Dodaj do ulubionych

KRAKÓW NOCĄ

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.05, 15:54
Czy ktoś z Was wie co sie działo tej nocy w centrum Krakowa ?
Słyszałam, że podobno wywiązała się jakaś strzelanina w jednym z hoteli.
Mieszcząca się tam agencja towarzyska nie zapłaciła haraczu.
Ktoś zna bliższe szczegóły sprawy ?


Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka