Dodaj do ulubionych

klasztor Kamedułów

IP: *.pxs.pl / *.pxs.pl 17.07.05, 08:47
Słuchajcie, mam pytanie - jakim autobusem można dojechać do klasztoru
Kamedułów na Bielanach? Za ewentualną odpowiedź z góry dziekuje :)
Obserwuj wątek
    • Gość: dorotka Re: klasztor Kamedułów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.05, 08:51
      proponuje dojechac do ZOO a potem spacerkiem przez las, dla doroslych to 15
      min:)
    • Gość: gregne Re: klasztor Kamedułów IP: *.zax.pl / *.zax.pl 17.07.05, 08:53
      z salwatora 209,269, 249 ale trzeba jeszcze spory kawalek iść,innej możliwości
      nie ma.Wysiadasz za serpentynami.
    • Gość: K. Re: klasztor Kamedułów IP: *.pxs.pl / *.pxs.pl 17.07.05, 09:10
      dziękuje bardzo i życze pięknego dnia! :)
    • manra Re: klasztor Kamedułów 17.07.05, 10:50
      w gre wchodzi jeszcze 109 - ale nie wiem, czy teraz kursuje. odjazd spod
      cracovii.
      osobiscie polecam jednak wycieczke 134-ka do zoo, potem spacer do klasztoru.
      jest niesamowicie. mialam tam okazje byc w zeszlym roku - to byl jeden z tych
      nielicznych dni, kiedy wpuszczaja tam kobiety..:) zycze udanej wyprawy!
      • Gość: klasztorkamedulow Re: klasztor Kamedułów IP: 195.* / 195.205.146.* 20.07.05, 16:59
        209,239,249,260- z salvatora
        109- spod cracovii

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka