raciborek144
15.03.05, 09:31
Zaczyna być naprawdę źle !!!
Drodzy mieszkańcy bloków przy RACIBORSKIEJ ( tych budowanych przez PROINSA )
Mieszkańcy bloku 13 i budowlańcy INTER-BUDU parkują na naszych parkingach
i nic sobie z tego nie robią. Wczoraj gdy o 23.00 nie mogłem znaleźć ani
jednego miejsca na naszych parkingach, postanowiłem więc zaparkować na
osiedlu pseudo-Szuwarowa ( nowa Raciborska ) w miejscu, w którym nikomu to
nie przeszkadzało obok innych parkujących w tym miejscu samochodów.
Gdy zostawiłem samochód i pan z budki ( stróż ) zauważył, że nie zmierzam do
bloku 13 a na starą Raciborską , wybiegł z budki zaczął na mnie krzyczeć i
straszyć brygadą interwencyjną, że zaraz zadzwoni i założą mi blokadę na koła.
Nie pozostało nic innego jak wyjechać ze wspaniałego osiedla ( pseudo-
Szuwarowa ) i szukać miejsca, tylko nie wiadomo gdzie.
SYTUACJA ROBI SIĘ PARADOKSALNA!!!
Wszystkie miejsca na Racioborskiej są zajęte , na jezdni nie da się
zaparkować gdyż jest zbyt wąska.
Mieszkańcy bloku 13 parkują na parkingu przy Raciborskiej 18/20 pomimo że to
nie ich parking, dlatego że do tego parkingu mają bliżej a po drugie to
właściwie nie mają gdzie parkować ( takie to wspaniałe jest to osiedla INTER-
BUDU )- na naszym osiedlu w nocy nie ma praktycznie ani jednego wolnego
miejsca, gdy tymczasem na nowej Szuwarowej są wolne miejsca ( jeszcze ) na
których można zaparkować - ale nam ( mieszkańcom Raciborskiej - tej
Proinsowej ) nie wolno tam zaparkować !
ONI PARKUJĄ NA NA NASZYM !!!!
MY JEDNAK NIE MOŻEEMY ZAPARKOWAĆ U NICH( mimo że są wolne mejsca ) bo mają
CIECIA który straszy brygadą i pilnuje "porządku"
ZAJEBIŚCIE !!!
Żeby było śmieszniej INTER-BUD postawił przed wjazdem na osiedle od strony
Racioborskiej tabliczkę że to ten prywatny i parkingi między godz 6.00 a 22.00
tylko dla mieszkańców osiedla - Pytam: JAKIE PARKINGI ??? Gdzie te PARKINGI ?
Raptem na cały blok 13 i 15B jeden parking na 10 miejsc !!!
Drodzy Mieszkańcy nowych bloków przy Raciborskiej zapytajcie szanownego pana
Łukasika( po to aby nam się wszyskiem żyło lepiej i żeby nasze dzieci nie
strzelały do siebie z procy )
- ile miejsc parkingowych przypada na Wasz blok ? Gdzie te parkingi ?
- gdzie są te place zabaw o których piszą na billboardach i na których
mają się bawić Wasze pociechy ?
Bo odnoszę wrażenie, że pan Łukasik, bazując na renomie osiedla Szuwarowa,
ma Wam nie wiele do zaoferowania poza może nieco lepszym standardem mieszkań
niż tych Proinsowych. Już teraz korzystacie z naszych parkingów - ale nam z
Waszych, nota bene znacznie mniejszych, Waszych dróg i chodników nie wolno
mimo że są miejsca, bo jesteśmy straszeni brygadą interwencyjną i blokadą
kół, usnięciem samochodu, a już za chwilę zacznie korzystać chyba z naszych
placów zabaw - no bo przyznajcie sami, czy na tej nowej "SZUWAROWEJ" ( tzn
Racioborskiej macie dość parkingów , czy są jakieś place zabaw ? )
No chyba że placem zabaw są te dziwne formy kamienno - betonowe między
blokiem 13 a 15 B zupełnie nie wiadomo czemu mające służyć.
Wiem, że to nie Wasza wina ( specjalnie INTER-BUD wszedł sprytnie na teren
naszego osiedla z inwestycją w ten sposób abyście w 50 % korzystali z
infrastruktury naszego osiedla i aby w ten sposób mógł się uwolnic od budowy
większych parkingów, placów zabaw )
ALE PROSZĘ I APELUJĘ uszanujcie to że parkingi na Raciborskiej należą do
wspólnot mieszkaniowych ( 18/20/ 16 14, 12, 10 , 7,9,11 ) i NIE PARKUJCIE
TAM !!!!
Parkujcie na Waszym osiedlu ( o nazwie SZUWAROWA ) - gdzie nie wiem -
zapytajcie o to w INTER-BUDZIE !!!!
Mieszakaniec Racioborskiej ( tej PROINSOWEJ )