Gość: dowci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 19:42 WEZCIE SPREJE DO RAK I ZAMALUJCIE PLAKATY Z PIPAMI W STANIKACH - OSTATNIO POJAWIL SIE TAKI PASKUDNY, Z ROZOWYM TLEM I JAKAS PIPA W STANIKU NO ZROBCIE Z TYM PORZADEK, TAK JAK KIEDYS! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krif Re: MAM PROSBE DO DRESOW 04.03.05, 22:40 Właściwymi adresatami tego apelu są działacze 'młodzieży wszechpolskiej'... Chociaż jak by się dłużej zastanowić to może to jedno i to samo. :P p.s. po co odrazu zamalowywać, może lepiej zalepić calą powierzchnię świętymi obrazkami...??? Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: MAM PROSBE DO DRESOW 04.03.05, 23:19 Prosimy o szczegóły. Jakie pipy, czy ładne, jakie staniki, rozmiar miseczki, gdzie można kupić? Nawołujesz do akcji społecznej zakrojonej na szeroką skalę a tutaj trzeba porządnego planu! Trzeba poznać przeciwnika! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m.w. Re: MAM PROSBE DO DRESOW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 00:24 cio to pipa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dowci Re: MAM PROSBE DO DRESOW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 12:12 ok wiec - pipa - pani pokazujaca sie nago przed wiekszym gronem publicznosci. Rozmiar stanika - taki jak widac na plakacie, gdzie mozna kupic- w firmie, ktorej nazwa widnieje na plakacie, wiec rodacy : do roboty! a pomysl z obrazkami niezly :P Odpowiedz Link Zgłoś
seven Re: MAM PROSBE DO DRESOW 05.03.05, 15:25 > ok wiec - pipa - pani pokazujaca sie nago przed wiekszym gronem publicznosci. rotfl!!! Odpowiedz Link Zgłoś
k.r.i.s.s Re: MAM PROSBE DO DRESOW 05.03.05, 16:09 Ja bym zainteresował tą sprawą Radio Maryja. Wstrętna pornografia, a fe ;) -- kriss.forum reaktywacja www.kazimierz.com Odpowiedz Link Zgłoś