04.11.02, 09:00
Nigdy Was nie spotkałem.
Nigdy nie spotkałem żadnego z Was.
Pewnie trochę w tym nieprawdy, ale niech zostanie, ze nie spotkałem...
Zapraszam na spotkanie na prywatne forum.
Jeśli ktoś nawet spośród tych nie spotkanych ma ochotę i chwilę czasu,
zapraszam...
trudny
Obserwuj wątek
    • tripis Re: Zapraszam 04.11.02, 09:02
      trudny2002 napisał:


      > Zapraszam na spotkanie na prywatne forum.

      Ba!
      A jak się tam dostac...?
      • trudny2002 Re: Zapraszam 04.11.02, 09:04
        To chyba łatwe...
        Forum prywatne i tak dalej...
        trudny
        • trudny2002 tripis 04.11.02, 09:06
          Wysłałem Ci zaproszenie...
          To chyba jakoś tak trzeba zrobić...;-)
          trudny
        • Gość: picipolo Re: Zapraszam IP: *.nowa-huta.sdi.tpnet.pl 04.11.02, 09:12
          Trudny!!!!!!!! w picipolo z nami grasz czy co?


          witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam wasz picipolo


          Ps.trudny ucałuj zonke
          • trudny2002 Re: Zapraszam 04.11.02, 09:15
            Pic i Polo, przecież to ty rozdawałeś dziś karty, więc czemu sie na mnie od
            rana drzesz?
            Żonusia uściskana i wycałowana, teraz kolej na Twoją...dawaj...
            trudny
            • Gość: picipolo Re: Zapraszam IP: *.nowa-huta.sdi.tpnet.pl 04.11.02, 09:19
              rozkaz był wiec wykonałem(wysciskana,wycałowana i ten tego)

              ale,ale co z tym zaproszeniem ?czy kolego rzuca słowa na wiatr?
              bardzo miło mi cie zobaczyc na forum (teskniłem za toba ehehh)
              a swoja droga masz juz ten japonski przepis na sałatke z kwiatów?

              pozdrawiam picipolo
              • trudny2002 Mam każdy przepis 04.11.02, 09:24
                jakiego sobie życzysz. Ten o którym wspominasz również. To jasne.
                Tylko powiedzże mi , na litość boską, jak Ty sobie dasz radę z translacją, bo
                mam w oryginale...
                trudny
                • Gość: picipolo Re: Mam każdy przepis IP: *.nowa-huta.sdi.tpnet.pl 04.11.02, 09:42
                  spoko , spoko obywatelu Trudny,Trudne sprawy rozwiazuje naturalnie prostymi i
                  łatwymi sposobami.

                  pozdrawiam picipolo
                  • trudny2002 Ja nie mówie, ze to 04.11.02, 09:48
                    Broń Boże, nie mówie ze to trudne. Mówie jedynie, ze w oryginale... i jako
                    takie wymaga prostych rozwiązań. Jak to na Dalekim Wschodzie...
                    a kwiaty więdną... tak chryzantema to też przecież tamtejszy wynalazek...
                    i ten uśmiech ze zmrużonymi oczętami....
                    trudny;-))
                    • Gość: picipolo Re: Ja nie mówie, ze to IP: *.nowa-huta.sdi.tpnet.pl 04.11.02, 09:52
                      Oj Trudny!
                      widze ze z samego rana chcesz m,nie z równowagi wyprowadzic!
                      ale to nic!postawie sie i bede brał twe docinki z usmiechem i przymrózonymi
                      oczami! serdecznie cie pozdrawiam picipolo


                      Ps.czym sie to popija ?
                      • trudny2002 Re: Ja nie mówie, ze to 04.11.02, 09:56
                        Ja popijam bez mleka.
                        I bez soku pomidorowego.
                        ...
                        Dlaczegoś sobie mnie od rana upatrzył za snajperski cel?
                        Bom jako cel łatwy???
                        Co tam w pracy nowego?
                        Cele jakie wyznaczone nowe?
                        Osiągnięcia jakie?
                        Zadania...???
                        No patrz Pan jak ta .... tańczy...!!!
                        trudny
                        • Gość: picipolo Re: eeeeeeee tam IP: *.nowa-huta.sdi.tpnet.pl 04.11.02, 10:07
                          jak sobie z toba poklikam , to odrazu mi lepiej!!!
                          nic tam z rana niepoprawia humoru jak trudne Trudnego klikanie.
                          Powiadasz zywy cel?przeca całe zycie dazymy do celu.
                          moze sobie pomyslisz ze daze do twojego "celu"?
                          no cóz jak pod nick Trudny , kryła by sie piekna niewiasta to jestem skłony
                          zmienic swoje cele.cele nie znaczy numer celi,aczkolwiek spezdzic ze wspomniana
                          cudna niewiasta zycie w celi to piekna sprawa,tylko nie mylic z cela w
                          klasztorze.co by to było za zycie w celi w celibacie?
                          apropo zbliza sie sylwester czy masz juz jakies postanowienia które bedziesz
                          chcił wprowadzic w swoje Trudne zycie coby stało sie łatwiejsze?

                          pozdrawiam picipolo

    • gph Czy to znaczy 04.11.02, 10:04
      że będzie Cię mniej na tym forum, czy też wręcz przeciwnie, wzmożesz siły
      przerobowe i zrówną energią obskoczysz 2 fora?
      • trudny2002 Kukulska? 04.11.02, 10:10
        To chyba Kukulska śpiewa taki tekst ...: "im więcej Ciebie tym mniej..."
        Przyznam, ze też nie wiem czy to znaczy, że obskoczę czy że odskoczę...
        chyba nie nastąpi nic co zmieniłoby coś co już jest...tylko czasem nie chcę
        zaśmiecać albo czy ja wiem jak to nazwać? Nie chcę czasem niepokoić nikogo
        czymś czym w innym miejscu znajduję dla tego usprawiedliwienie...
        ;-))trudny
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka