Gość: dziku IP: *.autocom.pl 22.11.05, 00:22 najlepiej jesli zaprowadza na EDL www.aegee.krakow.pl/edl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: krakus zabrakło tylko Szkieletora IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 22.11.05, 10:44 :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m. wodociągi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 15:31 zawsze kiedy obok nich przejeżdzam, chciałabym kiedyś je obejrzeć. myślę, ze obowiazkowo powinny byc właczone do trasy zwiedzania Odpowiedz Link Zgłoś