Dodaj do ulubionych

Konkurs "Gazety" na najbardziej niebezpieczną w...

IP: *.ghnet.pl 01.03.06, 07:25
to jest dobry pomysł Gazety ,aby czytelnicy wyręczli ZDiKowców w sprawie dziur
może Gazeta ogłosi ,że na forum oczekujemy sygnałów o łapówkach
wiele rzeczy rozgrywanych jest pod stołem i nie jest upubliczniane ,może w
ten sposób łapówkarze i gigałapówkarze zostaną obnażeni
posadzić gościa z ABW od Ziobry przy ekranie i niech notuje
Obserwuj wątek
    • Gość: :((( Re: Konkurs "Gazety" na najbardziej niebezpieczną IP: *.telsten.com / *.telsten.com 01.03.06, 08:34
      Może konkurs na najgłupszego głupca?...
      • Gość: koko Re: Konkurs "Gazety" na najbardziej niebezpieczną IP: *.ghnet.pl 01.03.06, 09:24
        a kto nie siedział jeszcze to będzie nawet bez konkursu
    • Gość: koko Re: Konkurs "Gazety" na najbardziej niebezpieczną IP: *.ghnet.pl 01.03.06, 09:29
      w związku z przejęciem przez obywateli części obowiązków ZDiK należy zmniejszyć
      zatrudnienie w ZDiK o jedna osobę i odciąć pracownikom dostęp do internetu ,
      gdyż zamiast chodzić po mieście i wypatrywać dziur siedzą na internecie
      chociaż smi sobie są winni
      jak ktoś wybrał pracę za 800 zł netto to w jakimś celu
      albo ,żeby pi.....rdzieć w stołek i siedzieć w internecie albo w innych
      celach ,których znaleźć można wiele w tej branży
      właśnie w tym celu należy pisać o tym co kto komu i za ile
    • Gość: ac Re: Konkurs "Gazety" na najbardziej niebezpieczną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.06, 13:55
      Na ul. Krowoderskich Zuchów od ul. Batalionu Skała AK do pętli tramwajowej
      Krowodrza Górka jest ok. 15 dziur o różnej wielkosci - niektóre trudno ominąć!
      • Gość: Sposób Krowoderskich Zuchów IP: *.comnet.krakow.pl 01.03.06, 15:46
        Nie jest tak tragicznie, wystarczy wolniej jechać(pracuję na krowodrzy więc
        wiem) ;) A tak poważnie, niewiele jest w Krakowie ulic spełniających
        jakiekolwiek standardy. Mieszkam na Prokocimiu, gdzie jakiś JEŁOP, podjął
        decyzję, by w grudniu rozpocząć remo
        • Gość: Sposób c.d. Krowoderskich Zuchów IP: *.comnet.krakow.pl 01.03.06, 15:54
          remont sieci kanalizacyjnej przy ul. Bieżanowskiej i od tej pory ulica ta jest
          nieprzejezdna a autobusy kursują przez ulicę (niemal osiedlową dla pojazdów o
          dop.masie całkowitej do 2,5 t) która już jest dziurawa jak szwajcarski ser. Gdy
          przejeżdża autobus szyby w oknach drżą. A żeby było śmieszniej, wykonawca ów
          remontu wywiesił baner reklamowy swojej firmy. Jako właściciel takiej firmy
          wolałbym zostać jednak anonimowy bo to jest ANTYREKLAMA!!!!
    • Gość: driver Polacy nie potrafią robić dróg!!!!!!!!!! IP: *.ghnet.pl 01.03.06, 14:09
      tylko u nas jest niekorzystny klimat i natężony ruch

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka