Dodaj do ulubionych

a dajcie mi spokój...

10.11.05, 00:04
Obserwuj wątek
    • Gość: dirty harry Re: a dajcie mi spokój... IP: *.net.autocom.pl 10.11.05, 00:28
      OK! Doesn't matter.
      • kapturak Re: a dajcie mi spokój... 10.11.05, 00:32
        no właśnie - miałem spokój a tu jakieś "ok naser mater",
    • Gość: norek a co z równowagą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 10:42
      bo ktoś musi mieć niepokój, żeby spokój mógł mieć ktoś…
      • Gość: Anna Re: a co z równowagą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 10:48
        ktos ma pokoj , w nim niepokoj
        bo z pokojem tak to jest
        raz niepokoj a raz spokoj
        rownowaga jest
    • mrug Re: a dajcie mi spokój... 10.11.05, 17:37
      sory
      • kapturak Re: a dajcie mi spokój... 10.11.05, 22:47
        no.
        • mrug Re: a dajcie mi spokój... 11.11.05, 06:26
          git
          • wij.paszczak Re: a dajcie mi spokój... 11.11.05, 17:27
            Masz już ten spokój?...
            • kapturak Re: a dajcie mi spokój... 11.11.05, 17:58
              czasem mam, czasem nie.
              wciąż walczę o św. spokój.
              • wij.paszczak Re: a dajcie mi spokój... 11.11.05, 18:00
                Walka to ciężka,pełna trudów i wyrzeczeń..
                Wij życzy powodzenia w rozpętywaniu jutrzenki wiecznej wojny o spokój...
              • mrug Re: a dajcie mi spokój... 11.11.05, 18:06
                Nie ma letko...
                • qoobaq Re: a dajcie mi spokój... 11.11.05, 19:35
                  i nie ma mietkich gier
    • nnike Re: a dajcie mi spokój... 11.11.05, 18:28
      Iiiiiiiiiiihhaaaaaa!!!!!!!!





      ...A dlaczego chcesz mieć spokój?... :D
      • kapturak Re: a dajcie mi spokój... 11.11.05, 19:06
        ależ żem się przestraszył...
        no właśnie - chwilę spokoju chciałbym mieć.
        potem posłuchać Limahla, zjeść kiełbaskę leszczyńską z musztardą delikatesową.
        spokój...
        • wij.paszczak Re: a dajcie mi spokój... 11.11.05, 23:08
          Limahl izded od dwóch dekad...;)...
          • wredny.staruch Re: a dajcie mi spokój... 11.11.05, 23:11
            chyba jednak nie...
            www.limahl.com/about/limahl_interview_b_ashton_sept_2005.htm
            • wij.paszczak Re: a dajcie mi spokój... 11.11.05, 23:14
              Pewnie się ktoś podpiął...Limahla pamiętam,kiedy śpiewał"Newerending
              story"...No,ładnie śpiewał,przyznać trzeba...
        • nnike Re: a dajcie mi spokój... 12.11.05, 00:24
          Ło matko, ale chyba ta kiełbaska leszczyńska Ci nie zaszkodziła?...
          Coś za długo jesteś spokojny ;)
          • kapturak Re: a dajcie mi spokój... 12.11.05, 00:32
            znów czarny pijar...
            znów się denerwuję...
            znów szukam spokoju...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka