Gość: magda m.
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
13.12.05, 10:55
Czy słyszeliście o akcji stowarzyszenia Wiosna? to właśnie świąteczna paczka.
Wybieracie z listy rodzinę, której potrzeby macie możliwośc zaspokoic,
robicie paczkę, odnosicie do wskazanego punktu i już. A ktoś gdzieś spędzi
nadchodzące Święta w lepszym nastroju. Miło jest pomagac innym jeśli ma się
tylko taką możliwośc. W szkole mojego dziecka całe klasy
otaczają "patronatem" wybrane rodziny - grupa może więcej. Piszę o tej akcji,
bo może na tym forum znajdzie się ktoś kto zechce dołączyc do ponad
400osobowej grupy anonimowych św. Mikołajów :)
z pozdrowieniami b.