Gość: aha
IP: *.chello.pl
06.12.05, 22:01
Zespoły zadaniowe w rzędzie to czyste bicie piany. A zespół z Tajsterem to jż operetka, bo ten facet nie umie z nikim rozmawiać.
Nie mogę się doczekać wyborów samorządowych żeby wypędzić do pierdla to dziadostwo.
Jak tam postępowanie karne przeciwko tajsterowi w sparwie "opadu anomaliów" 19.01.2005 r.?