Gość: K. IP: *.pxs.pl / *.pxs.pl 17.07.05, 08:47 Słuchajcie, mam pytanie - jakim autobusem można dojechać do klasztoru Kamedułów na Bielanach? Za ewentualną odpowiedź z góry dziekuje :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dorotka Re: klasztor Kamedułów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.05, 08:51 proponuje dojechac do ZOO a potem spacerkiem przez las, dla doroslych to 15 min:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gregne Re: klasztor Kamedułów IP: *.zax.pl / *.zax.pl 17.07.05, 08:53 z salwatora 209,269, 249 ale trzeba jeszcze spory kawalek iść,innej możliwości nie ma.Wysiadasz za serpentynami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K. Re: klasztor Kamedułów IP: *.pxs.pl / *.pxs.pl 17.07.05, 09:10 dziękuje bardzo i życze pięknego dnia! :) Odpowiedz Link Zgłoś
manra Re: klasztor Kamedułów 17.07.05, 10:50 w gre wchodzi jeszcze 109 - ale nie wiem, czy teraz kursuje. odjazd spod cracovii. osobiscie polecam jednak wycieczke 134-ka do zoo, potem spacer do klasztoru. jest niesamowicie. mialam tam okazje byc w zeszlym roku - to byl jeden z tych nielicznych dni, kiedy wpuszczaja tam kobiety..:) zycze udanej wyprawy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klasztorkamedulow Re: klasztor Kamedułów IP: 195.* / 195.205.146.* 20.07.05, 16:59 209,239,249,260- z salvatora 109- spod cracovii Odpowiedz Link Zgłoś