IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.06, 07:59

Janusz Korczak był masonem. Generał Tokarzewski był masonem. Antoni Słonimski
był masonem. A każdy mason to sługa szatana - dowiedziałem się wczoraj na
wykładzie pt. "Masoneria w dzisiejszej Polsce". Prelegentem był dr. Stanisław
Krajski, a wykład odbył się w księgarni Antyk w podziemiach kościoła
Wszystkich Świętych
- Bardzo trudno mówić o masonerii od 1999 roku do 2006. Bo się ukrywa -
wyznał. - I prawie w ogóle nie ma dowodów na to, że istnieje. Trzeba się
domyślać, budować teorie, ale spróbuję wam o niej opowiedzieć.
- w Polsce zawsze masoneria była słaba, bo Polacy są religijni;

- masoneria była zawsze antypolska i po odsieczy wiedeńskiej chciała
zniszczyć Polskę, co jej się zresztą udało, a czego dowodem były rozbiory;

- w Polsce zakorzeniła się na dobre loża szkocka, która udawała religijną;

- Jan Józef Lipski zwerbował do loży szkockiej Adama Michnika, gdy ten był w
siódmej klasie;

- Antoni Słonimski był sekretarzem Szkotów;

- przy okrągłym stole ci z loży szkockiej siedzieli koło Wałęsy, a ci z
francuskiej koło Jaruzelskiego;

- masoni powoli w Polsce wymierają, więc żeby nie stracić władzy, wrzucili
Polskę do Unii Europejskiej, którą oczywiście też rządzą masoni.

Potem dr Krajski zadał pytanie o tożsamość Platformy Obywatelskiej. I
odpowiedział sobie, że Olechowski należy do loży francuskiej.

Wtedy zapytał o tożsamość Prawa i Sprawiedliwości.

- W tym wypadku stosuję pewną odmianę biblijnego powiedzenia "po owocach ich
poznacie", które zmieniam na "powiedz mi, kto jest Twoim wrogiem, a powiem
Ci, kim jesteś". I obserwując to, co się dzieje, muszę wyznać, że PiS atakują
wszystkie siły ciemności - powiedział.

A potem zaczęła się dyskusja. Pytania były sensacyjne. Na przykład: Czy
masoneria i żydostwo rządzą światem?

- Jako historyk nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, bo nie mam dokumentów.
Jako katolik, mówię tak. W świecie jest spisek, którym kieruje szatan -
odpowiedział dr Krajski. A potem wyłożył swoją teorię, w której w skrócie
chodziło o to, że mason to sługa szatana.

Publiczność nie pozostawała bierna.


- Janusz Korczak był masonem - powiedziała jedna z osób. Krajski bez
mrugnięcia okiem zaliczył go do sług szatana.

- Generał Tokarzewski był masonem - dorzucił ktoś inny.

- On był szefem okultystycznej loży żydowskiej - uzupełnił Krajski.

I wtedy jeden ze słuchaczy opowiedział, jak Tokarzewski zahipnotyzował
człowieka, który siedział z nim w jednej celi, i za pomocą tego medium
przekazywał masońskie meldunki prosto do Londynu.
Obserwuj wątek
    • Gość: l Re: Masoneria IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 15.01.06, 09:55
      Mocne. Szkoda, że nie mam czasu na słuchanie Radyja.
    • Gość: ewa Re: Masoneria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 06:46
      co to jest masoneria?
      • Gość: A Re: Masoneria IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.06, 19:42
        pl.wikipedia.org/wiki/Masoneria#Masoneria_a_Ko.C5.9Bci.C3.B3.C5.82_katolicki
        • Gość: walerjan Re: Masoneria Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 20:12
          krakow.zaprasza.net/noc/w_K.php?id=2708&cid=678&nazwa=&&PHPSESSID=851539ef153bfed25e5893d1c2880a67
    • Gość: miki Re: Masoneria IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.01.06, 08:56
      masoneria jest organizacją tajną,co jest w Polsce zakazane,ciekawe,że
      prokuratura się tym nie interesuje ?!?!
      • mrug Re: Masoneria 16.01.06, 13:56
        To znaczy, że "Niewidzialna Ręka" też jest zakazana?!
        Ło Matko...i co ja teraz zrobię...
        • Gość: miki Re: do mruga IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.01.06, 20:04
          aby otrzymać karty niewidzialnej ręki podawałeś nazwisko,adres itd. dlaczego
          się więc wydurniasz ?!
          • mrug Re: do mruga 17.01.06, 00:03
            Bo my z kolegami założyliśmy taką tajną i anonimową "Niewidzialną Rękę". No i
            się teraz frasuję!
            • Gość: miki Re: do mruga IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.01.06, 08:43
              powiedz głośno że macie plany terrorystyczne długo nie będziecie tajni !
      • Gość: misio do miki IP: *.244.146.118.ip.tnp.pl 17.05.06, 17:11
        prawde mowiac zmusilem sie , by odpowiedziec na ten post , ktorego tresc
        wskazuje na nieprzecietne dyletanctwo autora -
        • i33 Re: też mnie to boli 18.05.06, 09:23

          misio--napisał,a
          > dlaczego w Polsce tak musi byc , ze najwiecej i najglosniej krzycza ci ktorzy
          > maja najmniejsze pojecie o temacie , o ktorym tak namietnie racza sie
          wypowiada
          ..."wet za wet, oko za oko, ząb za ząb.."CZY "ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ"
          zdecydujcie się katolicy [ bo to w tym gronie ta nagonka]---w czyim interesie
          jest sianie nienawiści, rozbudzanie sporów na tematy czYjejś przynależności
          stanu narodowości...dla mnie to pachnie skrajnym nacjonalizmem, a nie
          Chrystianizmem...dziwię się historykom, którzy widzą tylko białe karty naszej
          historii--być patriotą nie znaczy być nieobiektywnym---patrzeć na historię
          naród społeczeństwo przez rózowe okulary---nie jesteśmy święci---i to
          stwierdzenie nie neguje WIELKICH POSTACI I ZRYWÓW...rozwój duchowy narodu to
          widzenie ciemnych plam, wad--praca nad zmianą tego a nie "zwalanie"wszelkich
          niepowodzeń w żródle integracji międzynarodowej, krajach zachodu....coś wTYM
          też ale nie praca nad sobą-
    • zielonki Re: Masoneria 16.01.06, 14:01
      Przyznaj sie lepiEj Anno jak tam trafiłaŚ?
      • peteen nick mason zakazany? brednie... 16.01.06, 14:02
        wręcz przeciwnie, czekamy na nowe płyty...
    • gph a kościół się nie zawalił 16.01.06, 14:02
      od wysokiego stężenia pierdół??
    • Gość: ####### Re: Masoneria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 19:28
      www.republika.pl/adnikiel/krrodzina.html
    • Gość: &POD Dr Krajski? IP: *.nsw.bigpond.net.au 17.01.06, 09:51
      a czy on sam przypadkiem nie jest masonem? nazwisko takie jakies niepolskie...
    • ropusznik Re: Masoneria 17.01.06, 10:01
      dobre dobre .. przerazające jedynie to, ze to opowiesc prawdziwa a nie skecz
      monty pythona..

      ale kopernik była kobietą!
    • Gość: pyt. Re: Masoneria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.06, 16:47
      kto jest szefem masonerii w Polsce?
      • peteen dziki stein? czyżby on? 12.05.06, 16:52
        loża wielki lustrator...
    • Gość: rex Re: Masoneria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.06, 21:30

      polska tv w koncu wolna - brawo bronek
      --------------------------------------------------------------------------------
      pl.wikipedia.org/wiki/Bronis%C5%82aw_Wildstein

      Bronisław Wildstein był aktywnym wolnomularzem, związanym początkowo z paryską
      lożą "Kopernik", skupiającą osoby o polskich korzeniach w ramach Wielkiej Loży
      Narodowej Francji a następnie z Warszawską lożą-matką "Kopernik" Wielkiej Loży
      Narodowej Polski oraz z Krakowską lożą "Przesąd Wyzwolony", której był Wielkim
      Mistrzem. Oprócz tego pełnił funkcję Wielkiego Dozorcy Wielkiej Loży Narodowej
      Polski.[1]

      Sam zainteresowany twierdzi, że wycofał się z uczestnictwa w działalności w
      lożach masońskich.

      • Gość: i33 Re: Masoneria IP: *.dew.pl 17.05.06, 22:47
        Korczak--masonem? po jakich to owocach można poznać że był sługą szatana...?

        skrajność, przwrotność ulubiona przywarą narodu...
        a gdzie można sprawdzić czy nie jest się już zaliczonym do masonów i przez
        kogo, bo może już jestem?!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka