Dodaj do ulubionych

W budżecie nie ma pieniędzy na parkomaty

IP: *.chello.pl 06.12.05, 22:01
Zespoły zadaniowe w rzędzie to czyste bicie piany. A zespół z Tajsterem to jż operetka, bo ten facet nie umie z nikim rozmawiać.
Nie mogę się doczekać wyborów samorządowych żeby wypędzić do pierdla to dziadostwo.
Jak tam postępowanie karne przeciwko tajsterowi w sparwie "opadu anomaliów" 19.01.2005 r.?
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Zmowa IP: *.server.ntli.net 06.12.05, 23:17
      Ha.. powiem w skrocie. Rozmawialem z kolega ktory pracuje w ZDiKu.I okazuje sie
      ze Panem Tajsnerem.. dlatego sie nie interesuja i nie chca go zwolnic. Poniewaz
      ma pewne haczyki na innych ludzi. Wiec juz mnie nie dziwi ze jest jak jest.
      Wiadomo komus zawsze sie mozne noga podwinac i cos moze nie wypalic.. ale w
      przypadku tego Pana juz to jest ewidentne granie w gumki.
      • Gość: koko Re: Zmowa IP: *.ghnet.pl 07.12.05, 18:51
        i właśnie dlatego PIS chce głębokich zmian na młodych ludzi czystych , którzy
        będą rządzili ze swobodą gdyż nikt nie będzie ich szantażował
        jest sprawą jasną ,że jeżeli prawdą jest co piszecie to Majchrowski nie może
        zostać prezydentem skoro są ludzie na stanowiskach w mieście nietykalni nie
        wiadomo czemu , pomimo konfliktów z prawem
    • Gość: beti Re: W budżecie nie ma pieniędzy na parkomaty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 08:15
      znalazło sie za to w budżecie 600 tys. zł na projekt pawilonu Ingardena który to
      pawilon ma powierzchnie 400 m2.... ktoś wziął kolejny raz łapówke
      • Gość: koko Re: W budżecie nie ma pieniędzy na parkomaty IP: *.ghnet.pl 07.12.05, 18:52
        zawsze ci sami biorą ..... przestępcy
    • Gość: gs Re: W budżecie nie ma pieniędzy na parkomaty IP: *.ghnet.pl 07.12.05, 08:25
      Nie wiem kto zamawiał, projektował i programował te KKMy, ale na pewno była to
      osoba bez wyobraźni.
      Po pierwsze - jeśli kupuję bilet miesięczny muszę najpierw biegać do bankomatu a
      potem z gotówką do KKMa. Podobno - tak mówiono jak stawały pierwsze testowe -
      mają one możliwość obsługi kart płatniczych/kredytowych, tylko trzeba to uaktywnić.
      Po drugie - i to jest bardziej istotne: kupowaliśmy ostatnio trzy bilety zwykłe.
      I jak się to odbywa:
      wybrać bilet
      wrzucić drobne
      odebrać bilet
      odebrać resztę
      wybrać bilet
      wrzucić drobne
      odebrać bilet
      wybrać bilet
      wrzucić drobne
      odebrać bilet
      odebrać resztę

      A czas płynie ...

      Czy trzeba należeć do mniejszości intelektualnych żeby wymyślić przycisk
      "wybierz ilość"?
      • Gość: krk nie ma guzika "dodaj" ? IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 07.12.05, 16:10
        > I jak się to odbywa:
        > wybrać bilet
        > wrzucić drobne
        > odebrać bilet
        > odebrać resztę
        > wybrać bilet
        > wrzucić drobne

        To znaczy, że te automaty działające w bombardierach są lepsze?
        Bo tam jest guzik "+" i można wybierać kolejne rodzaje biletów.
        A może nie zauważyłeś intuicyjnie ukrytego przycisku dodawania? (nie wiem, nie używałem, ale to byłby niezły badziew)
        • Gość: koko Re: nie ma guzika "dodaj" ? IP: *.ghnet.pl 07.12.05, 18:45
          stań przy parkomacie i tłumacz jak obsługiwać , wtedy do 24 tysiecy za złom
          dodać należy jeszcze twoja pensję i bedzie 240 parkomatów i 100 tłumaczy i 100
          kontrolerów i 100 egzekutorów i właściwie połowa urzedników UMK pójdzie
          obsługiwać parkowanie a my będziemy płacili , płacili i wszystko popłynie ,
          popłynie
          a urzednicy będa mieli sukcesy, sukcesy dopóki nie wkroczy prokurator spoza
          obecnych układów i zamknie, i zamknie
        • Gość: gs Re: nie ma guzika "dodaj" ? IP: *.ghnet.pl 07.12.05, 21:53
          Operacje odbywają się na ekranie dotykowym. Wybierasz bilet, wybierasz zwykły za
          2,50. W trzy osoby patrzyliśmy i nie widzieliśmy żadnej możliwości wybrania, że
          chcemy kupić trzy.
          A żeby nie było wątpliwości - chodzi o to cudo stojące na Plantach obok Bagateli.
          W Bombardierach są to standardowe automaty tylko i wyłącznie do sprzedaży
          biletów opracowane i przemyślane w tym względzie. KKM to prototyp dla Krakowa
          nad którym pracowali jacyś programiści niekoniecznie z wyobraźnią jak to powinno
          działać.
    • Gość: koko Re: W budżecie nie ma pieniędzy na parkomaty IP: *.ghnet.pl 07.12.05, 08:27
      kiedyś GW publikowała dane ,że parkomaty w innych miastach kosztują od kilku do
      kilkunastu tysięcy
      co to za kosmiczne urządzenia sprawił sobie Kraków , że tyle kosztują
      chciałbym pozanać nazwisko urzędnika , który jest ekspertem ( tylko nie wiem od
      czego )w tej dziedzinie w urzędzie i kupił lub chce kupić najdroższe w Polsce
      parkomaty bardzo proszę o podanie nazwiska tego orła
      będzie to przydatne z 2 powodów
      po pierwsze , w sprawie parkomatów wypowiadaja się ,że takie jak stoją mają być
      kupione co w kontekście róznych zabiegów aby bez przetargu rozprowadzić firmę
      wciskająca miastu kartę miejską i jak teraz widać parkomaty , i to grubymi
      nićmi szyte zabiegi muszą znalźć się z zainteresowaniem organów ścigania gdyż
      tylko one wyduszą z urzędników prawdę
      po drugie chcemy wiedzieć kogo skreślać w przyszłorocznych wyborach ,tych co
      tak niekompetentnie zarządzają miastem , planują inwestycje bez pokrycia lwkką
      ręką wydają publiczne pieniądze np. na parkomaty
      • Gość: uj Re: W budżecie nie ma pieniędzy na parkomaty IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 07.12.05, 13:32
        zdaje się ,że to firma zbierająca pieniądze za parkingi miała stawiać
        parkomaty ,
        takie rozwiązanie jest logiczne i funkcjonuje w wielu miastach
        i najważniejsze ,że nie trzeba wykładać miejskich pieniędzy,
        przecież to jest skandal ,że firma nie stawia a miasto jest bezradne
        coś mi się zdaje jednak ,że przedmówcy mogą mieć rację
        bo czemu nie zmusza się firmy do montowania parkomatów
        ktoś tu jakąś inną firmę chce rozprowadzić i dlatego całe to zamieszanie
        i co do tego ma MPK
        w Warszawie ,Gadańsku ,Poznaniu ,Wrocławiu stoją parkomaty
        niech amatorzy z Krakowa jadą do tych miast i nauczą się jak organizować płatne
        parkowanie ,albo niech zapytają co mają robić kolegów z firmy , która postawiłą
        parkomaty w Krakowie ( ponoć do testowania a MPK-owiec już mówi ,że te i tylko
        te )
        i czego się czepiacie Tajstera
        przecież on nie ma pojęcia o takich rzeczach
        ktoś widocznie mu kazał ( kto to mógł być ) a ten się podjął , bo jest
        spolegliwy a nie miał kto inny i dzięki temu macie o czym pisać
        a da PIS to jeszcze o tym usłyszymy
        • Gość: gość Re: W budżecie nie ma pieniędzy na parkomaty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.05, 19:17
          > i co do tego ma MPK

          MPK ma do tego to, ze w tych parkomatach miały być także bilety i możliwość doładowania KKM, która służyć ma jako bilet miesięczny właśnie MPK
          • Gość: koko Re: W budżecie nie ma pieniędzy na parkomaty IP: *.ghnet.pl 07.12.05, 19:49
            chciał nie chciał ,śmierdzi
          • Gość: koko Re: W budżecie nie ma pieniędzy na parkomaty IP: *.ghnet.pl 08.12.05, 08:30
            MPK niech się cieszy ,że nikt nie wszczął kroków prawnych za dotychczasowa
            współpracę z miastem
            MPK świadczy usługi bez przetargu czyli bezprawnie , a taka umowa jest nieważna
            z mocy prawa( art. 58 par 1 KC)
            od takiej umowy, zgodnie z prawem , miasto powinno odstąpić a MPK winno zwrócić
            wszystkie pieniądze jakie dostało od miasta
            to skandal ,że gmina płaci dotacje od lat MPK na podstawie nieważnej umowy
            gdzie jest superprawnik i inni przytomni w tym mieście
            a MPK chce jeszcze parkomaty , kartę miejską i jeszcze co ?
            gdzie są dziennikarze ,że takie rzeczy nie są publikowane
    • Gość: koko Re: W budżecie nie ma pieniędzy na parkomaty IP: *.ghnet.pl 07.12.05, 08:29
      może w nowobudowanej operetce prezydent załatwi mu solówkę
    • Gość: koko Re: W budżecie nie ma pieniędzy na parkomaty IP: *.ghnet.pl 07.12.05, 19:44
      rozmawiaja ,rozmawiają
    • Gość: MK Re: W budżecie nie ma pieniędzy na parkomaty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.05, 12:53
      Zakup parkomatów sprzedających karty postojowe to czysty bezsens. Płacenie ok.
      10 mln zł za bezproduktywne wieże - mają sprzedawać "towar" niechodliwy - nie ma
      uzasadnienia. Parkomaty powinny drukować kwity parkingowe, z datą,godziną i
      kwotą.W aktualnej sytuacji - gdy kontrola strefy jest iluzoryczna, a wpływy
      miasta z opłat za parkowanie kształtują się na poziomie 3 mln zł rocznie -
      wydawanie kwoty przekraczającej trzyletnie przychody na aparaty, które nie
      poprawią ściągalności, to pomysł absurdalny.
      • Gość: koko Re: W budżecie nie ma pieniędzy na parkomaty IP: *.ghnet.pl 09.12.05, 07:35
        lecz on tak chce
      • Gość: wdam Re: W budżecie nie ma pieniędzy na parkomaty IP: *.ghnet.pl 10.12.05, 08:27
        to co stoi na ul.Dunajewskiego ktoś odważy się sprowadzić do Krakowa?
        to jakieś graty sklecone naprędce
        czy mają stosowne zezwolenia do użytkun , normy bezpieczeństwa - powinny być
        nalepki na obudowie , fiskalizacje - skarbówka powinna się tym zająć gdyż skoro
        prowadzą sprzedaż z vat muszą być tak jak kasy fiskalne
        tego wszystkiego nie mają bo w pośpiechu rozprowadzania firmy na kontrakt
        urzędasy o tym nie mieli czasu ponmyśleć
        i jeszcze cena najwyższa w Polsce za urządzenia
        chyba ,że krawaty ,wiąże i zachodzi w ciąze przez co z jednego grata urodzi się
        za darmo następnych kilkadziesiąt
        prokuratura będzie miała co robić ,oj będzie miała tylko trzeba urzędasów
        przesłuchać i wydusić prawdę bo w papierach przestępcy moga mieć wszystko w
        porządku
        tak jak w przypadku MPK której to firmie załatwiono bez przetargu 14 lat usług
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka