Gość: koko
IP: *.ghnet.pl
01.03.06, 07:25
to jest dobry pomysł Gazety ,aby czytelnicy wyręczli ZDiKowców w sprawie dziur
może Gazeta ogłosi ,że na forum oczekujemy sygnałów o łapówkach
wiele rzeczy rozgrywanych jest pod stołem i nie jest upubliczniane ,może w
ten sposób łapówkarze i gigałapówkarze zostaną obnażeni
posadzić gościa z ABW od Ziobry przy ekranie i niech notuje