Dodaj do ulubionych

Redaktor (?)

08.09.02, 19:48
Wlasnie w "Wiadomosciach" TVP uslyszalem, ze brytyjski samolot Harrier
przeczy prawom fizyki... Brrrr... Moim zdaniem, po takiej wypowiedzi redaktor
powinien poleciec na pysk. Przeciez to, ze potrafi zatrzymac sie w powietrzu,
czy tez startowac i ladowac pionowo wynika wlasnie z praw fizyki...

Pzdr,
o.
Obserwuj wątek
    • m.in Re: Redaktor (?) 09.09.02, 09:17
      a gdzier jest na[pisane, ze redaktor musi mówić z sensem
      teraz liczy sie show. monika richardson powiedziała w TV, ze jak Mi-28 latały
      to przypominały jej motylki, na co jeden z pilotów z rozpaczą: ważki, w a ż k
      i...
      • Gość: peteen Re: Redaktor (?) IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 09.09.02, 09:34
        ładne, jak z kawału:
        blondyna do blondyny ( przy oglądaniu telenoweli ): wiesz, mój mąż jest
        syfilitykiem
        a stary z drugiego pokoju: filatelistą, filatelistą !
        :c)
    • gonzales Przypadek dr Strossmayer-a + amatorszczyzna 09.09.02, 09:38
      otreb napisał:

      > Wlasnie w "Wiadomosciach" TVP uslyszalem, ze brytyjski samolot Harrier
      > przeczy prawom fizyki... Brrrr... Moim zdaniem, po takiej wypowiedzi redaktor
      > powinien poleciec na pysk. Przeciez to, ze potrafi zatrzymac sie w powietrzu,
      > czy tez startowac i ladowac pionowo wynika wlasnie z praw fizyki...
      >
      > Pzdr,
      > o.

      "Kdyby hloupost byla lekce vzduha tako byste letali jako holubica", powiedział
      pielęgniarce dr Strossmayer z "Nemocnice na kraji mesta"...
      Zdecydowana większość tzw. redaktorów mówi co wie, a nie wie, co mówi :)
      redaktor ma mieć tzw. media-look (szczególnie ważne przy płci pięknej), i w
      miarę dobry głos (choć i to już nie jest dziś regułą)
      Po prostu brakuje profesjonalistów - zawodowiec zanim wystąpi publicznie
      dowiedziałby się, o czym będzie zabierał głos.
      Ja mam zasadę: jak się na czymś nie znam, to nie zabieram głosu w tej sprawie,
      za to chętnie słucham autorytetów w danej dziedzinie. Nie jest wstydem zapytać,
      jak się czegoś nie wie... wstyd jest, jak się gada bzdury!!!
      • m.in Re: Przypadek dr Strossmayer-a + amatorszczyzna 09.09.02, 09:52
        gonzales napisał:
        jak się na czymś nie znam, to nie zabieram głosu w tej sprawie,
        > za to chętnie słucham autorytetów w danej dziedzinie. Nie jest wstydem
        zapytać, jak się czegoś nie wie... wstyd jest, jak się gada bzdury!!!

        właśnie, tuś mi brat
    • reptar Re: Redaktor (?) 09.09.02, 10:13
      Kiedyś Stanisław Tym miał taki monolog, w którym opowiadał, jak to telewizja
      tłumaczy wszystko na obrazki: że jak głos z ekranu mówi, że gdzieś był napad
      na bank i ukradli pieniądze, to na ekranie pokazują pieniądze; a jak mówią, że
      bandyci uciekli, to na ekranie widać biegnące nogi etc.

      (Tak na marginesie: to bardzo dobre spostrzeżenie).

      Kiedyś była taka sprawa: nad Bałtykiem zaginął spadochroniarz.
      Głos z ekranu informował nas, że skoczków puszczano ze śmigłowców.
      Jakiś "redaktor" przetłumaczył tę informację na obrazek lecącego... odrzutowca.
    • luckystrike Re: Redaktor (?) 09.09.02, 10:37
      wczoraj oglądałem spotkanie na TVP Kraków spotkanie
      Leppera z młodzieżówkami partii. Leppera oczywiście
      pomijam, ale w którymś momencie stwierdził ze można
      zaszczepić gruszę na wierzbie, tylko trzeba być
      sadownikiem. tu się z Nim zgadzam. dziadek mojej zony
      robił takie rzeczy( tylko krzyżował raczej inne drzewa) i
      wbrew pozorom nie jest to bardzo trudne. na takie
      stwierdzenie pan Redaktor zaczął się przekrzykiwać że to
      musi być genetyk, genetyk!!! jest to o tyle śmieszne że
      przy tych wszystkich bzdurach Leppera siedział cicho, a
      jak się odezwał to niepotrzebnie:)
    • gph Re: Redaktor (?) 09.09.02, 11:00
      a który to redaktor? czyżby moja ulubiona J. Pieńkowska??
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka