carmen_80 Re: 300 000 01.11.05, 07:59 Myslisz, że sobie tak sam pospamujesz?? Nie ma tak fajnie, pomoge Ci :) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 01.11.05, 08:10 Własciwie, to żadnych chmur nie widzę, troszke przykoloryzowałam :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qoobaq Re: 300 000 IP: *.server.ntli.net 01.11.05, 08:19 szczesciara, u mnie zasnute rowno i leje - zaraz zadzwonie do pracy, ze nie przychodze. Ta po lewej flance na zdjeciu z dziadow to ty? Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 01.11.05, 08:26 U nas pogoda na spacer po Rakowicach wyśmienita... Przyznać się, czy się nie przyznać, o to jest pytanie :P Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Zzzzimmmmmnooo.. 01.11.05, 09:16 wwwymmaaarrrzzł Wwwwijjj okkrutnie Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: Zzzzimmmmmnooo.. 01.11.05, 09:46 Wij z wujem za mało piją wódki a nawet spirytusu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mtq Re: 300 000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 11:45 Ale macie zdrowie, jak usłyszałem o ósmej w radiu, że jest ósma to była to dla mnie mniej więcej połowa nocy :-) Odpowiedz Link Zgłoś
goesha Re: 300 000 01.11.05, 14:14 dolacze sie ....a co mi tam:) spam spam....spam spam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goesha Re: 300 000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 17:23 ide powdychac opary ze zniczy:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goesha Re: 300 000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 20:14 udalo sie nie przedawkowac:) Rakowice wieczorem w swieto sa piekne a po drodze spotkalam taka ładną, drobną rudowlosa istotke robiaca zdjecia:) Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: 300 000 01.11.05, 20:17 Ona jest wszędzie...;) A Rakowice nawet w inny czas są piękne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goesha Re: 300 000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 20:18 racja racja:) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 01.11.05, 21:39 Też byłam, wieczorową porą jest pięknie... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: 300 000 01.11.05, 17:24 Przed chwilą było 666... Podrzucę jeszcze jeden pościk, żeby ludzie nie gadali...;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mtq Re: 300 000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 17:57 I tak dojdziemy do 668... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 19:00 to męczące, 15 minut serwer odświeża drzewko postów Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 19:02 Ale jakie pole do popisu dla wyobraźni? Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 19:48 ooo taaak... szerokie pole... jak w PGR (inf. dla młodszych: PGR = Państwowe Gospodarstwo Rolne czyli kołchoz, wspólnota etc.) Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 20:18 I gdzie okiem nie sięgnąć, tam buraki...;) Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 20:43 w produkcji buraków byliśmy zawsze potęgą światową :) Odpowiedz Link Zgłoś
amikina Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:13 rozumiem że ciągniemy wątek burakowy?:) Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:21 tak, tak, buraki to podstawa zdrowej gospodarki :) Odpowiedz Link Zgłoś
amikina Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:22 hmm a od kiedy polska gospodarka jest zdrowa??:)) Odpowiedz Link Zgłoś
wredny.staruch Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:32 w zakresie buraków jest zdrowa :) Odpowiedz Link Zgłoś
ropusznik Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:37 mrug napisał: > Żytni jest ciekawszy...;) pędzić da się ze wszystkiego Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:38 heja , to moge sie przylaczyc bo tematyka zaczyna sie robic ciekawsza Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:43 A jak tam na obczyźnie hodowla żyta stoi? Odpowiedz Link Zgłoś
ropusznik Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:45 mrug napisał: > A jak tam na obczyźnie hodowla żyta stoi? żyto u nas jak słupy telegraficzne.. Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:46 tego nie wiem, pewnie jest GM, jak wszystko tutaj z wyjatkiem burakow organics, ktore sa jak pileczki pingpongowe i na barszcz trzeba ze dwa tuziny. Co ja tam zreszta pedzic bede skoro z natury powolny jestem. I po grzyba stosujecie samoumartwienie z tym watkiem? Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:51 Qoobaqu, tak to już jest, że to, o co musisz się bardzo starać, smakuje lepiej...;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:45 Musze przyznać, że Wasza cierpliwość jest godna podziwu ;) tyle minut czekać na pojawienie się literek... Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: dobry wieczór :) 01.11.05, 21:45 o rany, od razu się pojawił mój wpis jestem w sssszoku! Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: 700! 01.11.05, 21:51 Zawsze wie, kiedy zjawić się w odpowiednim momencie...;) Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: 700! 01.11.05, 22:00 Czysty przypadek :) I to w ciemno, bo mi się oczywiście nie otwiera... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: 700! 01.11.05, 22:04 A mi nawet się tak podoba. Wiem, to jest chore...;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 700! 01.11.05, 22:13 ja wiem nawet czemu, w między czasie możesz sobie meczyk oglądać ;) Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: 700! 01.11.05, 22:26 Powiadają, że im ciemniej tym przyjemniej.. Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq proba cierpliwosci 01.11.05, 23:10 czas nadania 23.09 - ciekawe kiedy sie pojawi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mtq Re: 700! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 01:17 90! To jeszcze 10 ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
goesha Re: 298800 01.11.05, 22:02 a jakby tak zintensyfikowac starania?? i pytanie - kto stawia flaszke??? Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 298800 01.11.05, 22:15 może jeszcze jest słabo zmrożona... poczekamy, nam się nie spieszy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: 298800 01.11.05, 22:38 ...poza tym z tego co pamiętam to w chłodni jest misiaczek, misiaczek dopilnuje by wszystko było jak trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: 298800 01.11.05, 23:53 Misiaczek miał się przytulać do kostek wiszących na lusterku, niech się tym zajmie, a flaszki nie rusza. Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: 298800 02.11.05, 00:06 Wiesz, ja przed wypiciem flaszki jednak bym się nie przytulał do tych kostek...;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: raaany, 6 minut! 01.11.05, 23:19 pieknie przyspamowałeś...oby tak dalej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: raaany, 6 minut! 01.11.05, 23:22 Jest szansa dobić do 800 jeśli qoobak sie postara :) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: raaany, 6 minut! 01.11.05, 23:28 Ja już dzisiaj nie pomogę, bo senność jakaś mnie bierze, ale może Qoobak w ramach podlizywania się, co by mu zdjęcia udostępnić, popracuje... Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq bedzie ciezko 01.11.05, 23:29 czuje nadchodzaca jesienna depresje, na dodatek w sobote bedzie straszna data, eeeh Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: bedzie ciezko 01.11.05, 23:50 Zawsze możesz wyciągnąć tą resztkę żołądkowej z zakamarka...;) Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: bedzie ciezko 01.11.05, 23:59 prawda jest taka, ze wogole jej nie napoczalem, glos rozsadku sie odezwal w pore:-) Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: bedzie ciezko 02.11.05, 00:18 coz, jest tylko jedna wiec trzeba sie go sluchac po potem co, znowu gin? Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: bedzie ciezko 02.11.05, 00:27 Zawsze możesz sobie wyobrazić, że to Wyborowa...;) Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: bedzie ciezko 02.11.05, 00:33 to juz chyba nie bede pil wogole - gin pomieszany z wyborowa - na sama mysl zoladek mi do gardla podchodzi Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: raaany, 6 minut! 01.11.05, 23:27 ladnie prawda? :-) tez mi sie podoba - i wszystkie naraz wyskoczyly:-) Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: Dobrze, że nie 666 02.11.05, 01:05 Oczywiście, że przeżyjemy. Zawsze może być gorzej. Odpowiedz Link Zgłoś
amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 08:41 ohoho ładnie przyspamowaliście:) ciągniemy dalej jak mniemam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: secesja Re: Już tak niewiele brakuje! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.05, 08:43 dziś to już padnie, nie ma siły ;) Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 08:57 Zasadniczo to o nic, celem pobocznym jest przekręcenie licznika. Odpowiedz Link Zgłoś
amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 08:56 bo przyłaczyłam sie tak z nudów:)) Odpowiedz Link Zgłoś
amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 08:58 tak to jest jak studenci maja za dużo wolnego:)) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 08:59 to ile jeszcze, jak myślicie? (pytam o czas) Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:07 Wieczorem padnie. Jak nie wcześniej. Odpowiedz Link Zgłoś
amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:11 ja tez stawiam na dzisiaj, zwłaszcza, że i tak nie mam nic do robienia:) Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 15:55 No nie wiem, czy dzisiaj. Jest mecz...;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:16 Boje się odejść od komputera, bo jak padnie ta magiczne cyfra bez mojej obecności... Odpowiedz Link Zgłoś
amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:18 zostań z nami, zostań z nami:) Odpowiedz Link Zgłoś
amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:30 gdzie sie podzialiscie??:( Odpowiedz Link Zgłoś
amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:30 tak czy owak spamuje dalej:) Odpowiedz Link Zgłoś
amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:40 wielkie dzieki:)juz myslalm ze zostalam sama:) Odpowiedz Link Zgłoś
goesha Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:43 eeeee tam...tutaj sie nigdy nie jest samemu:) zawsze ktos jest w przyczajce Odpowiedz Link Zgłoś
amikina Re: Już tak niewiele brakuje! 02.11.05, 09:46 chyba dzisiaj pobije moj rekord, tyle ze czekania na pojawienie sie posta w dzrzewku:/ Odpowiedz Link Zgłoś
amikina Re: bardzo ładna:)) 02.11.05, 10:19 naprawde??:) no to 777 sie na pewno przydalo:) rownowaga w przyrodzie musi byc:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goesha Re: 999! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.05, 16:18 z kaucja czy na wynos?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goesha Re: 999! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.05, 16:19 z kaucja czy bez?? mialo byc:) Odpowiedz Link Zgłoś
amikina Proszę Państwa!! 02.11.05, 14:21 co to ma być?? dlaczego sie obijamy???:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator a admin, gdzie jest admin?! IP: *.nomi.com.pl / *.nomi.com.pl 02.11.05, 16:07 że go tu jeszcze, w tym wątku nie ma? Odpowiedz Link Zgłoś
ropusznik Re: a admin, gdzie jest admin?! 02.11.05, 16:37 Gość portalu: obserwator napisał(a): > że go tu jeszcze, w tym wątku nie ma? bo bez kagańca tu nie wpuszczają Odpowiedz Link Zgłoś
amikina Re: a admin, gdzie jest admin?! 02.11.05, 16:43 hmm może ptasia grypa zaatakowała??:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mtq Re: 300 000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.05, 16:58 Sorry, musiałem ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mtq Re: 300 000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.05, 17:14 Haha, emteka nikt nie wyprzedzi :-] Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Dzisiaj padnie! 02.11.05, 18:17 Nie... Padnie jutro rano, jak będę w pracy...:( Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Dzisiaj padnie! 02.11.05, 18:18 Widzę już mete, przed nami ostatnia prosta ;) Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: Dzisiaj padnie! 02.11.05, 18:23 Witaj Carmen :) Damy radę! Może dowiemy się wreszcie o co ma być ta wojna, to by przyspieszyło przekręcenie licznika jak sądzę :) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Dzisiaj padnie! 02.11.05, 18:37 Jakaś wojna się szykuje?? O rany, a ja nie w temacie, dopiero przyszłam i nie zdążyłam poczytać ;) Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: Dzisiaj padnie! 02.11.05, 18:40 Szykuje się, ale nie wiem jak miałaby wyglądać ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Dzisiaj padnie! 02.11.05, 18:46 Dobrze, że tutaj tak wolno wszystko chodzi, bo mam czas nadrobić zaległości ;D Odpowiedz Link Zgłoś
wojo72 Re: 300 000 02.11.05, 18:30 może ja ustrzelę, na strzelnicach sportowych nigdy się nie udawało... Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: buenos dijas 8-) 02.11.05, 19:08 Wojna, wojną, a nasza dłużyzna spada w dół... Trzeba ją troszke dopieścić ;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: buenos dijas 8-) 02.11.05, 19:09 Ewenement na skalę światową, od razu zobaczyłam swój wpis... Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq no to piescimy 02.11.05, 19:12 hej niebieskooka, podjelas juz decyzje, zobacze te zdjecia? 8-) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: buenos dijas 8-) 02.11.05, 19:17 >Ewenement na skalę światową, od razu zobaczyłam swój wpis... To był jednak przypadek przy pracy ;/ A co do zdjęć, to najpierw muszę naradzić się z mrugiem, i wspólnie dopiero możemy podjąć decyzję ;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: to poki co wyslij ta bez Mruga 8-) 02.11.05, 19:32 Na razie musi Ci wystarczyć własna wyobraźna... Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: to poki co wyslij ta bez Mruga 8-) 03.11.05, 01:51 no to starajcie się dalej rano już na pewno będzie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz muszę wesprzeć ten szczytny cel IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.05, 09:48 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Xantypa Re: muszę wesprzeć ten szczytny cel IP: *.la-04.cvx.algx.net 03.11.05, 09:55 Program Partii Polski Wobec zmiany władzy w Polsce, która po raz pierwszy odsunęła większość popłuczyn "żydokomuny" od rządu i Sejmu, grupa uchodźców utworzyła na emigracji zalążek Partii Polski i przygotowała program państwa polskiego opartego na tradycji narodowościowej dla nas, ludzi Polski. Obecni członkowie rządu, Sejmu i Senatu w Warszawie są w perspektywie wprowadzenia tego programu w życie narodu funkcjonariuszami narodu przejściowo. My, ludzie Polski, akceptujemy przejściowo wkład Żydów w Polsce w budowanie polskiego państwa na przejściowej zasadzie: "Kto tu jest Żydem a kto Polakiem, o tym decydujemy my". Funkcjonariusze stopniowo wprowadzą Polaków do sprawowania władzy, a za ich zasługi nagrodzimy ich sowicie i obdarzymy naszą wdzięcznością, nieustającą pomocą w ich dalszym życiu i troskliwą przyjaźnią. 1. Żądamy zjednoczenia wszystkich Polaków i utworzenia Polski, zgodnie z prawem narodów do samostanowienia. 2. Żądamy równości praw dla Polaków w ich stosunkach handlowych z innymi narodami i unieważnienia traktatów z Jałty i Poczdamu, oraz "głosowania" za anektowaniem "PL-u" przez "UE", a zawarcia traktatu pokojowego z Niemcami przez aliancką koalicję z Drugiej Wojny Śwatowej, której archaiczna kontynuacja destabilizuje pokojowe stosunki międzynarodowe i jest zarzewiem trzeciej wojny światowej tak jak kontynuacja koalicji traktatu wersalskiego była przyczyną drugiej wojny światowej. 3. Żądamy ziemi i terytoriów w celu wyżywienia naszego narodu i osiedlenia ciągle wzrastającej liczby ludności. 4. Tylko członkowie narodu moga być obywatelami państwa i tylko ci, w których żyłach płynie polska krew od czterech pokoleń, bez względu na wyznanie, mogą być członkami narodu. Dlatego żaden Żyd nie może być członkiem narodu. I też nie - żaden Frankista. 5. Ten, kto nie jest obywatelem państwa, może mieszkać w Polsce jedynie w charakterze gościa i musi być traktowany jak podmiot prawa obcego państwa. 6. Prawo wyborcze oraz całe prawodawstwo ma przysługiwać wyłącznie obywatelom państwa. Dlatego żądamy, aby wszystkie urzędowe nominacje - obojętnie jakiego szczebla - w państwie czy małych miejscowościach przyznawano tylko obywatelom państwa. Sprzeciwiamy się korupcyjnym obyczajom obowiązującym w parlamencie przy obsadzaniu stanowisk. Decyzje te powinno się pozostawic Partii Polski i podejmować bez powoływania się na osobowość czy zdolności danej osoby. 7. Żądamy, aby państwo uznało za swój podstawowy obowiązek ożywienie przemysłu i poprawę warunków życia obywateli państwa. Jeżeli wyżywienie całej ludności państwa okaże się niemożliwe, obcokrajowcy będą zmuszeni do opuszczenia kraju. 8. Należy uniemożliwić migrację wszystkim, którzy nie są polskiego pochodzenia. Żądamy, aby nie-Polacy, którzy przybyli do Polski po 1 lipca 1944 roku, natychmiast opuścili kraj, a spadkobiercy "PRL-u" przeszli radykalny proces weryfikacji, rehabilitacji i odsunięcia od możliwości przeciągania żydo- komunistycznych powłóczyn. 9. Wszyscy obywatele państwa będą posiadali równe prawa i obowiązki. 10. Najważniejszą powinnością każdego obywatela państwa powinna być praca umysłowa albo fizyczna. Zakres działania jednostki nie może kolidować z interesami większości, ale powinien się mieścić w ramach społecznych i służyć ogółowi. Dlatego żądamy: 11. Niehonorowania dochodów nie osiagniętych przez pracę. 12. Z uwagi na ogromne ofiary życia i mienia, które może pochłonąć walka o suwerenność państwa, osobiste wzbogacenie wskutek tej walki będzie uważane za przestępstwo przeciwko narodowi. Dlatego żądamy bezwzględnej konfiskaty wszelkich korzyści uzyskanych w takich okolicznościach. 13. Żądamy nacjonalizacji wszelkich przedsięwzięć, które dotychczas ukształtowały się w formie profitowych odnóg globalistycznych monopoli i kompanii. 14. Żądamy wyrugowania profitowania na handlu hurtowym. 15. Żądamy wszechstronnego zabezpieczenia socjalnego dla ludzi w wieku emerytalnym. 16. Żądamy stworzenia i utrzymania zdrowej średniej klasy, natychmiastowego uspołecznienia nieruchomości służących działalności hurtowej i oddania ich w dzierżawę drobnym kupcom za niewielką opłatą. Szczególną pieczą należy otoczyć drobnych dostawców dla państwa, władz okręgowych i mniejszych miejscowości. 17. Żądamy reformy własności ziemskiej zgodnej z naszymi narodowymi potrzebami, uchwalenia prawa konfiskaty ziemi na cele społeczne bez odszkodowania, zniesienia odsetek od pożyczek przeznaczonych na rolnictwo oraz zapobiegania wszelkim spekulacjom ziemią. 18. Żądamy stosowania bezwzględnych środków prawnych wobec tych, których działalność jest sprzeczna z interesem społecznym. Nikczemni kryminaliści występujący przeciwko narodowi, lichwiarze, spekulanci itd. muszą być karani śmiercią, bez względu na ich wyznanie czy rasę. 19. Żądamy, aby prawo rzymskie, które służy materialistycznemu porządkowi świata, zastąpić nowym systemem prawnym w Polsce. 20. W celu stworzenia każdemu zdolnemu i przedsiębiorczemu Polakowi możliwości dalszego kształcenia się i osiągania dzięki temu postępu - państwo musi dokonać gruntownej przebudowy narodowego systemu edukacyjnego. Program nauki wszystkich instytucji oświatowych musi odpowiadać praktycznym potrzebom życia codziennego. Rozumienie idei państwa (państwowa socjologia) musi być przedmiotem nauczania i to od najmłodszych lat. Żądamy, aby państwo dbało o utalentowane dzieci ubogich rodziców, bez względu na ich kategorię społeczną czy zawód. Państwo jest zobowiązane kształcić je na swój koszt. 21. Państwo musi troszczyć się o podniesienie poziomu zdrowia narodu przez objęcie opieką matki i dziecka, zakazanie pracy dzieci, wzrost sprawności fizycznej ustanawiając w szkołach z mocy prawa obowiązek ćwiczeń gimnastycznych i uprawiania sportu, a także przez udzielanie szerokiego poparcia klubom zajmującym się rozwojem fizycznym młodzieży. 22. Żądamy zniesienia płatnej armii i sformowania armii narodowej. 23. Żądamy podjęcia środków prawnych przeciwko świadomym kłamstwom i oszczerstwom politycznym i propagowaniu ich przez prasę i środki informacji. W celu ułatwienia procesu tworzenia narodowej prasy polskiej i polskich środków informacji domagamy się: a) aby wszyscy wydawcy gazet i producenci polskich środków informacji posługujący się językiem polskim i ich zastępcy byli członkami narodu; b) aby wprowadzić obowiązek uzyskania specjalnej zgody państwa na wydawanie gazet nie polskich i produkcji polskich środków informacji; c) aby wszystkim, poza Polakami, prawo zakazywało udziału finansowego lub wywierania wpływów w gazetach polskich i polskich środkach informacji, a sankcją prawną za naruszenie tego przepisu prawa było zlikwidowanie gazety czy środka informacji i natychmiastowa deportacja osób zaangażowanych w takim przedsięwzięciu, a nie będących Polakami. Należy zakazać wydawania prasy i produkcji środków informacji, które nie przyczyniają się do pomyślności narodu. Domagamy się stosowania środków prawnych umożliwiających zwalczanie wszelkich tendencji w sztuce i literaturze oraz zlikwidowanie instytucji, które występują przeciwko wymienionym zadaniom. 24. Żądamy wolności dla wszystkich wyznań religijnych; jej granice stanowić będą bezpieczeństwo państwa oraz wystąpienia naruszające poczucie moralności narodu polskiego. Partia Polska, jako taka, popiera katolicyzm, ale nie wiąże się w kwestii wiary z żadną religią. Zwalcza w nas i poza nami żydowskiego materialistycznego ducha i jest przekonana, że nasz naród może czerpać siłę tylko z zasady: INTERES OGÓŁU PONAD WŁASNYM. 25. Żądamy przeniesienia stolicy państwa do Poznania. 26. W celu realizacji powyższych zadań żądamy utworzenia silnego centralnego ośrodka władzy w państwie. Dlatego potrzebna jest niekwestionowana władza politycznie scentralizowanego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antypas Re: muszę wesprzeć ten szczytny cel IP: *.la-04.cvx.algx.net 03.11.05, 10:16 scentralizowanego parlamentu dla całej Polski, jej organizacji i instytucji oraz utworzenie izb parlamentarnych dla poszczególnych warstw społecznych i zawodów w celu stosowania przepisów wprowadzonych przez polskie prawo w autonomicznych województwach. 27. Przywódcy Partii przysięgają uczynić wszystko - nawet poświęcić życie, jeżeli będzie to konieczne - aby niezawodnie wywiązać się z powyższych zobowiązań. Partia Polski Odpowiedz Link Zgłoś
ropusznik Re: muszę wesprzeć ten szczytny cel 03.11.05, 10:19 ..oraz składamy oficjalny protest wobec procederu kastrowania kotków Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Wij pomoże... 05.11.05, 11:25 ...bo coś słabi jesteście w ten sobotni poranek.... Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: 300 000 05.11.05, 11:30 Cholera przepraszam...przegapiłem,że dobiliście już do tych trzech stetek,zatem mój wpis się zda tak,jak psu na budę.... Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: 300 000 05.11.05, 11:45 Myślisz?... To ja jestem (sporadycznie ) z Wami.Potem do dziesięciu tysięcy,potem do stu... A propos,ile ma najdłuższy wątek na tym portalu,bo na onecie to jest taki jeden,kóry ma ponad 100 000 wpisów?... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: 300 000 05.11.05, 11:59 Niestety, maksimum, które wątek może osiągnąć, to 2500 wpisów...:( Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: 300 000 05.11.05, 12:02 mrug napisał: > Niestety, maksimum, które wątek może osiągnąć, to 2500 wpisów...:( Szczęść Boże Mrugu,witaj w sobotę.:) Nawiazując do pytania..czemu tak mało?.... Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 12:06 Do 2,5tyś to tak czy owak jeszcze troszke brakuje... Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 12:34 O tak! Brak wody mineralnej może sprawić, że trzeba będzie odejśc od komputera... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: 300 000 05.11.05, 13:05 Najlepiej dwa. Po co później po próźnicy chodzić...;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 13:35 I kolejny klin gdzieś w okolicach 17-tej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 13:41 W moich stronach się na to pompka mówi... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: 300 000 05.11.05, 15:40 Ale dążenie do efektu jest całkiem przyjemne...;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 15:52 Albo Krupniczek, niby taki dobry, a potem... Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 16:03 raz przedawkowałam ten złocisty trunek i nigdy więcej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: 300 000 05.11.05, 12:26 Proponuję się oflagować i odbyć małą pikietę przed siedzibą Koszernej na Szewskiej... W pobliżu sporo knajp...możemy się wzmocnić;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 12:35 Ale akurat na Szewskiej...?? Tam są takie "stylowe" kluby ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: 300 000 05.11.05, 12:39 Zacząć się wzmacniać można gdzie indziej, a potem to już będzie wszystko jedno... Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 12:41 Ale trzeba by wtedy zostawić 3 paski w domu, bo nam może być wszystko jedno, a im nie...;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 13:13 Ooo tak, pytanie tylko czy oni to docenią?? Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 13:24 Nasza też może być przy okazji, jak bardzo nie docenią... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: 300 000 05.11.05, 13:40 Po pięciu piwach to ja za całą kupę mogę robić...;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 13:42 Nie martw się na zapas, samego Cię nie zostawimy... Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 14:00 jesli o mnie chodzi, to piwo zawsze trzymam w pozycji pionowej /nawet jesli moja jest odmienna.../ ;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 15:48 W końcu szkoda by było uronić choć kropelke... Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 16:14 Jak nie będą się chcieli zaprzyjaźnić, to rzeczywiście się moze przydać ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: 300 000 05.11.05, 12:43 carmen_80 napisała: > Ale akurat na Szewskiej...?? > Tam są takie "stylowe" kluby ;) Nieee,nie na Szewskiej... Ale całe Stare Miasto jest w zasięgu butów.. No i Kaźmirz niedaleko... Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 14:01 mimo wszystko, Mechanika płynów nigdy nie była moja mocną stroną... Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 16:32 eee tam... zajęcia ciekawe, to szkoda je opuszczać ;D Odpowiedz Link Zgłoś
ropusznik Re: 300 000 05.11.05, 16:50 ale o ileż ciekawsze można miec zajęcia po opuszczeniu zajęć ciekawych... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: 300 000 05.11.05, 12:10 Takie obostrzenia wprowadziła ta wstrętna Gazeta Wyborcza!;) Odpowiedz Link Zgłoś
up11 Re: 300 000 05.11.05, 12:17 należy zbojkotować regulamin forum GW. A tak wogóle to dzień dobry w sobote... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: 300 000 05.11.05, 12:32 Tak jest! Żądamy swobodnego dostępu do ponaddwuipółtysięcznych wątków!;) Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: 300 000 05.11.05, 12:35 Tak jest ! To jest zamach na demokrację! Gdzie poszanowanie swobód obywatelskich? Niechaj się Komisja Europejska tym zainteresuje... Albo lepiej:Fundacja Helsińska. Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 300 000 05.11.05, 12:42 Proponuję list do Rzecznika Praw Obywatelskich, juz zaczynam pisać ;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: 9 setek już....;) 05.11.05, 16:03 pomału dojdziemy do Wieliczki :D Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: 9 setek już....;) 05.11.05, 16:09 A później, to już tylko Chrzanów...;) Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 09:10 hop siup! Synku idź pozawracać głowę mamie ,tata ma ochotę posiedzieć przed telewizorem... Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 09:23 Ku chwale Ojczyzny... Wij wypina dumnie pierś po order... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 09:28 Uważaj, żeby Ci piersi nie przebiło...;) Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 09:31 Właśnie,przy dekoracji proszę ostrożnie,bo Wij ma klatę raczej wątłą... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 10:13 Chociaż, mógłbyś mieć piercing za darmo...;) Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 10:25 Wolałbym nowy tatuaż... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 10:26 To ten z napisem 300 procent normy już Ci nie wystarcza? Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 10:48 Nie,bo jedno zero mi się rozmazało i nie chcę wychodić na nieroba... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 10:51 Dobrze, że Ci się trójka nie rozmazała... Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 10:56 Takie są niestety te tandetne tatuaże z chio chipsów... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 10:57 Te z gum balonowych są lepsze... Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 11:26 Tęsknie na gumą Turbo...;) Odpowiedz Link Zgłoś
mtq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 11:49 ...a za Kaczorem Donaldem?? :-) (o cholera, znowu politycznie...) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 11:55 no właśnie, to zbyt polityczne jest ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mtq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 11:58 A w sumie to nie wiedziałem, że dziewczynki też zbierały samochody z gum Turbo :-) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 12:03 Niektóre dziewczynki zbierały...;) Odpowiedz Link Zgłoś
mtq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 12:10 A posiadają jeszcze? Bo niektórzy chłopcy wyrzucili i czasem żałują :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 12:13 Nie, już chyba nie mam... choć jeszcze posiadam troszke śmieci z dzieciństwa ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 13:08 carmen_80 napisała: > Niektóre dziewczynki zbierały...;) W zasadzie to nie powinno się gum zbierać...;) Odpowiedz Link Zgłoś
ropusznik Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 13:10 mrug napisał: > W zasadzie to nie powinno się gum zbierać...;) a takie do żucia? Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 13:10 Oj Mrugu nie czytaj prosze między wierszami ;) A zresztą jedne zbierają zdjęcia, inne gumy... ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mtq Re: Wij jest uczynny i pomoże... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.05, 13:22 Posty na forum ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 13:23 carmen_80 napisała: > A Ty co zbierasz?? Zwierzęta...;) Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 13:42 Znaczy:Wielka woda idzie.. Trza wyciągnąć ponton z piwnicy... Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:04 ...czyli wszystko na trunki przepuścić?... Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:11 wiadomo,swoje najlepsze... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:15 Tylko szybko może się ściemniać... Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:29 trzeba się spieszyć... Odpowiedz Link Zgłoś
ropusznik Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:32 zasadniczo to już się ściemnia Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:38 technicznie rzecz biorąc to jest prawie środek nocy... Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:33 Ropusznik pamietaj o piolunie, idz dzis bo wszystko zgnije 8-) Odpowiedz Link Zgłoś
ropusznik Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:40 hyperreal.info/drugs/go.to/art/5508 Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:51 no, to do zielarskiego i do roboty bo czas leci a absynt byc musi 8-) Odpowiedz Link Zgłoś
ropusznik Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:54 no własnie- gdzie w krakowie jest sklep zielarski? Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 14:59 jeden jest chyba na szpitalnej ale chyba to powinno ci pomoc 8-) ag.bocznica.org/ Odpowiedz Link Zgłoś
ropusznik Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 15:02 cicho.. nie widzisz ze to taka delikatna aluzja, zeby sie ktos lepiej rozeznany w temacie zakupami zająl? :P Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 15:05 dobra, to wy sie tam kolego Ropusznik zajmijcie czym trzeba a juz milcze 8-) Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 15:01 o znowu sie wiesza a bylo tak pieknie ... Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 18:26 Nie ważne, że się wiesza, my się nie poddamy... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 18:29 fajnie, ze wpadlas - kiko nie chce ze mna gadac a inni gdzies sobie poszli Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 18:34 Ale ja tylko na chwilkę, zajrzałam co słychać ;D Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 18:34 ale sie wiesza - lepiej niz tez 300000 8-) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Wij jest uczynny i pomoże... 06.11.05, 18:39 To fakt, masakrycznie ciężko chodzi... Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Byle do 1000 ;-) 06.11.05, 21:14 W takim tępie to my daleko nie zajedziemy...;D Odpowiedz Link Zgłoś
mtq Re: Byle do 1000 ;-) 06.11.05, 21:15 Ale takie tępo to wina forum a nie nasza ;-) W tym miesiącu powinniśmy osiągnąć 1000 :-) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Byle do 1000 ;-) 06.11.05, 21:35 W tym miesiącu?? Przecież my jestesmy zdolni.. DZISIAJ! Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Słyszałem ,że... 06.11.05, 22:14 ...po tysiącu ma się nie wieszać. Ale to tylko plotka była...;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Słyszałem ,że... 06.11.05, 22:15 W każdej plotce jest ziarno prawdy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Słyszałem ,że... 06.11.05, 22:26 jeszce tylko dwie dziesiątki i ... Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Słyszałem ,że... 06.11.05, 22:36 Myślisz, że coś się niesamowitego się wydarzy...?? Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Słyszałem ,że... 06.11.05, 22:40 Kto wie... Smoki, ostatnio, nisko latają... Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Słyszałem ,że... 06.11.05, 22:43 CZyzby jednak jakaś dziewica się w Krakowie ostała?? Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Słyszałem ,że... 06.11.05, 22:49 Aż dwie...?? I Ty w to naiwnie uwierzyłeś...?? Odpowiedz Link Zgłoś