Dodaj do ulubionych

WIOLA 333 mnie wk*****

28.02.03, 22:20
jak malo ktory oszolom na tym forum...
rozparcelowana ksiezniczka, najwyrazniej cierpiaca na ostry przypadek
syndromu niedopchniecia...
juz wole brednie swarozyca...
wiolka, kup sobie nowe bateryjki i nie nudz.
Obserwuj wątek
    • Gość: peteen pan jesteś cham i woda na młyn odwetowców... IP: *.zielonki.sdi.tpnet.pl 28.02.03, 23:05
      a teraz won !
      • Gość: Jaracz Re: pan jesteś cham i woda na młyn odwetowców... IP: *.czyzyny.net.pl / 192.168.5.* 01.03.03, 02:19
        Gość portalu: peteen napisał(a):

        > a teraz won !
        ale racje ma.

        no chyba, ze wszystkim sie podobaja posty wioli333, bo choc nie wnosza zbyt
        wiele do dyskusji, to jednak nabijaja statystyke, he?

        pozdr

        ciekawy Jaracz
        • Gość: seven Re: pan jesteś cham i woda na młyn odwetowców... IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 01.03.03, 09:54
          jaka statystyke..? chyba nie widziales nabijania licznika...
          ale nie martw sie - do 100000 juz niedaleko i bedzie swieto
          spamerow:))

          a czy facet racje ma, czy nie - jedno nie ulega watpliwosci -
          b. mnie denerwuje, ze elzbieta tu zostala!! i to dzieki
          komu? jakbysmy tak otaczali opieka wszystkich wariatow,
          zamiast ich np. ignorowac to by sie mozna bylo stad wyniesc
          juz pol roku temu!!
          • Gość: marcee Re: szanowny panie Seven IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.03.03, 16:01
            forum to publiczna rzecz i kazdy ma prawo sobie wypisywac co mu sie podoba bez
            ogladania sie na kogokolwiek

            Wiola Ty jestes delikatne stworzenie ale powinnas przy...olic temu
            Sigmariollion czy jakos tak, kolejny pojeb z Forum Fantazy
    • wiola333 dobra rada!!! 28.02.03, 23:06
      silmarillion2 napisał:


      > juz wole brednie swarozyca...

      dziękuje za mało trafne uwagi hahaha
      nawet mnie rozbawily
      proponuję żebyś nadzwyczajniej w świecie nie wchodził na moje wątki i nie
      czytał moich wypowiedzi skoro masz potem wrzodów dostać przez to z nerwów
      ja zrobię to samo z Twoimi
    • silmarillion2 uuuuuuuuuuuuuuuuuuu.................. 01.03.03, 00:19
      widze, ze Panstwo sie obruszaja...
      Panu Nadetemu Bufonowi chamstwo moje najwyrazniej przeszkadza...
      Coz, jaki cham, taki kram.
      A panna W. nie dosc, ze niedpchnieta, to i "skromna" wielce. Z rady skorzystam
      i "nadzwyczajnie" czytac jej watkow nie bede, bo i nie ma czego..
      A Nadetemu Bufonowi - bez odbioru!
      • Gość: tomCrac dopchnij... IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 01.03.03, 03:30
        ... te watki jesli odwaga nie jest ci obca, ciemny czleku...
        • wiola333 no cóż 01.03.03, 11:14
          to już ostatni "mało wnoszący post"
          trzymajcie się, życzę wiele postów jak dotychczas wiele wnoszących!
          a z Elżbietą to były żatry...
          poresztą, co ona wam przeszkadza???????!!!!!!!(nadaje jakiś charakter bo wy
          tworzycie tylko chamstwo)
          pozdrawiam
          bez odbioru
          • peteen Re: no cóż, czyli na chamstwo chamstwem... 01.03.03, 11:40
            idźcież stąd "przypadkowi forumowicze", jakby powidziała posłanka n-k...
            damy radę i bez was, słowo...
            • Gość: marcee Re: peteen idzze ty tez IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.03.03, 16:03
              Twoja Stara jest wkurwiona, macha sciera bo znowu sie szlajasz po sieci zamiast
              bachora przewinac
              zbieraj swoje klocki stad bo kobieta straci cierpliwosc i cie kopnie w dupe
              • Gość: peteen a kto ciebie, prostaku, pyta o zdanie ?... IP: *.zielonki.sdi.tpnet.pl 01.03.03, 16:10
                kobiety do kuchni i spokój ma być...
                • Gość: marcee Re: nikt o to wlasnie chodzi IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.03.03, 16:17
                  ze mowie kiedy mi sie podoba, jakem MArcel Prostak

                  i jeszcze cie Stara moze od loza odstawic...wiesz...nie chcem strasyc ale to
                  moze spowodowac dalszy spadek poziomu tego Znakomitego Foruma ku ubolewaniu
                  Panow Szpaka, Giepeha i Mikolaja.
                  Moga oni udac sie do Krainy Mordor a to bylaby wrecz niepowetowana strata dla
                  ogolu. Pan Skks za to wychyli biegusiem biegusiem pare piw na zmiane z jabolem
                  co moze sie skonczyc zle dal jego pecherza i okolicznych murkow ktore nam
                  obszcza czy tez obszczy
                  • peteen aaaa, więc to zawiść... 01.03.03, 16:20
                    to trzeba tak było od razu mówić...
                    ale nie martw się, może też cię kiedyś zaproszą...
                  • Gość: mikolaj marcepan IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 01.03.03, 22:45
                    Gość portalu: marcee napisał(a):

                    > ze mowie kiedy mi sie podoba, jakem MArcel Prostak
                    >
                    > i jeszcze cie Stara moze od loza odstawic...wiesz...nie chcem strasyc ale to
                    > moze spowodowac dalszy spadek poziomu tego Znakomitego Foruma ku ubolewaniu
                    > Panow Szpaka, Giepeha i Mikolaja.
                    > Moga oni udac sie do Krainy Mordor a to bylaby wrecz niepowetowana strata dla
                    > ogolu. Pan Skks za to wychyli biegusiem biegusiem pare piw na zmiane z jabolem
                    > co moze sie skonczyc zle dal jego pecherza i okolicznych murkow ktore nam
                    > obszcza czy tez obszczy

                    ty jednak glupia jestes, a moze to moja ocena naznaczona
                    subiektywizmem, w kazdym razie, co by nie mowic - krecisz
                    w kolko ten sam film, ciekawe, kiedy sie w koncu urwie??
                    • Gość: marcepan Re: ach odpywam jutro do Krainy Mordor IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 02.03.03, 11:05
                      Mikolaju

                      i to nawet ekspresem krakow-wawa
          • tosia_ Re: no cóż 01.03.03, 12:38
            Jeżeli to Elżbieta "nadaje jakiś charakter" Forum, to co robi około dwudziestu
            osób, które trwają tutaj już ponad rok i niejednego oszołoma przetrzymały?
            Dla mnie to właśnie oni nadają styl całości.
    • swarozyc Re: WIOLA 333 mnie wk***** 01.03.03, 16:36
      silmarillion2 napisał:
      juz wole brednie swarozyca...
      ''''''''''''''''''''''''''''''''
      Dobry dowcip! Brednie?
      Tutaj kroluje oglada z obyciem, a wasze wypowiedzi siegaja granic
      intelektualnej percepcji;-)))
      Chlopysie z miasta...



      www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=28&w=4793776&a=4797768
      Rodzajem kokieterii jest zaznaczanie, że się jej wcale nie posiada.
      • Gość: marcee Re: ha ha ha a tos siem obruszyl IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.03.03, 16:43
        to ze kobiete napastuje jakis brutal to malo wazne ale jak juz Swarozyca tyka
        oj to szabelka w gore i hajda na Soplice

        Panie Swarozyc ten Silmarrrilion to Damski Bokser, powinienes mu dowalic
        tutaj tez forum meska rzecz?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka