mala-mi9
10.09.06, 11:03
Witam!
Mam kilka pytań do studentów prawa na KSW dotyczących studiowania prawa na tej
uczelni.Chciałabym sie przeniesc z uczelni państwowej na KSW (jestem po 3 roku
prawa), ale nie wiem jakie należy spełnić wymagania, tzn. jakie przedmioty
zostaną mi przpisane i czy od razu mogę przenieść sie na 4 rok? Możecie mi
napisać jakie mieliście egzaminy, bo nie wiem co z różnicami programowymi? Czy
te ewentualne różnice programowe można zaliczać w ciągu całęgo roku? Jaka
panuje u Was atmosfera?
Z góry dziekuje i pozdrawiam!
mala-mi9@gazeta.pl