Gość: mis
IP: *.76.classcom.pl
17.03.06, 15:13
Witam
Przechodziłam kiedyś ul. Czarnowiejską i ze zdziwieniem stwierdziłam, że
rudery na Czarnowiejskiej 11 zostały wyburzone. Czy ktoś wie co i kiedy
ewentualnie tam powstanie.
A tak na marginesie, to w tych ruderach wychowałam się.