Dodaj do ulubionych

Leciwy tomCrac

25.11.02, 22:04
Starzeje sie, to niezaprzeczalny fakt. Dzisiaj jednak doszedlem do wniosku, ze tempo tego procesu mi nie odpowiada :( Zdarzyla sie historia: Jadac rano tramwajem zaintrygowaly mnie 2 panienki, jedna bardziej pomalowana od drugiej, jedna bardziej pyskata od drugiej i tylko w liczeniu przeklenstw byly sobie rowne... 'Wiesz moja stara mysli, ze jestem kurwa w ciazy! no niezle jaja co', 'Kurwa dzwoni dzisiaj Michal i mowi, ze stoi wlasnie gdzies w Alpach! niezly lajt co, my zapierdalamy do szkoly, a ten se jezdzi na nartach!' 'Ja pierdole! ale zaduch, od czego jest klima w tych tramwajach?!' Te dwie mlode kobietki mialy na oko 17 latek. Wieczorem o dziwo znowu spotykam dwie panienki (juz inne), obraly sobie te same strategiczne miejsca, co te nad ranem i znowu dobiegaja mnie glosy: 'Ty, chcesz zobaczyc moja komorke? wiesz jaki wypas! przyjedz to ci pokaze!' 'Kurwa wiesz jak Pawel napierdolil temu pedalowi na dysce? bedzie sie do mnie frajer przystawial, phi!'
Zazwyczaj mlodych krytykuja starzy, jak bardzo stary jestem ja? :(
Obserwuj wątek
    • sloggi Re: Leciwy sloggi? 26.11.02, 11:38
      Wygrzebałem taki mój post z Salonu:

8.11 Warszawa - tramwaj linii 25 w kierunku Okęcia.

Dziś postanowiłem pojechać do pracy tramwajem.
      Trzech licealistów chyba obgadywało resztę klasy.
      Największą radość wzbudziły uwagi "Cienkiego" na temat Rafałka-Pedałka, który
      wszystko ma pedalaste. Jeździli po tym Rafale jak po łysej kobyle do czasu, gdy
      jeden z nich licząc na aplauz strzelił tekst, że Rafałek kupuje kondomy
      truskawkowe. Zamiast salwy śmiechu "Cienki" powiedział, że widział go kilka
      razy z "cycatą", pryszczaty stwierdził, że pewnie Rafałek z nią.... . Wywołało
      to wyczuwalną pauzę. Chyba pozazdrościli Rafałkowi-Pedałkowi "cycatej".
      Natychmiast rozmowa zmieniła temat na oceny, ja przez okno zauważyłem że ze
      Stalowej wyjeżdza 23 i zebrałem się do wysiadania.

• pepperoni78 Re: Leciwy tomCrac 26.11.02, 15:21
        Tak mi się przepomniało. ;) W sobote przechodziliśmy ze Słonkiem obok
        politechniki i akurat z budynku wychodził jakis men. "Może to TomCrac??" -
        pomyślałem sobie i poszliśmy dalej. Później My Sun zaciągnęło mnie na AE gdzie
        miało coś do załatwienia. Jak tylko przeszła obok mnie jakaś normalnie
        wyglądająca kobieta (czyli bez $$$ w oczach) pomyślałem sobie "Może to
        Dreamlover??" ;)
    • swing Re: Leciwy tomCrac 26.11.02, 15:51
      my, w sposób nienaturalny przedwcześnie starzejąca się pod pewnymi względami,
      część zmierzającego do upadku społeczeństwa, musimy trzymać się razem :)

przerażam się jedynie na myśl, że parę..., hmm...ście lat temu może też tak
      irytowałam Bogu ducha winnych pasażerów swoim podgupiastym zachowaniem :0

(może w takim razie można liczyć na metamorfozy...?)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka