kikoo1
23.05.06, 07:16
Dlaczego środowisko "Więzi", "Tygodnika Powszechnego", Klubu Inteligencji
Katolickiej, GW walczyło z lustracją i z IPNem?
Czy to środowisko potrafi ocenić swoją fatalną rolę w ostatnich latach?
Myślę, że to obawa o ujawnienie własnej przeszłości zawartej w IPN.
Myślę też, że najwyższa już pora na lustrację środowiska dziennikarskiego.