Gość: zzz IP: *.lan / *.qnet.krakow.pl 17.07.05, 22:52 Soltur- co myślicie o tym biurze podróży, jakie macie z nim doświadczenia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj