19.08.06, 09:40
Szukam osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku menagera (zarządzanie
własną kadrą) w dużej firmie.
Zapewniam szkolenie, spotkania sprzedażowe, programy motywacyjne, możliwość
dopasowania godzin pracy.
Wymagane: wykształcenie min. średnie, duża komunikatywność, brak oporów w
nawiązywaniu nowych znajomości.

CV prosze wysyłać na adres: joannabalazy@poczta.onet.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka