Dodaj do ulubionych

Pytanie do głosujących na Kaczyńskiego

21.10.05, 12:55
Czy nie przeszkadza wam, że ten pan manifestujący się praworządnością wyciąga
rękę do osób będących na bakier z prawem, po to aby zdobyć władzę?

Jak ktoś nie dotrzymuje słowa w podstawowych kwestiach może być dla was
wiarygodny?
Obserwuj wątek
    • inquisition Kaczyński = Lepper + Radio Maryja? 21.10.05, 12:56
      Założę się, iż jednak wystawi on w swoim czasie do wiatru nie tylko swój
      elektorat ale i o. Rydzyka i Leppera
      • krzychut Re: Kaczyński = Lepper + Radio Maryja? 21.10.05, 13:06
        Ale najpierw mulat na sali sejmowej oświadczy, że ma świadków którzy widzieli
        kaczy desant w klewkach, mający zarazić nasz zdrowy, wiejski drób ptasią grypą
        od kacapów
        • inquisition Nie oświadczy bo mulat chce kawałek władzy 21.10.05, 13:14
          dla siebie i wie że może ją dostać tylko od kaczyńskiego więc będzie mu lizał
          d... aż nie osiągnie swojego a jak osiągnie to się na niego wypnie
    • sabbina Donald Tusk - liberał-aferał 21.10.05, 13:07
      blisko 1/3 ex posłów z Kongresu Liberalnego-Demokratycznego, któremu szefował
      Donald Tusk w latach 1991-1993, została później skazana za przestępstwa...,


      stąd blisko 80% głosujących więźniów w I turze poparło Tuska
      • inquisition Proszę o konkrety a nie bzdety 21.10.05, 13:13
        Wiesz o jakichś aferach Tuska to się podziel wiedzą a nie pisz bzdur
        • sabbina Re: Proszę o konkrety a nie bzdety 21.10.05, 13:16
          inquisition napisał:

          > Wiesz o jakichś aferach Tuska to się podziel wiedzą a nie pisz bzdur

          nie udawaj idioty;
          sprawdź listę posów KL-D a potem ich nazwiska do google, zobaczysz za co byli
          skazani,

          a TUSK ?
          - afera prywatyzacyjna PKN,
          - afera prywatyzacyjna PZU,

          były powołane komisje sejmowe,

          Tusk jest uwikłany w te afery, bo wspierał rzad Buzka, za którego do nich
          doszło....,

          to jeden z wielu przykładów...,


          a jak cie kolejna rzecz interesuje,
          to sprawdź jak finansuje Tusk Fundacje Liberałów w Gdansku którą założył...,

          to sa dopiero afery - czemu ich Kaczor nie nagłaśnia ???
          • tomeyk Re: Proszę o konkrety a nie bzdety 21.10.05, 19:57
            hm... to by znaczyło, że Kaczyński jest w te aferu uwikłany znacznie bardziej, w
            końcu był w AWS, które tworzyło rząd Buzka. To znaczy według Ciebie Kaczyński
            jest aferzystą?
      • krzychut Re: Donald Tusk - liberał-aferał 21.10.05, 13:14
        Natomiast 99% tez głoszonych przez JK-M to duby smalone.
        Stąd 1% poparcie w wyborach.
        Nikt nie szkodzi liberałom w Polsce bardziej niż ich wodzuś.
        Ma jakiś tam dostęp do mediów a plecie androny.
        • sabbina Re: Donald Tusk - liberał-aferał 21.10.05, 13:18
          krzychut napisał:

          > Natomiast 99% tez głoszonych przez JK-M to duby smalone.
          > Stąd 1% poparcie w wyborach.
          > Nikt nie szkodzi liberałom w Polsce bardziej niż ich wodzuś.
          > Ma jakiś tam dostęp do mediów a plecie androny.


          chcą ludzie socjalizmu i popierają,
          - albo jak PZPR (Kwasniewski, Miller, Sierakowska, Oleksy) - Tuska,
          - albo Kaczora,

          niech mają !

          nic na siłe !

          mi się zyje bardzo dobrze w socjaliźmie !!!:)))
          • krzychut Re: Donald Tusk - liberał-aferał 21.10.05, 13:25
            sabbina napisała:
            > chcą ludzie socjalizmu i popierają,
            > - albo jak PZPR (Kwasniewski, Miller, Sierakowska, Oleksy) - Tuska,
            > - albo Kaczora,
            >
            > niech mają !
            >
            > nic na siłe !
            >
            > mi się zyje bardzo dobrze w socjaliźmie !!!:)))

            Ty już sabcia lepiej jedź na tę swoją KONTROL do Zakopca...
      • trudny2002 Sabbina... 21.10.05, 13:21
        Twoje, ale nie jedynie Twoje rozumowanie opiera się na takiej formie...
        gdzie skiedyś ktoś kto pracował z kandydatem X w jednej organizacji, partii itp.
        Ktos z tej samej organizacji okazał się przestępcą...wniosek?
        Prosty. Wszyscy a z pewnoscią kandydat X jest zwolennikiem takich przestępstw a
        nawet moze sam takim jest.Ale to trochę tak jakby powiedzieć też o kandydacie Y
        ze pracowal w jednej kancelarii pewnego Prezydenta wespół z przestepcą...ba sam
        nazwał tego jeszcze jednak nie skazanego ( a wcale go nie bronię)a wniosek
        taki, ze kandydat Y to przestępca.
        To jest chore.
        Podobnie chore jest wskazywanie, ze Tuska popieraja tenczy inny i dlatego Tusk
        jest be...
        z tego co piszesz to jesteś zwolennikiem Kaczyńskiego, ale czy ktokowiek
        wyciąga z tego wnioski, ze elektorat Kaczyńskiego to wyłacznie debile?
        Widzisz, pobłażliwość ludzka jest jak miłosierdzie boski...i nie wsszyscy to
        debile mimo, ze nie brakuje powaznych oznak...
        A czy ten pies od sąsiadów nadal ujada gdy Cię widzi?
        trudny
        Opinię na temat Sabbiny opieram o dość juz długo trwające netowe spotkania z
        tym internautą , który na przestrzeni tego okresuwielokrotnie dawał do
        zrozumienia wprostlub w sposób zawoalowany, iż stan jego intelektu nie jest
        doskonałym, a nawet w sposób poważny odchyla sie w stronę przeciwną.
        tak Sabbino, uważam że mam prawo do oipnii ba twój temat iż niedostatki umysłu
        wzięły górę nad być moze wystepującymi plusami.Wiem, wiem... No ale jedynie
        to,ze nie moczysz się mimowolnie nie uprawnia do opinii ześ mędrcem
      • trudny2002 Sabbinoooooo 21.10.05, 13:24
        sabbina napisała:

        > blisko 1/3 ex posłów z Kongresu Liberalnego-Demokratycznego, któremu szefował
        > Donald Tusk w latach 1991-1993, została później skazana za przestępstwa...,
        >
        >
        > stąd blisko 80% głosujących więźniów w I turze poparło Tuska

        Ponieważ to Twoje słowa prosze uprzejmie aby dodac ilu z tych "jedna trzecia
        posłów" odbywa karę w chwili obecnej oraz jaka liczba tych oddanych głosów to
        głosy osób pozbawionych prawa wyborczego.
        Jeśli wskażesz przyklasne lecz jeśli to kolejna brednia obozu Panakaczyńskiego
        gwarantować mogę jedynie kopa w dupę...
        trudny:)))
        >
        >
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka