trudny2002
04.11.02, 09:00
Nigdy Was nie spotkałem.
Nigdy nie spotkałem żadnego z Was.
Pewnie trochę w tym nieprawdy, ale niech zostanie, ze nie spotkałem...
Zapraszam na spotkanie na prywatne forum.
Jeśli ktoś nawet spośród tych nie spotkanych ma ochotę i chwilę czasu,
zapraszam...
trudny