Gość: Bryś IP: *.76.classcom.pl 14.05.05, 13:49 Hi, ghi w innych gazetach np. w "Dzienniku" też go zjechali. Co za kretyn nie zauważył nawet zbudowanych obwodnic. Widocznie za dużo zajmował się aferami i wszędzie je już widzi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wypsztyk Re: (PiS)ki na drogach IP: *.crowley.pl 15.05.05, 20:31 Wielka szkoda, że p. Ziobro - mówiąc o korupcji i malwersacjach finansowych zwiazanych, rzekomo, z drogownictwem - nie wspomniał o tym jak jego kolega partyjny - p. Wassermann wespół z niejakim p. Majchrem "załatwiają" w naszym mieście pieniądze na remont drogi dojazdowej do posesji p. Wassermanna i do czyjej kieszeni te pieniądze trafiają. Natomiast o brak kompetencji p. Ziobry w dziedzinie drogownictwa pretensji nie mam, smutno mi jedynie, ze fakt bycia tzw. gwiazdą medialną jest w dzisiejszym świecie wystarczającą przepustką do autorytarnego wypowiadania się na każdy niemalże temat. Żałosne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gniewko_syn_ryba Re: (PiS)ki na drogach IP: *.autocom.pl 15.05.05, 21:21 Pan Kłeczek też niezbyt się przygotował... ;))) Jakie "obejście Zabierzowa" miał na myśli ?... Bo nie zauważyłem, żeby jakieś powstało... ;))) Przy okazji, mocno intryguje mnie jedno skrzyżowanie trasy 4 między K-wem a Bochnią (nie pamietam dokładnie w którym miejscu) z pewną polną drogą, na którym po remoncie tego odcinka pojawiła się... sygnalizacja świetlna (!!!) Ile razy tamtędy przejeżdżam, tyle razy próbuję znaleźć powód, dla którego postawiono ją akurat tam i nijak nie mogę... A jest cała masa innych, znacznie ruchliwszych skrzyżowań na tej trasie gdzie nie ma świateł... Czyżby była to droga dojazdowa do posesji jakiegoś "VIPa" ?... Odpowiedz Link Zgłoś