silmarillion2 28.02.03, 22:20 jak malo ktory oszolom na tym forum... rozparcelowana ksiezniczka, najwyrazniej cierpiaca na ostry przypadek syndromu niedopchniecia... juz wole brednie swarozyca... wiolka, kup sobie nowe bateryjki i nie nudz. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: peteen pan jesteś cham i woda na młyn odwetowców... IP: *.zielonki.sdi.tpnet.pl 28.02.03, 23:05 a teraz won ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaracz Re: pan jesteś cham i woda na młyn odwetowców... IP: *.czyzyny.net.pl / 192.168.5.* 01.03.03, 02:19 Gość portalu: peteen napisał(a): > a teraz won ! ale racje ma. no chyba, ze wszystkim sie podobaja posty wioli333, bo choc nie wnosza zbyt wiele do dyskusji, to jednak nabijaja statystyke, he? pozdr ciekawy Jaracz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seven Re: pan jesteś cham i woda na młyn odwetowców... IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 01.03.03, 09:54 jaka statystyke..? chyba nie widziales nabijania licznika... ale nie martw sie - do 100000 juz niedaleko i bedzie swieto spamerow:)) a czy facet racje ma, czy nie - jedno nie ulega watpliwosci - b. mnie denerwuje, ze elzbieta tu zostala!! i to dzieki komu? jakbysmy tak otaczali opieka wszystkich wariatow, zamiast ich np. ignorowac to by sie mozna bylo stad wyniesc juz pol roku temu!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcee Re: szanowny panie Seven IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.03.03, 16:01 forum to publiczna rzecz i kazdy ma prawo sobie wypisywac co mu sie podoba bez ogladania sie na kogokolwiek Wiola Ty jestes delikatne stworzenie ale powinnas przy...olic temu Sigmariollion czy jakos tak, kolejny pojeb z Forum Fantazy Odpowiedz Link Zgłoś
wiola333 dobra rada!!! 28.02.03, 23:06 silmarillion2 napisał: > juz wole brednie swarozyca... dziękuje za mało trafne uwagi hahaha nawet mnie rozbawily proponuję żebyś nadzwyczajniej w świecie nie wchodził na moje wątki i nie czytał moich wypowiedzi skoro masz potem wrzodów dostać przez to z nerwów ja zrobię to samo z Twoimi Odpowiedz Link Zgłoś
silmarillion2 uuuuuuuuuuuuuuuuuuu.................. 01.03.03, 00:19 widze, ze Panstwo sie obruszaja... Panu Nadetemu Bufonowi chamstwo moje najwyrazniej przeszkadza... Coz, jaki cham, taki kram. A panna W. nie dosc, ze niedpchnieta, to i "skromna" wielce. Z rady skorzystam i "nadzwyczajnie" czytac jej watkow nie bede, bo i nie ma czego.. A Nadetemu Bufonowi - bez odbioru! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomCrac dopchnij... IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 01.03.03, 03:30 ... te watki jesli odwaga nie jest ci obca, ciemny czleku... Odpowiedz Link Zgłoś
wiola333 no cóż 01.03.03, 11:14 to już ostatni "mało wnoszący post" trzymajcie się, życzę wiele postów jak dotychczas wiele wnoszących! a z Elżbietą to były żatry... poresztą, co ona wam przeszkadza???????!!!!!!!(nadaje jakiś charakter bo wy tworzycie tylko chamstwo) pozdrawiam bez odbioru Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: no cóż, czyli na chamstwo chamstwem... 01.03.03, 11:40 idźcież stąd "przypadkowi forumowicze", jakby powidziała posłanka n-k... damy radę i bez was, słowo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcee Re: peteen idzze ty tez IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.03.03, 16:03 Twoja Stara jest wkurwiona, macha sciera bo znowu sie szlajasz po sieci zamiast bachora przewinac zbieraj swoje klocki stad bo kobieta straci cierpliwosc i cie kopnie w dupe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peteen a kto ciebie, prostaku, pyta o zdanie ?... IP: *.zielonki.sdi.tpnet.pl 01.03.03, 16:10 kobiety do kuchni i spokój ma być... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcee Re: nikt o to wlasnie chodzi IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.03.03, 16:17 ze mowie kiedy mi sie podoba, jakem MArcel Prostak i jeszcze cie Stara moze od loza odstawic...wiesz...nie chcem strasyc ale to moze spowodowac dalszy spadek poziomu tego Znakomitego Foruma ku ubolewaniu Panow Szpaka, Giepeha i Mikolaja. Moga oni udac sie do Krainy Mordor a to bylaby wrecz niepowetowana strata dla ogolu. Pan Skks za to wychyli biegusiem biegusiem pare piw na zmiane z jabolem co moze sie skonczyc zle dal jego pecherza i okolicznych murkow ktore nam obszcza czy tez obszczy Odpowiedz Link Zgłoś
peteen aaaa, więc to zawiść... 01.03.03, 16:20 to trzeba tak było od razu mówić... ale nie martw się, może też cię kiedyś zaproszą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikolaj marcepan IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 01.03.03, 22:45 Gość portalu: marcee napisał(a): > ze mowie kiedy mi sie podoba, jakem MArcel Prostak > > i jeszcze cie Stara moze od loza odstawic...wiesz...nie chcem strasyc ale to > moze spowodowac dalszy spadek poziomu tego Znakomitego Foruma ku ubolewaniu > Panow Szpaka, Giepeha i Mikolaja. > Moga oni udac sie do Krainy Mordor a to bylaby wrecz niepowetowana strata dla > ogolu. Pan Skks za to wychyli biegusiem biegusiem pare piw na zmiane z jabolem > co moze sie skonczyc zle dal jego pecherza i okolicznych murkow ktore nam > obszcza czy tez obszczy ty jednak glupia jestes, a moze to moja ocena naznaczona subiektywizmem, w kazdym razie, co by nie mowic - krecisz w kolko ten sam film, ciekawe, kiedy sie w koncu urwie?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcepan Re: ach odpywam jutro do Krainy Mordor IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 02.03.03, 11:05 Mikolaju i to nawet ekspresem krakow-wawa Odpowiedz Link Zgłoś
tosia_ Re: no cóż 01.03.03, 12:38 Jeżeli to Elżbieta "nadaje jakiś charakter" Forum, to co robi około dwudziestu osób, które trwają tutaj już ponad rok i niejednego oszołoma przetrzymały? Dla mnie to właśnie oni nadają styl całości. Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: WIOLA 333 mnie wk***** 01.03.03, 16:36 silmarillion2 napisał: juz wole brednie swarozyca... '''''''''''''''''''''''''''''''' Dobry dowcip! Brednie? Tutaj kroluje oglada z obyciem, a wasze wypowiedzi siegaja granic intelektualnej percepcji;-))) Chlopysie z miasta... www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=28&w=4793776&a=4797768 Rodzajem kokieterii jest zaznaczanie, że się jej wcale nie posiada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcee Re: ha ha ha a tos siem obruszyl IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.03.03, 16:43 to ze kobiete napastuje jakis brutal to malo wazne ale jak juz Swarozyca tyka oj to szabelka w gore i hajda na Soplice Panie Swarozyc ten Silmarrrilion to Damski Bokser, powinienes mu dowalic tutaj tez forum meska rzecz? Odpowiedz Link Zgłoś