• mrug Re: 300 000 01.11.05, 07:30
      Tralalala...
    • mrug Re: 300 000 01.11.05, 07:31
      Wersja techno...umcumcucmucm...
    • mrug Re: 300 000 01.11.05, 07:31
      Chwila przerwy...
      • carmen_80 Re: 300 000 01.11.05, 07:59
        Myslisz, że sobie tak sam pospamujesz??
        Nie ma tak fajnie, pomoge Ci :)
      • carmen_80 Re: 300 000 01.11.05, 08:00
        No własnie dalej nic nie widać...
      • carmen_80 Re: 300 000 01.11.05, 08:00
        a słonko zza chmur się wyłania
        • carmen_80 Re: 300 000 01.11.05, 08:10
          Własciwie, to żadnych chmur nie widzę,
          troszke przykoloryzowałam :D
          • Gość: qoobaq Re: 300 000 IP: *.server.ntli.net 01.11.05, 08:19
            szczesciara, u mnie zasnute rowno i leje - zaraz zadzwonie do pracy, ze nie
            przychodze. Ta po lewej flance na zdjeciu z dziadow to ty?
            • carmen_80 Re: 300 000 01.11.05, 08:26
              U nas pogoda na spacer po Rakowicach wyśmienita...

              Przyznać się, czy się nie przyznać, o to jest pytanie :P

              • wij.paszczak Zzzzimmmmmnooo.. 01.11.05, 09:16
                wwwymmaaarrrzzł Wwwwijjj okkrutnie
                • tempe Re: Zzzzimmmmmnooo.. 01.11.05, 09:46
                  Wij z wujem za mało piją
                  wódki a nawet spirytusu
        • Gość: mtq Re: 300 000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 11:45
          Ale macie zdrowie, jak usłyszałem o ósmej w radiu, że jest ósma to była to dla mnie mniej więcej
          połowa nocy :-)
          • mrug Re: 300 000 01.11.05, 17:21
            Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś...;)
    • goesha Re: 300 000 01.11.05, 14:14
      dolacze sie ....a co mi tam:)
      spam spam....spam spam:)
      • mrug Re: 300 000 01.11.05, 17:21
        Pamparampam...
        To było do rymu jakby co...;)
        • Gość: goesha Re: 300 000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 17:23
          ide powdychac opary ze zniczy:)
          • mrug Re: 300 000 01.11.05, 18:04
            Nie przedawkuj...;)
            • Gość: goesha Re: 300 000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 20:14
              udalo sie nie przedawkowac:)
              Rakowice wieczorem w swieto sa piekne
              a po drodze spotkalam taka ładną, drobną rudowlosa istotke robiaca zdjecia:)
              • mrug Re: 300 000 01.11.05, 20:17
                Ona jest wszędzie...;)
                A Rakowice nawet w inny czas są piękne.
                • Gość: goesha Re: 300 000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 20:18
                  racja
                  racja:)
                  • carmen_80 Re: 300 000 01.11.05, 21:39
                    Też byłam, wieczorową porą jest pięknie...
    • mrug Re: 300 000 01.11.05, 17:24
      Przed chwilą było 666...
      Podrzucę jeszcze jeden pościk, żeby ludzie nie gadali...;)
      • Gość: mtq Re: 300 000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 17:57
        I tak dojdziemy do 668... ;-)
        • mrug Re: 300 000 01.11.05, 18:05
          Boh 670 lubit...;)
          • carmen_80 Re: 300 000 01.11.05, 18:12
            I co dalej nie widać co się pisze??
            • mrug Re: 300 000 01.11.05, 18:46
              To jest nawet przyjemne...;)
          • carmen_80 Re: 300 000 01.11.05, 18:13
            próba ekranu:
          • carmen_80 raz 01.11.05, 18:13
          • carmen_80 dwa 01.11.05, 18:13
          • carmen_80 trzy... 01.11.05, 18:13
      • wredny.staruch dobry wieczór :) 01.11.05, 18:33


        • mrug Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 18:46
          Witam.;)
          • wredny.staruch Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 19:00
            to męczące, 15 minut serwer odświeża drzewko postów
            • mrug Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 19:02
              Ale jakie pole do popisu dla wyobraźni?
              • wredny.staruch Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 19:48
                ooo taaak... szerokie pole...
                jak w PGR
                (inf. dla młodszych: PGR = Państwowe Gospodarstwo Rolne czyli kołchoz, wspólnota etc.)
                • mrug Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 20:18
                  I gdzie okiem nie sięgnąć, tam buraki...;)
                  • wredny.staruch Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 20:43
                    w produkcji buraków byliśmy zawsze potęgą światową :)
                  • amikina Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 20:44
                    hmm może i ja sie przyłączę:)
                    • wredny.staruch Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 20:57
                      zapraszamy :)
                      • amikina Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:13
                        rozumiem że ciągniemy wątek burakowy?:)
                        • wredny.staruch Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:21
                          tak, tak, buraki to podstawa zdrowej gospodarki :)
                          • amikina Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:22
                            hmm a od kiedy polska gospodarka jest zdrowa??:))
                            • wredny.staruch Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:32
                              w zakresie buraków jest zdrowa :)
                        • mrug Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:32
                          Żytni jest ciekawszy...;)
                          • ropusznik Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:37
                            mrug napisał:

                            > Żytni jest ciekawszy...;)

                            pędzić da się ze wszystkiego
                            • mrug Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:42
                              A piłeś kiedyś buraczankę??
                          • qoobaq Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:38
                            heja , to moge sie przylaczyc bo tematyka zaczyna sie robic ciekawsza
                            • mrug Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:43
                              A jak tam na obczyźnie hodowla żyta stoi?
                              • ropusznik Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:45
                                mrug napisał:

                                > A jak tam na obczyźnie hodowla żyta stoi?

                                żyto u nas jak słupy telegraficzne..
                              • qoobaq Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:46
                                tego nie wiem, pewnie jest GM, jak wszystko tutaj z wyjatkiem burakow organics,
                                ktore sa jak pileczki pingpongowe i na barszcz trzeba ze dwa tuziny. Co ja tam
                                zreszta pedzic bede skoro z natury powolny jestem. I po grzyba stosujecie
                                samoumartwienie z tym watkiem?
                                • mrug Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:51
                                  Qoobaqu, tak to już jest, że to, o co musisz się bardzo starać, smakuje lepiej...;)
                            • carmen_80 Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:45
                              Musze przyznać, że Wasza cierpliwość jest godna podziwu ;)
                              tyle minut czekać na pojawienie się literek...
                              • carmen_80 Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:45
                                o rany, od razu się pojawił mój wpis
                                jestem w sssszoku!
    • secesja2005 700! 01.11.05, 21:45
      • mrug Re: 700! 01.11.05, 21:51
        Zawsze wie, kiedy zjawić się w odpowiednim momencie...;)
        • secesja2005 Re: 700! 01.11.05, 22:00
          Czysty przypadek :)
          I to w ciemno, bo mi się oczywiście nie otwiera...
          • mrug Re: 700! 01.11.05, 22:04
            A mi nawet się tak podoba.
            Wiem, to jest chore...;)
            • carmen_80 Re: 700! 01.11.05, 22:13
              ja wiem nawet czemu,
              w między czasie możesz sobie meczyk oglądać ;)
              • mrug Re: 700! 01.11.05, 22:20
                Coś w tym jest...;)
            • secesja2005 Re: 700! 01.11.05, 22:13
              Tak w ciemno?
              • mrug Re: 700! 01.11.05, 22:20
                Przyjemnie, prawda?
                • secesja2005 Re: 700! 01.11.05, 22:26
                  Powiadają, że im ciemniej tym przyjemniej..
                  • mrug Re: 700! 01.11.05, 22:28
                    Zawsze można świeczkę zapalić...;)
                    • carmen_80 Re: 700! 01.11.05, 22:36
                      Ja wszystkie zuzyłam...
      • qoobaq proba cierpliwosci 01.11.05, 23:10
        czas nadania 23.09 - ciekawe kiedy sie pojawi?
      • mtq Re: 700! 05.03.06, 01:08
        wspomogę ;-)
      • mtq Re: 700! 05.03.06, 01:08
        wspomogę! ;-)
      • mtq Re: 700! 05.03.06, 01:08
        wspomogę!! ;-)
      • mtq Re: 700! 05.03.06, 01:08
        wspomogę :-)
      • mtq Re: 700! 05.03.06, 01:09
        niech to!
      • mtq Re: 700! 05.03.06, 01:09
        jeszcze kilka...
      • mtq Re: 700! 05.03.06, 01:09
        lubię to ;-)
      • mtq Re: 700! 05.03.06, 01:09
        powinno być 2480
      • mtq Re: 700! 05.03.06, 01:09
        1
      • mtq Re: 700! 05.03.06, 01:09
        2
      • mtq Re: 700! 05.03.06, 01:09
        3
      • Gość: mtq Re: 700! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 01:16
        fracam!
      • Gość: mtq Re: 700! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 01:16
        x86
      • Gość: mtq Re: 700! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 01:17
        :-)
      • Gość: mtq Re: 700! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 01:17
        88!
      • Gość: mtq Re: 700! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 01:17
        89.....
      • Gość: mtq Re: 700! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 01:17
        90! To jeszcze 10 ;-)
    • goesha 298800 01.11.05, 21:48
      :)
      • mrug Re: 298800 01.11.05, 21:52
        Chyba w środę padnie...
        • goesha Re: 298800 01.11.05, 22:02
          a jakby tak zintensyfikowac starania??
          i pytanie - kto stawia flaszke???
          • mrug Re: 298800 01.11.05, 22:04
            Gazeta Wyborcza, oddział w Krakowie?;)
            • goesha Re: 298800 01.11.05, 22:11
              chyba z 10 minut mielio w watku ten tekst:)
              • mrug Re: 298800 01.11.05, 22:13
                Wszechadmini nie mogli przełknąć tej flaszki?;)
                • carmen_80 Re: 298800 01.11.05, 22:15
                  może jeszcze jest słabo zmrożona...
                  poczekamy, nam się nie spieszy ;)
                  • mrug Re: 298800 01.11.05, 22:21
                    No to Gazeto, trzymamy za słowo!;)
                  • secesja2005 Re: 298800 01.11.05, 22:27
                    Przydałby się ten od chłodni.
                    • mrug Re: 298800 01.11.05, 22:29
                      Sam by wychlał.
                      Coś tak czuję...
                      • carmen_80 Re: 298800 01.11.05, 22:37
                        Nie mierz innych swoją miarą ;D
                        • secesja2005 Re: 298800 01.11.05, 22:38
                          ...poza tym z tego co pamiętam to w chłodni jest misiaczek, misiaczek dopilnuje
                          by wszystko było jak trzeba.
                          • mrug Re: 298800 01.11.05, 23:48
                            Misiaczki są najgorsze...;)
                            • secesja2005 Re: 298800 01.11.05, 23:53
                              Misiaczek miał się przytulać do kostek wiszących na lusterku, niech się tym
                              zajmie, a flaszki nie rusza.
                              • mrug Re: 298800 02.11.05, 00:06
                                Wiesz, ja przed wypiciem flaszki jednak bym się nie przytulał do tych kostek...;)
                                • secesja2005 Re: 298800 02.11.05, 00:29
                                  Misiaczek może mieć inne zdanie...
                                  • mrug Re: 298800 02.11.05, 00:32
                                    W sumie racja.
                                    w końcu to misiaczek...
      • qoobaq jeszcze nie 01.11.05, 23:13
      • qoobaq jeszcze nie..... 01.11.05, 23:13
      • qoobaq nadal nic 01.11.05, 23:13
      • qoobaq i nic? 01.11.05, 23:14
      • qoobaq ej, no ile mozna?! 01.11.05, 23:14
      • qoobaq Eeeeeeeeeeeeej , nooooo! 01.11.05, 23:15
        • qoobaq raaany, 6 minut! 01.11.05, 23:16
          • carmen_80 Re: raaany, 6 minut! 01.11.05, 23:19
            pieknie przyspamowałeś...oby tak dalej ;)
            • secesja2005 Re: raaany, 6 minut! 01.11.05, 23:22
              Jest szansa dobić do 800 jeśli qoobak sie postara :)
              • carmen_80 Re: raaany, 6 minut! 01.11.05, 23:28
                Ja już dzisiaj nie pomogę, bo senność jakaś mnie bierze,
                ale może Qoobak w ramach podlizywania się,
                co by mu zdjęcia udostępnić,
                popracuje...
              • qoobaq bedzie ciezko 01.11.05, 23:29
                czuje nadchodzaca jesienna depresje, na dodatek w sobote bedzie straszna data, eeeh
                • mrug Re: bedzie ciezko 01.11.05, 23:50
                  Zawsze możesz wyciągnąć tą resztkę żołądkowej z zakamarka...;)
                  • qoobaq Re: bedzie ciezko 01.11.05, 23:59
                    prawda jest taka, ze wogole jej nie napoczalem, glos rozsadku sie odezwal w pore:-)
                    • mrug Re: bedzie ciezko 02.11.05, 00:06
                      A czy głos coraz słabszy?;)
                      • qoobaq Re: bedzie ciezko 02.11.05, 00:18
                        coz, jest tylko jedna wiec trzeba sie go sluchac po potem co, znowu gin?
                        • mrug Re: bedzie ciezko 02.11.05, 00:27
                          Zawsze możesz sobie wyobrazić, że to Wyborowa...;)
                          • qoobaq Re: bedzie ciezko 02.11.05, 00:33
                            to juz chyba nie bede pil wogole - gin pomieszany z wyborowa - na sama mysl
                            zoladek mi do gardla podchodzi
            • qoobaq Re: raaany, 6 minut! 01.11.05, 23:27
              ladnie prawda? :-) tez mi sie podoba - i wszystkie naraz wyskoczyly:-)
    • mrug Jeszcze 999!!! 02.11.05, 00:14

      • secesja2005 Dobrze, że nie 666 02.11.05, 00:29
        • mrug Re: Dobrze, że nie 666 02.11.05, 00:32
          Było...będzie...
          Przeżyjemy i to.
          • secesja2005 Re: Dobrze, że nie 666 02.11.05, 01:05
            Oczywiście, że przeżyjemy. Zawsze może być gorzej.
            • qoobaq paradoksalne 02.11.05, 01:23
              ale to jest mysl optymistyczna :-)
    • secesja2005 Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 01:26
      • amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 08:41
        ohoho ładnie przyspamowaliście:) ciągniemy dalej jak mniemam:)
        • Gość: secesja Re: Już tak niewiele brakuje! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.05, 08:43
          dziś to już padnie, nie ma siły ;)
          • amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 08:55
            mam takie pytanie
          • amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 08:56
            o co chodzi w tym wątku:)
            • secesja2005 Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 08:57
              Zasadniczo to o nic, celem pobocznym jest przekręcenie licznika.
          • amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 08:56
            bo przyłaczyłam sie tak z nudów:))
          • amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 08:58
            tak to jest jak studenci maja za dużo wolnego:))
            • pinkpanther Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 08:59
              to ile jeszcze, jak myślicie? (pytam o czas)
              • secesja2005 Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:07
                Wieczorem padnie. Jak nie wcześniej.
                • amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:11
                  ja tez stawiam na dzisiaj, zwłaszcza, że i tak nie mam nic do robienia:)
                  • secesja2005 Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:13
                    To padnie szybciej :)
                    • mrug Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 15:55
                      No nie wiem, czy dzisiaj.
                      Jest mecz...;)
              • amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:08
                oj nie wiem nie wiem:)
                • carmen_80 Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:16
                  Boje się odejść od komputera,
                  bo jak padnie ta magiczne cyfra bez mojej obecności...
                  • amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:18
                    zostań z nami, zostań z nami:)
                    • amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:30
                      gdzie sie podzialiscie??:(
                    • amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:30
                      tak czy owak spamuje dalej:)
                      • goesha Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:37
                        to ja pomoge:)
                        • amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:40
                          wielkie dzieki:)juz myslalm ze zostalam sama:)
                          • goesha Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:43
                            eeeee tam...tutaj sie nigdy nie jest samemu:)
                            zawsze ktos jest w przyczajce
                        • amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:46
                          chyba dzisiaj pobije moj rekord, tyle ze czekania na pojawienie sie posta w dzrzewku:/
                          • amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:48
                            oo pojawil sie:)
                            • goesha 777 02.11.05, 10:00
                              ladna liczba:)
                              powinna przyniesc szczescie
                              • amikina bardzo ładna:)) 02.11.05, 10:02
                                • amikina Re: bardzo ładna:)) 02.11.05, 10:11
                                  ciekawe kiedy bedzie 888
                                  • goesha Re: bardzo ładna:)) 02.11.05, 10:14
                                    ja niechlubnie tu wstrzelilam 666:)
                                    • amikina Re: bardzo ładna:)) 02.11.05, 10:19
                                      naprawde??:) no to 777 sie na pewno przydalo:) rownowaga w przyrodzie musi byc:))
                                      • goesha Re: bardzo ładna:)) 02.11.05, 10:47
                                        racja
                                        • tempe 999! 02.11.05, 12:10
                                          zamawiam 999
                                          • amikina 1000 02.11.05, 12:32
                                            a ja 1000, taka ladna liczba:)
                                          • mrug Re: 999! 02.11.05, 15:57
                                            Bierzesz na wynos?
                                            • Gość: goesha Re: 999! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.05, 16:18
                                              z kaucja czy na wynos??
                                            • Gość: goesha Re: 999! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.05, 16:19
                                              z kaucja czy bez?? mialo byc:)
                                              • amikina Re: 999! 02.11.05, 16:42
                                                na wynos oczywiscie:)
    • amikina Proszę Państwa!! 02.11.05, 14:21
      co to ma być?? dlaczego sie obijamy???:))
      • mrug Re: Proszę Państwa!! 02.11.05, 15:57
        Tu się nigdy, nikt nie obija...;)
        • Gość: obserwator a admin, gdzie jest admin?! IP: *.nomi.com.pl / *.nomi.com.pl 02.11.05, 16:07
          że go tu jeszcze, w tym wątku nie ma?
          • ropusznik Re: a admin, gdzie jest admin?! 02.11.05, 16:37
            Gość portalu: obserwator napisał(a):

            > że go tu jeszcze, w tym wątku nie ma?


            bo bez kagańca tu nie wpuszczają
          • amikina Re: a admin, gdzie jest admin?! 02.11.05, 16:43
            hmm może ptasia grypa zaatakowała??:))
    • Gość: mtq 796 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.05, 16:58
    • Gość: mtq 797 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.05, 16:58
    • Gość: mtq 798 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.05, 16:58
      • mrug 799 02.11.05, 16:59

      • mrug 800 02.11.05, 16:59
        Kto pierwszy?
    • Gość: mtq 799 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.05, 16:58
    • Gość: mtq Re: 300 000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.05, 16:58
      Sorry, musiałem ;-)
      • mrug Re: 300 000 02.11.05, 17:08
        Kurde, pare sekund...;)
        • Gość: mtq Re: 300 000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.05, 17:14
          Haha, emteka nikt nie wyprzedzi :-]
    • istna Re: 300 000 02.11.05, 17:02
      Też chcę wziąć udział w tym wielkim dziele!
      • mrug Re: 300 000 02.11.05, 17:08
        Już się zapisałaś złotymi zgłoskami.;)
      • amikina Re: 300 000 02.11.05, 17:49
        witamy, ja tutaj też nowa:)
    • secesja2005 Dzisiaj padnie! 02.11.05, 18:15
      • mrug Re: Dzisiaj padnie! 02.11.05, 18:17
        Nie...
        Padnie jutro rano, jak będę w pracy...:(
      • carmen_80 Re: Dzisiaj padnie! 02.11.05, 18:18
        Widzę już mete, przed nami ostatnia prosta ;)
        • secesja2005 Re: Dzisiaj padnie! 02.11.05, 18:23
          Witaj Carmen :)
          Damy radę! Może dowiemy się wreszcie o co ma być ta wojna, to by przyspieszyło
          przekręcenie licznika jak sądzę :)
          • carmen_80 Re: Dzisiaj padnie! 02.11.05, 18:37
            Jakaś wojna się szykuje??
            O rany, a ja nie w temacie,
            dopiero przyszłam i nie zdążyłam poczytać ;)
            • secesja2005 Re: Dzisiaj padnie! 02.11.05, 18:40
              Szykuje się, ale nie wiem jak miałaby wyglądać ;))
              • carmen_80 Re: Dzisiaj padnie! 02.11.05, 18:46
                Dobrze, że tutaj tak wolno wszystko chodzi,
                bo mam czas nadrobić zaległości ;D
    • wojo72 Re: 300 000 02.11.05, 18:30
      może ja ustrzelę, na strzelnicach sportowych nigdy się nie udawało...
      • qoobaq buenos dijas 8-) 02.11.05, 18:44
        cosik przegapilem?
        • secesja2005 Re: buenos dijas 8-) 02.11.05, 18:50
          Chyba nic, wojna słabo idzie..
          • carmen_80 Re: buenos dijas 8-) 02.11.05, 19:08
            Wojna, wojną, a nasza dłużyzna spada w dół...
            Trzeba ją troszke dopieścić ;)
            • carmen_80 Re: buenos dijas 8-) 02.11.05, 19:09
              Ewenement na skalę światową, od razu zobaczyłam swój wpis...
              • qoobaq no to piescimy 02.11.05, 19:12
                hej niebieskooka, podjelas juz decyzje, zobacze te zdjecia? 8-)
              • qoobaq no tak, odpowiedz najwczesniej za 6 minut 02.11.05, 19:13
              • carmen_80 Re: buenos dijas 8-) 02.11.05, 19:17
                >Ewenement na skalę światową, od razu zobaczyłam swój wpis...

                To był jednak przypadek przy pracy ;/

                A co do zdjęć, to najpierw muszę naradzić się z mrugiem,
                i wspólnie dopiero możemy podjąć decyzję ;)
                • qoobaq to poki co wyslij ta bez Mruga 8-) 02.11.05, 19:18
                  • carmen_80 Re: to poki co wyslij ta bez Mruga 8-) 02.11.05, 19:32
                    Na razie musi Ci wystarczyć własna wyobraźna...
                    • pinkpanther Re: to poki co wyslij ta bez Mruga 8-) 03.11.05, 01:51
                      no to starajcie się dalej
                      rano już na pewno będzie!
                      • Gość: xyz muszę wesprzeć ten szczytny cel IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.05, 09:48
                        • Gość: tia i ja dorzuce co nieco IP: 195.116.22.* 03.11.05, 09:54
                          to dzisiaj!!!
                        • Gość: Xantypa Re: muszę wesprzeć ten szczytny cel IP: *.la-04.cvx.algx.net 03.11.05, 09:55
                          Program Partii Polski

                          Wobec zmiany władzy w Polsce, która po raz pierwszy odsunęła większość
                          popłuczyn "żydokomuny" od rządu i Sejmu, grupa uchodźców utworzyła na emigracji
                          zalążek Partii Polski i przygotowała program państwa polskiego opartego na
                          tradycji narodowościowej dla nas, ludzi Polski.

                          Obecni członkowie rządu, Sejmu i Senatu w Warszawie są w perspektywie
                          wprowadzenia tego programu w życie narodu funkcjonariuszami narodu przejściowo.

                          My, ludzie Polski, akceptujemy przejściowo wkład Żydów w Polsce w budowanie
                          polskiego państwa na przejściowej zasadzie: "Kto tu jest Żydem a kto Polakiem,
                          o tym decydujemy my". Funkcjonariusze stopniowo wprowadzą Polaków do
                          sprawowania władzy, a za ich zasługi nagrodzimy ich sowicie i obdarzymy naszą
                          wdzięcznością, nieustającą pomocą w ich dalszym życiu i troskliwą przyjaźnią.

                          1. Żądamy zjednoczenia wszystkich Polaków i utworzenia Polski, zgodnie z prawem
                          narodów do samostanowienia.

                          2. Żądamy równości praw dla Polaków w ich stosunkach handlowych z innymi
                          narodami i unieważnienia traktatów z Jałty i Poczdamu, oraz "głosowania" za
                          anektowaniem "PL-u" przez "UE", a zawarcia traktatu pokojowego z Niemcami przez
                          aliancką koalicję z Drugiej Wojny Śwatowej, której archaiczna kontynuacja
                          destabilizuje pokojowe stosunki międzynarodowe i jest zarzewiem trzeciej wojny
                          światowej tak jak kontynuacja koalicji traktatu wersalskiego była przyczyną
                          drugiej wojny światowej.

                          3. Żądamy ziemi i terytoriów w celu wyżywienia naszego narodu i osiedlenia
                          ciągle wzrastającej liczby ludności.

                          4. Tylko członkowie narodu moga być obywatelami państwa i tylko ci, w których
                          żyłach płynie polska krew od czterech pokoleń, bez względu na wyznanie, mogą
                          być członkami narodu. Dlatego żaden Żyd nie może być członkiem narodu. I też
                          nie - żaden Frankista.

                          5. Ten, kto nie jest obywatelem państwa, może mieszkać w Polsce jedynie w
                          charakterze gościa i musi być traktowany jak podmiot prawa obcego państwa.

                          6. Prawo wyborcze oraz całe prawodawstwo ma przysługiwać wyłącznie obywatelom
                          państwa. Dlatego żądamy, aby wszystkie urzędowe nominacje - obojętnie jakiego
                          szczebla - w państwie czy małych miejscowościach przyznawano tylko obywatelom
                          państwa.
                          Sprzeciwiamy się korupcyjnym obyczajom obowiązującym w parlamencie przy
                          obsadzaniu stanowisk. Decyzje te powinno się pozostawic Partii Polski i
                          podejmować bez powoływania się na osobowość czy zdolności danej osoby.

                          7. Żądamy, aby państwo uznało za swój podstawowy obowiązek ożywienie przemysłu
                          i poprawę warunków życia obywateli państwa. Jeżeli wyżywienie całej ludności
                          państwa okaże się niemożliwe, obcokrajowcy będą zmuszeni do opuszczenia kraju.

                          8. Należy uniemożliwić migrację wszystkim, którzy nie są polskiego pochodzenia.
                          Żądamy, aby nie-Polacy, którzy przybyli do Polski po 1 lipca 1944 roku,
                          natychmiast opuścili kraj, a spadkobiercy "PRL-u" przeszli radykalny proces
                          weryfikacji, rehabilitacji i odsunięcia od możliwości przeciągania żydo-
                          komunistycznych powłóczyn.

                          9. Wszyscy obywatele państwa będą posiadali równe prawa i obowiązki.

                          10. Najważniejszą powinnością każdego obywatela państwa powinna być praca
                          umysłowa albo fizyczna. Zakres działania jednostki nie może kolidować z
                          interesami większości, ale powinien się mieścić w ramach społecznych i służyć
                          ogółowi.

                          Dlatego żądamy:

                          11. Niehonorowania dochodów nie osiagniętych przez pracę.

                          12. Z uwagi na ogromne ofiary życia i mienia, które może pochłonąć walka o
                          suwerenność państwa, osobiste wzbogacenie wskutek tej walki będzie uważane za
                          przestępstwo przeciwko narodowi. Dlatego żądamy bezwzględnej konfiskaty
                          wszelkich korzyści uzyskanych w takich okolicznościach.

                          13. Żądamy nacjonalizacji wszelkich przedsięwzięć, które dotychczas
                          ukształtowały się w formie profitowych odnóg globalistycznych monopoli i
                          kompanii.

                          14. Żądamy wyrugowania profitowania na handlu hurtowym.

                          15. Żądamy wszechstronnego zabezpieczenia socjalnego dla ludzi w wieku
                          emerytalnym.

                          16. Żądamy stworzenia i utrzymania zdrowej średniej klasy, natychmiastowego
                          uspołecznienia nieruchomości służących działalności hurtowej i oddania ich w
                          dzierżawę drobnym kupcom za niewielką opłatą. Szczególną pieczą należy otoczyć
                          drobnych dostawców dla państwa, władz okręgowych i mniejszych miejscowości.

                          17. Żądamy reformy własności ziemskiej zgodnej z naszymi narodowymi potrzebami,
                          uchwalenia prawa konfiskaty ziemi na cele społeczne bez odszkodowania,
                          zniesienia odsetek od pożyczek przeznaczonych na rolnictwo oraz zapobiegania
                          wszelkim spekulacjom ziemią.

                          18. Żądamy stosowania bezwzględnych środków prawnych wobec tych, których
                          działalność jest sprzeczna z interesem społecznym. Nikczemni kryminaliści
                          występujący przeciwko narodowi, lichwiarze, spekulanci itd. muszą być karani
                          śmiercią, bez względu na ich wyznanie czy rasę.

                          19. Żądamy, aby prawo rzymskie, które służy materialistycznemu porządkowi
                          świata, zastąpić nowym systemem prawnym w Polsce.

                          20. W celu stworzenia każdemu zdolnemu i przedsiębiorczemu Polakowi możliwości
                          dalszego kształcenia się i osiągania dzięki temu postępu - państwo musi dokonać
                          gruntownej przebudowy narodowego systemu edukacyjnego. Program nauki wszystkich
                          instytucji oświatowych musi odpowiadać praktycznym potrzebom życia codziennego.
                          Rozumienie idei państwa (państwowa socjologia) musi być przedmiotem nauczania i
                          to od najmłodszych lat. Żądamy, aby państwo dbało o utalentowane dzieci ubogich
                          rodziców, bez względu na ich kategorię społeczną czy zawód. Państwo jest
                          zobowiązane kształcić je na swój koszt.

                          21. Państwo musi troszczyć się o podniesienie poziomu zdrowia narodu przez
                          objęcie opieką matki i dziecka, zakazanie pracy dzieci, wzrost sprawności
                          fizycznej ustanawiając w szkołach z mocy prawa obowiązek ćwiczeń
                          gimnastycznych i uprawiania sportu, a także przez udzielanie szerokiego
                          poparcia klubom zajmującym się rozwojem fizycznym młodzieży.

                          22. Żądamy zniesienia płatnej armii i sformowania armii narodowej.

                          23. Żądamy podjęcia środków prawnych przeciwko świadomym kłamstwom i
                          oszczerstwom politycznym i propagowaniu ich przez prasę i środki informacji. W
                          celu ułatwienia procesu tworzenia narodowej prasy polskiej i polskich środków
                          informacji domagamy się:

                          a) aby wszyscy wydawcy gazet i producenci polskich środków informacji
                          posługujący się językiem polskim i ich zastępcy byli członkami narodu;

                          b) aby wprowadzić obowiązek uzyskania specjalnej zgody państwa na wydawanie
                          gazet nie polskich i produkcji polskich środków informacji;

                          c) aby wszystkim, poza Polakami, prawo zakazywało udziału finansowego lub
                          wywierania wpływów w gazetach polskich i polskich środkach informacji, a
                          sankcją prawną za naruszenie tego przepisu prawa było zlikwidowanie gazety czy
                          środka informacji i natychmiastowa deportacja osób zaangażowanych w takim
                          przedsięwzięciu, a nie będących Polakami.

                          Należy zakazać wydawania prasy i produkcji środków informacji, które nie
                          przyczyniają się do pomyślności narodu. Domagamy się stosowania środków
                          prawnych umożliwiających zwalczanie wszelkich tendencji w sztuce i literaturze
                          oraz zlikwidowanie instytucji, które występują przeciwko wymienionym zadaniom.

                          24. Żądamy wolności dla wszystkich wyznań religijnych; jej granice stanowić
                          będą bezpieczeństwo państwa oraz wystąpienia naruszające poczucie moralności
                          narodu polskiego. Partia Polska, jako taka, popiera katolicyzm, ale nie wiąże
                          się w kwestii wiary z żadną religią. Zwalcza w nas i poza nami żydowskiego
                          materialistycznego ducha i jest przekonana, że nasz naród może czerpać siłę
                          tylko z zasady: INTERES OGÓŁU PONAD WŁASNYM.

                          25. Żądamy przeniesienia stolicy państwa do Poznania.

                          26. W celu realizacji powyższych zadań żądamy utworzenia silnego centralnego
                          ośrodka władzy w państwie. Dlatego potrzebna jest niekwestionowana władza
                          politycznie scentralizowanego
                          • Gość: Antypas Re: muszę wesprzeć ten szczytny cel IP: *.la-04.cvx.algx.net 03.11.05, 10:16
                            scentralizowanego parlamentu dla całej Polski, jej organizacji i instytucji
                            oraz utworzenie izb parlamentarnych dla poszczególnych warstw społecznych i
                            zawodów w celu stosowania przepisów wprowadzonych przez polskie prawo w
                            autonomicznych województwach.

                            27. Przywódcy Partii przysięgają uczynić wszystko - nawet poświęcić życie,
                            jeżeli będzie to konieczne - aby niezawodnie wywiązać się z powyższych
                            zobowiązań.

                            Partia Polski
                            • ropusznik Re: muszę wesprzeć ten szczytny cel 03.11.05, 10:19
                              ..oraz składamy oficjalny protest wobec procederu kastrowania kotków
                              • zielonki Re: muszę wesprzeć ten szczytny cel 03.11.05, 11:37
                                ......5?
    • wij.paszczak Wij pomoże... 05.11.05, 11:25
      ...bo coś słabi jesteście w ten sobotni poranek....
    • wij.paszczak Re: 300 000 05.11.05, 11:30
      Cholera przepraszam...przegapiłem,że dobiliście już do tych trzech stetek,zatem
      mój wpis się zda tak,jak psu na budę....
      • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 11:34
        Spox, kolejny tysiączek się zbliża ;)
        • wij.paszczak Re: 300 000 05.11.05, 11:45
          Myślisz?...
          To ja jestem (sporadycznie ) z Wami.Potem do dziesięciu tysięcy,potem do stu...
          A propos,ile ma najdłuższy wątek na tym portalu,bo na onecie to jest taki
          jeden,kóry ma ponad 100 000 wpisów?...
          • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 11:47
            To ten mógłby być dobrym początkiem...;)
          • mrug Re: 300 000 05.11.05, 11:59
            Niestety, maksimum, które wątek może osiągnąć, to 2500 wpisów...:(
            • wij.paszczak Re: 300 000 05.11.05, 12:02
              mrug napisał:

              > Niestety, maksimum, które wątek może osiągnąć, to 2500 wpisów...:(

              Szczęść Boże Mrugu,witaj w sobotę.:)

              Nawiazując do pytania..czemu tak mało?....
              • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 12:06
                Do 2,5tyś to tak czy owak jeszcze troszke brakuje...
                • mrug Re: 300 000 05.11.05, 12:10
                  Ale jest to droga przez mękę...;)
                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 12:13
                    Nikt nie mówił, że będzie lekko...
                    • mrug Re: 300 000 05.11.05, 12:17
                      Ale jesteśmy wytrwali...
                      • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 12:20
                        Nic nas nie złamie, ani nie zrazi...
                        • mrug Re: 300 000 05.11.05, 12:31
                          Nic...No chyba, że brak wody mineralnej...;)
                          • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 12:34
                            O tak!
                            Brak wody mineralnej może sprawić,
                            że trzeba będzie odejśc od komputera...
                            • mrug Re: 300 000 05.11.05, 12:37
                              Nie...Aż tak!?
                              • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 12:40
                                Aż tak...!!!
                                • mrug Re: 300 000 05.11.05, 12:47
                                  No, to jest problem!
                                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 12:53
                                    Na szczęście już nie...;)
                                    • mrug Re: 300 000 05.11.05, 12:58
                                      Trzeba było tego klina od razu zapodać...;)
                                      • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 13:02
                                        klinika powiadasz...hmmm...;)
                                        • mrug Re: 300 000 05.11.05, 13:05
                                          Najlepiej dwa.
                                          Po co później po próźnicy chodzić...;)
                                          • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 13:12
                                            No tak... na drugą nogę ;)
                                            • mrug Re: 300 000 05.11.05, 13:18
                                              A jeszcze ręce zostają...;)
                                              • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 13:21
                                                Prawda, O nich też trzeba pamiętać ;D
                                                • mrug Re: 300 000 05.11.05, 13:28
                                                  A później to już z górki...
                                                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 13:35
                                                    I kolejny klin gdzieś w okolicach 17-tej ;)
                                                  • mrug Re: 300 000 05.11.05, 13:39
                                                    To już się ciąg nazywa...;)
                                                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 13:41
                                                    W moich stronach się na to pompka mówi... ;)
                                                  • mrug Re: 300 000 05.11.05, 13:48
                                                    Zwał jak zwał.
                                                    Liczy się końcowy efekt...;)
                                                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 14:08
                                                    Końcowy efekt z reguły jest oplakany...;)
                                                  • mrug Re: 300 000 05.11.05, 15:40
                                                    Ale dążenie do efektu jest całkiem przyjemne...;)
                                                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 15:47
                                                    Nie zawsze...różnie to bywa ;)
                                                  • mrug Re: 300 000 05.11.05, 15:50
                                                    No chyba, że się żołądkową pije...
                                                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 15:52
                                                    Albo Krupniczek, niby taki dobry, a potem...
                                                  • mrug Re: 300 000 05.11.05, 16:01
                                                    Tak, krupniczki bywają zdradliwe...
                                                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 16:03
                                                    raz przedawkowałam ten złocisty trunek i nigdy więcej ;)
                                                  • mrug Re: 300 000 05.11.05, 16:10
                                                    Każdy tak mówi...
                                                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 16:13
                                                    Jak na razie trzymam się tej zasady...
                      • wij.paszczak Re: 300 000 05.11.05, 12:26
                        Proponuję się oflagować i odbyć małą pikietę przed siedzibą Koszernej na
                        Szewskiej...
                        W pobliżu sporo knajp...możemy się wzmocnić;)
                        • mrug Re: 300 000 05.11.05, 12:30
                          Wzmocnienie byłoby na miejscu...;)
                          • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 12:35
                            Ale akurat na Szewskiej...??
                            Tam są takie "stylowe" kluby ;)
                            • mrug Re: 300 000 05.11.05, 12:39
                              Zacząć się wzmacniać można gdzie indziej, a potem to już będzie wszystko jedno...
                              • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 12:41
                                Ale trzeba by wtedy zostawić 3 paski w domu,
                                bo nam może być wszystko jedno, a im nie...;)
                                • mrug Re: 300 000 05.11.05, 12:49
                                  Zaprzyjaźnimy się...
                                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 12:54
                                    Myślisz, że to takie proste...??
                                    • mrug Re: 300 000 05.11.05, 13:00
                                      Ja jestem bardzo przyjacielski!
                                      • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 13:13
                                        Ooo tak, pytanie tylko czy oni to docenią??
                                        • mrug Re: 300 000 05.11.05, 13:19
                                          Jak nie docenią, to już ich strata...
                                          • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 13:24
                                            Nasza też może być przy okazji, jak bardzo nie docenią...
                                            • mrug Re: 300 000 05.11.05, 13:29
                                              Co nas nie zabije, to nas wzmocni...;)
                                              • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 13:36
                                                A w kupie siła... ;)
                                                • mrug Re: 300 000 05.11.05, 13:40
                                                  Po pięciu piwach to ja za całą kupę mogę robić...;)
                                                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 13:42
                                                    Nie martw się na zapas,
                                                    samego Cię nie zostawimy...
                                                  • mrug Re: 300 000 05.11.05, 13:49
                                                    Ale by się piwo mogło rozlać...
                                                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 14:00
                                                    jesli o mnie chodzi, to piwo zawsze trzymam w pozycji pionowej
                                                    /nawet jesli moja jest odmienna.../ ;)
                                                  • mrug Re: 300 000 05.11.05, 15:40
                                                    Grunt, to odpowiednie wyczucie!;)
                                                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 15:48
                                                    W końcu szkoda by było uronić choć kropelke...
                                                  • mrug Re: 300 000 05.11.05, 15:51
                                                    Cenne kropelki...
                                                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 16:04
                                                    Na wagę złota...
                                                  • mrug Re: 300 000 05.11.05, 16:10
                                                    I odkazić ranę można...
                                                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 16:14
                                                    Jak nie będą się chcieli zaprzyjaźnić,
                                                    to rzeczywiście się moze przydać ;)
                            • wij.paszczak Re: 300 000 05.11.05, 12:43
                              carmen_80 napisała:

                              > Ale akurat na Szewskiej...??
                              > Tam są takie "stylowe" kluby ;)

                              Nieee,nie na Szewskiej...
                              Ale całe Stare Miasto jest w zasięgu butów..
                              No i Kaźmirz niedaleko...
                              • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 12:47
                                To zmienia postać rzeczy ;)
                                • mrug Re: 300 000 05.11.05, 12:59
                                  I nie tylko postać...
                                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 13:14
                                    A co jeszcze??
                                    • mrug Re: 300 000 05.11.05, 13:20
                                      Stan skupienia...
                                      • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 13:37
                                        Ale nie myślisz chyba o parowaniu...??
                                        • mrug Re: 300 000 05.11.05, 13:41
                                          Bardziej o cieczach...;)
                                          • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 14:01
                                            mimo wszystko,
                                            Mechanika płynów nigdy nie była moja mocną stroną...
                                            • mrug Re: 300 000 05.11.05, 15:41
                                              Ale chyba czynisz stałe postępy...;)
                                              • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 15:49
                                                Czyżbyś wątpił...??
                                                • mrug Re: 300 000 05.11.05, 15:52
                                                  Trening czyni mistrza!
                                                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 16:04
                                                    TAK!
                                                  • mrug Re: 300 000 05.11.05, 16:11
                                                    A jako, że jesteśmy pilni, to dużo trenujemy!
                                                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 16:15
                                                    I nie chodzimy na wagary...
                                                  • ropusznik Re: 300 000 05.11.05, 16:24
                                                    to niedobrze :P
                                                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 16:32
                                                    eee tam...
                                                    zajęcia ciekawe, to szkoda je opuszczać ;D
                                                  • ropusznik Re: 300 000 05.11.05, 16:50
                                                    ale o ileż ciekawsze można miec zajęcia po opuszczeniu zajęć ciekawych...
              • mrug Re: 300 000 05.11.05, 12:10
                Takie obostrzenia wprowadziła ta wstrętna Gazeta Wyborcza!;)
                • up11 Re: 300 000 05.11.05, 12:17
                  należy zbojkotować regulamin forum GW.
                  A tak wogóle to dzień dobry w sobote...
                  • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 12:21
                    A Dzień Dobry, Dzień Dobry...;)
                  • mrug Re: 300 000 05.11.05, 12:32
                    Tak jest!
                    Żądamy swobodnego dostępu do ponaddwuipółtysięcznych wątków!;)
                    • wij.paszczak Re: 300 000 05.11.05, 12:35
                      Tak jest !
                      To jest zamach na demokrację!
                      Gdzie poszanowanie swobód obywatelskich?
                      Niechaj się Komisja Europejska tym zainteresuje...
                      Albo lepiej:Fundacja Helsińska.
                      • mrug Re: 300 000 05.11.05, 12:40
                        Anonimowi Alkoholicy niech też się wypowiedzą!
                      • carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 12:42
                        Proponuję list do Rzecznika Praw Obywatelskich,
                        juz zaczynam pisać ;)
    • carmen_80 9 setek już....;) 05.11.05, 15:50
      • mrug Re: 9 setek już....;) 05.11.05, 16:00
        Jeszcze trochę do końca zostało...;)
        • carmen_80 Re: 9 setek już....;) 05.11.05, 16:03
          pomału dojdziemy do Wieliczki :D
          • mrug Re: 9 setek już....;) 05.11.05, 16:09
            A później, to już tylko Chrzanów...;)
            • carmen_80 Re: 9 setek już....;) 05.11.05, 16:16
              A to chyba nie w tą stronę...
              • wij.paszczak Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 09:10
                hop siup!
                Synku idź pozawracać głowę mamie ,tata ma ochotę posiedzieć przed telewizorem...
                • mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 09:20
                  Chwali się Wijowi...
                  • wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 09:23
                    Ku chwale Ojczyzny...
                    Wij wypina dumnie pierś po order...
                    • mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 09:28
                      Uważaj, żeby Ci piersi nie przebiło...;)
                      • wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 09:31
                        Właśnie,przy dekoracji proszę ostrożnie,bo Wij ma klatę raczej wątłą...
                        • mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 10:13
                          Chociaż, mógłbyś mieć piercing za darmo...;)
                          • wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 10:25
                            Wolałbym nowy tatuaż...
                            • mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 10:26
                              To ten z napisem 300 procent normy już Ci nie wystarcza?
                              • wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 10:48
                                Nie,bo jedno zero mi się rozmazało i nie chcę wychodić na nieroba...
                                • mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 10:51
                                  Dobrze, że Ci się trójka nie rozmazała...
                                  • wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 10:56
                                    Takie są niestety te tandetne tatuaże z chio chipsów...
                                    • mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 10:57
                                      Te z gum balonowych są lepsze...
                                      • carmen_80 Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 11:26
                                        Tęsknie na gumą Turbo...;)
                                        • mtq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 11:49
                                          ...a za Kaczorem Donaldem?? :-)
                                          (o cholera, znowu politycznie...)
                                          • carmen_80 Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 11:55
                                            no właśnie, to zbyt polityczne jest ;)
                                            • mtq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 11:58
                                              A w sumie to nie wiedziałem, że dziewczynki też zbierały samochody z gum Turbo :-)
                                              • carmen_80 Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 12:03
                                                Niektóre dziewczynki zbierały...;)
                                                • mtq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 12:10
                                                  A posiadają jeszcze? Bo niektórzy chłopcy wyrzucili i czasem żałują :-/
                                                  • carmen_80 Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 12:13
                                                    Nie, już chyba nie mam...
                                                    choć jeszcze posiadam troszke śmieci z dzieciństwa ;)
                                                • mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 13:08
                                                  carmen_80 napisała:
                                                  > Niektóre dziewczynki zbierały...;)

                                                  W zasadzie to nie powinno się gum zbierać...;)
                                                  • ropusznik Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 13:10
                                                    mrug napisał:
                                                    > W zasadzie to nie powinno się gum zbierać...;)

                                                    a takie do żucia?
                                                  • mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 13:16
                                                    Tym bardziej...
                                                  • carmen_80 Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 13:10
                                                    Oj Mrugu nie czytaj prosze między wierszami ;)
                                                    A zresztą jedne zbierają zdjęcia, inne gumy... ;P
                                                  • mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 13:17
                                                    Różne są hobby...;)
                                                  • carmen_80 Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 13:21
                                                    A Ty co zbierasz??
                                                  • Gość: mtq Re: Wij jest uczynny i pomoże... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.05, 13:22
                                                    Posty na forum ;-)
                                                  • mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 13:23
                                                    carmen_80 napisała:

                                                    > A Ty co zbierasz??

                                                    Zwierzęta...;)
                                                  • ropusznik Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 13:24
                                                    Noe?
                                                  • wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 13:42
                                                    Znaczy:Wielka woda idzie..

                                                    Trza wyciągnąć ponton z piwnicy...
                                                  • mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 13:55
                                                    I zapasy zacząć robić...
                                                  • wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:04
                                                    ...czyli wszystko na trunki przepuścić?...
                                                  • ropusznik Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:05
                                                    na cukier i drożdże
                                                  • wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:11
                                                    wiadomo,swoje najlepsze...
                                                  • mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:15
                                                    Tylko szybko może się ściemniać...
                                                  • wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:29
                                                    trzeba się spieszyć...
                                                  • ropusznik Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:32
                                                    zasadniczo to już się ściemnia
                                                  • wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:38
                                                    technicznie rzecz biorąc to jest prawie środek nocy...
                                                  • qoobaq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:33
                                                    Ropusznik pamietaj o piolunie, idz dzis bo wszystko zgnije 8-)
                                                  • ropusznik Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:40
                                                    hyperreal.info/drugs/go.to/art/5508
                                                  • qoobaq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:51
                                                    no, to do zielarskiego i do roboty bo czas leci a absynt byc musi 8-)
                                                  • ropusznik Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:54
                                                    no własnie- gdzie w krakowie jest sklep zielarski?
                                                  • qoobaq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:59
                                                    jeden jest chyba na szpitalnej ale chyba to powinno ci pomoc 8-)
                                                    ag.bocznica.org/
                                                  • ropusznik Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 15:02
                                                    cicho.. nie widzisz ze to taka delikatna aluzja, zeby sie ktos lepiej rozeznany
                                                    w temacie zakupami zająl? :P
                                                  • qoobaq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 15:05
                                                    dobra, to wy sie tam kolego Ropusznik zajmijcie czym trzeba a juz milcze 8-)
                                                  • qoobaq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 15:01
                                                    o znowu sie wiesza a bylo tak pieknie ...
                                                  • carmen_80 Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 18:26
                                                    Nie ważne, że się wiesza,
                                                    my się nie poddamy... ;)
                                                  • qoobaq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 18:29
                                                    fajnie, ze wpadlas - kiko nie chce ze mna gadac a inni gdzies sobie poszli
                                                  • carmen_80 Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 18:34
                                                    Ale ja tylko na chwilkę, zajrzałam co słychać ;D
                                                  • qoobaq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 18:34
                                                    ale sie wiesza - lepiej niz tez 300000 8-)
                                                  • carmen_80 Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 18:39
                                                    To fakt, masakrycznie ciężko chodzi...
                                                  • mtq Byle do 1000 ;-) 06.11.05, 20:59
                                                  • carmen_80 Re: Byle do 1000 ;-) 06.11.05, 21:14
                                                    W takim tępie to my daleko nie zajedziemy...;D
                                                  • mtq Re: Byle do 1000 ;-) 06.11.05, 21:15
                                                    Ale takie tępo to wina forum a nie nasza ;-)
                                                    W tym miesiącu powinniśmy osiągnąć 1000 :-)
                                                  • qoobaq Re: Byle do 1000 ;-) 06.11.05, 21:31
                                                    ho kaj, jedziemy
                                                  • carmen_80 Re: Byle do 1000 ;-) 06.11.05, 21:35
                                                    W tym miesiącu??
                                                    Przecież my jestesmy zdolni..
                                                    DZISIAJ!
    • mrug Słyszałem ,że... 06.11.05, 22:14
      ...po tysiącu ma się nie wieszać.
      Ale to tylko plotka była...;)
      • carmen_80 Re: Słyszałem ,że... 06.11.05, 22:15
        W każdej plotce jest ziarno prawdy ;)
        • qoobaq Re: Słyszałem ,że... 06.11.05, 22:17
          wkrotce sie przkonamy 8-)
          • carmen_80 Re: Słyszałem ,że... 06.11.05, 22:26
            jeszce tylko dwie dziesiątki i ...
            • mrug Re: Słyszałem ,że... 06.11.05, 22:33
              No właśnie, aż się boję...
              • carmen_80 Re: Słyszałem ,że... 06.11.05, 22:36
                Myślisz, że coś się niesamowitego się wydarzy...??
                • mrug Re: Słyszałem ,że... 06.11.05, 22:40
                  Kto wie...
                  Smoki, ostatnio, nisko latają...
                  • carmen_80 Re: Słyszałem ,że... 06.11.05, 22:43
                    CZyzby jednak jakaś dziewica się w Krakowie ostała??
                    • mrug Re: Słyszałem ,że... 06.11.05, 22:47
                      Ponoć dwie!
                      • carmen_80 Re: Słyszałem ,że... 06.11.05, 22:49
                        Aż dwie...??
                        I Ty w to naiwnie uwierzyłeś...??
                        • mtq Re: Słyszałem ,że... 07.11.05, 00:29
                          Se poszliście to ja se naspamuję :-P
                          • tempe 07.11.05, 00:33
                          • tempe jedynaście 07.11.05, 00:33
                          • tempe a może dziesynć 07.11.05, 00:33
                          • tempe chociaż kto wie 07.11.05, 00:34
                          • tempe bo tam emtek 07.11.05, 00:34
                          • tempe spamuje 07.11.05, 00:34
                          • tempe spamuje se i spamuje 07.11.05, 00:34
                          • tempe /a ja to niby co robię/ 07.11.05, 00:35
                          • tempe są to konsekwentne 07.11.05, 00:35
                          • tempe i rzeczowe 07.11.05, 00:35
                          • tempe i sensowne 07.11.05, 00:36
                          • tempe bo sens jest taki, żeby było 07.11.05, 00:36
                          • tempe T Y S I O N C 07.11.05, 00:36
    • mtq Załóżmy, że 994... 07.11.05, 00:35
    • mtq 95? 07.11.05, 00:35
    • mtq 6? 07.11.05, 00:35

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka