Z
TYM PORZADEK, TAK JAK KIEDYS!
Obserwuj wątek
    • krif Re: MAM PROSBE DO DRESOW 04.03.05, 22:40
      Właściwymi adresatami tego apelu są działacze 'młodzieży wszechpolskiej'...
      Chociaż jak by się dłużej zastanowić to może to jedno i to samo. :P


      p.s. po co odrazu zamalowywać, może lepiej zalepić calą powierzchnię świętymi obrazkami...???
    • mrug Re: MAM PROSBE DO DRESOW 04.03.05, 23:19
      Prosimy o szczegóły.
      Jakie pipy, czy ładne, jakie staniki, rozmiar miseczki, gdzie można kupić?
      Nawołujesz do akcji społecznej zakrojonej na szeroką skalę a tutaj trzeba
      porządnego planu!
      Trzeba poznać przeciwnika!
      • Gość: m.w. Re: MAM PROSBE DO DRESOW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 00:24
        cio to pipa?

        • Gość: dowci Re: MAM PROSBE DO DRESOW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 12:12
          ok wiec - pipa - pani pokazujaca sie nago przed wiekszym gronem publicznosci.
          Rozmiar stanika - taki jak widac na plakacie, gdzie mozna kupic- w firmie,
          ktorej nazwa widnieje na plakacie, wiec rodacy : do roboty! a pomysl z
          obrazkami niezly :P
          • seven Re: MAM PROSBE DO DRESOW 05.03.05, 15:25
            > ok wiec - pipa - pani pokazujaca sie nago przed wiekszym gronem publicznosci.

            rotfl!!!
          • k.r.i.s.s Re: MAM PROSBE DO DRESOW 05.03.05, 16:09
            Ja bym zainteresował tą sprawą Radio Maryja.
            Wstrętna pornografia, a fe ;)

            --
            kriss.forum
            reaktywacja

            www.kazimierz.com

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka