Dodaj do ulubionych

Wisla Krakow (Telefonika)

13.07.02, 22:29
Wisla rozpoczela sezon 2OO2/2OO3 sparingiem z Arka wygrywajac 2:1.
W przyszlym tygodniu i nastepnym mecze we Francji z godnymi uwagi
przeciwnikami.A pozniej juz LIGA i prawdopodobnie Garbarnia z Jaworzna
(szkoda,ze nie z Ludwinowa).
A co tam u Cracovii Naszej Ulubionej?
Co sadzicie o decyzji PZPN-u o dodatkowym meczu o gre w pierwszej lidze?
Obserwuj wątek
    • mikolaj7 Re: Wisla Krakow (Telefonika) 13.07.02, 23:25
      magazyn1 napisał:

> Wisla rozpoczela sezon 2OO2/2OO3 sparingiem z Arka wygrywajac 2:1.

jak dla mnie to wstyd...

jak maja takie aspiracje to powinni wygrywac w cuglach z
      zespolami z nizszych lig.

> W przyszlym tygodniu i nastepnym mecze we Francji z godnymi uwagi
      > przeciwnikami.

a z kim? watpie, zeby wygrali, choc mam nadzieje, ze sie
      myle.

A pozniej juz LIGA i prawdopodobnie Garbarnia z Jaworzna
      > (szkoda,ze nie z Ludwinowa).

troche mi to zaczyna przypominac sytuacje z reprezentacja
      Polski przed mistrzostwami ;-)

> A co tam u Cracovii Naszej Ulubionej?
      > Co sadzicie o decyzji PZPN-u o dodatkowym meczu o gre w pierwszej lidze?

jakis absurd... radomsko spadlo zasluzenie...
      • Gość: tEq Nie do końca z tym wygrywaniem IP: *.debniki.sdi.tpnet.pl 14.07.02, 00:33
        Sparingi (na tym etapie) nie są po to aby je wygrywać (a przynajmniej nie jest
        ich głowny cel) tylko zrealizować założenia przygotowawcze do sezonu. W
        Myślenicach po trzech tygodniach ciężkich treningów (tydzień w Zakopanem,
        sparing z Łeczną wygrany 4:1, tydzień w Krakowie, tydzień w Zakopanem)Wisła
        wybiegała zwycięstwo. Gra nie była piękna, ale kondycja piłkarzy bardzo dobra,
        a o to na tym etapie chodzi. Teraz Wisła ma 3 tygodnie na trenig czysto
        piłkarski - rozwiązania taktyczne, doskonalenie techniki, a na koniec czekają
        Białą Gwiazdę prawdziwe "egzaminy" z tego jak przpracowali okres przygotowawczy
        z mistrzem i v-ce mistrzem Francji.
        • mikolaj7 Re: Nie do końca z tym wygrywaniem 14.07.02, 11:06
          Gość portalu: tEq napisał(a):

> Sparingi (na tym etapie) nie są po to aby je wygrywać (a przynajmniej nie jest
          > ich głowny cel) tylko zrealizować założenia przygotowawcze do sezonu. W
          > Myślenicach po trzech tygodniach ciężkich treningów (tydzień w Zakopanem,
          > sparing z Łeczną wygrany 4:1, tydzień w Krakowie, tydzień w Zakopanem)Wisła
          > wybiegała zwycięstwo. Gra nie była piękna, ale kondycja piłkarzy bardzo dobra,
          > a o to na tym etapie chodzi. Teraz Wisła ma 3 tygodnie na trenig czysto
          > piłkarski - rozwiązania taktyczne, doskonalenie techniki, a na koniec czekają
          > Białą Gwiazdę prawdziwe "egzaminy" z tego jak przpracowali okres przygotowawczy
          >
          > z mistrzem i v-ce mistrzem Francji.

a no widzisz.. tego nie napisali. ja nie jestem na biezaco ze
          sprawami dotyczacymi wisly. nie wiedzialem na jakim
          etapie przygotowan sa i jak grali. dzieki za wyprowadzenie
          z bledu :-)

ale i tak nie wydaje mi sie, zeby odskoczyli szybko od
          innych zespolow, tak jakbysmy chcieli... wyprzedali chyba
          zbyt wielu dobrych graczy. wzmocnienia sa, owszem, ale
          wystarcza na legie ??
          • Gość: tEq Re: Nie do końca z tym wygrywaniem IP: *.debniki.sdi.tpnet.pl 14.07.02, 11:21
            Nie sądze abyśmy stracili zbyt wielu zawodników o dużym znaczeniu dla drużyny.
            Mnie cieszy to że udało się zatrzymać Żurawskiego oraz Kosowskiego i do tego
            trener Kasperczak postawił wreszcie na juniorów z których większość zdobywała
            mistrzostwo Euorpy U19. Uważam że skoro taki Raul moógł grać w Lidze Mistrzów w
            wieku lat 18 to np. Paweł Brożek może grać w naszej lidze w wieku 19 lat.
            Cieszy mnie także zakup dwóch solidnych (bez fajerwerków, ale solidnych)
            obrońców. Jedyny mankament to bramkarz, byłem na ostatnich dwóch sparingach i
            to co wyprawia Adam Piekutowski woła o pomste do nieba, licze jednak że
            działacze coś wykombinują.
            • mikolaj7 Re: Nie do końca z tym wygrywaniem 14.07.02, 11:36
              Gość portalu: tEq napisał(a):

> Nie sądze abyśmy stracili zbyt wielu zawodników o dużym znaczeniu dla drużyny.
              > Mnie cieszy to że udało się zatrzymać Żurawskiego oraz Kosowskiego i do tego
              > trener Kasperczak postawił wreszcie na juniorów z których większość zdobywała
              > mistrzostwo Euorpy U19. Uważam że skoro taki Raul moógł grać w Lidze Mistrzów w
              >
              > wieku lat 18 to np. Paweł Brożek może grać w naszej lidze w wieku 19 lat.
              > Cieszy mnie także zakup dwóch solidnych (bez fajerwerków, ale solidnych)
              > obrońców. Jedyny mankament to bramkarz, byłem na ostatnich dwóch sparingach i
              > to co wyprawia Adam Piekutowski woła o pomste do nieba, licze jednak że
              > działacze coś wykombinują.

bramkarz to inna historia... mogli sie postarac chociaz o..
              Szamotulskiego? albo Matyska? chyba ich stac. co do
              graczy, ktorzy odeszli to mowilem przede wszystkim o
              moskalewiczu i zajacu. byli solidni. a forma mlodych
              graczy? oby jak najlepsza, ale to tez wielka niewiadoma.
              moze okazac sie zbawienna, bo czy ktos dopuszcza w
              polskiej lidze mlodych graczy, jesli ma inna mozliwosc do
              wyboru? chyba nie. i jeszcze - czy taki np. Brozek bedzie
              gral? czy moze tak, jak dotad ??
              • Gość: tEq Re: Nie do końca z tym wygrywaniem IP: *.debniki.sdi.tpnet.pl 14.07.02, 13:57
                Trzeba zaryzykować, mam nadzieje że się opłaci. Arkadiusz Głowacki ma 22 albo
                23 lata a już na MŚ świetnie zagrał, trzeba dać szanse młodym, a czy ją
                wykorzystają zależy od nich, zawsze mamy składa awaryjny bez młodzieży:
                bramkarz - Kuzera (on ma 19 lat!), Głowacki, Stolarczyk, Kaliciak - Uche,
                Szymkowiak, Paszulewicz (Moskal), Kosowski - Frankowski, Żurawski i na ławce
                jest jeszcze zapas "starszych": Baszczyński, Pater, Cantoro oraz "stado młodych
                wilków" (mam nadzieje): Brożki, Nawotczyński, Strąk, Wójcik.
                • magazyn1 Re: Nie do końca z tym wygrywaniem 14.07.02, 16:04
                  W tej wlasnie mlodziezy Nasza Sila! Juz teaz naleza sie "Kasprowi" slowa
                  uznania za wlaczenie tych "mlodziankow" do kadry zespolu.Uwazam,ze
                  szanse dana wykorzystaja w 1OO%.
                  A co do sprzedazy to wcale takich asow nie sprzedali.Moze jeden
                  Moskalewicz (co on wyprawia? Zapatrzyl sie na "pampersow" czy co?) a
                  drugi Sosin,(ten z kolei czym sobie szkodzi,ze nie chca go w
                  druzynie?).
                  Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka