Dodaj do ulubionych

Turniej retro w gwiazdorskiej obsadzie

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.06, 22:54
Tak, Mroz tworzyl historie jak 'przestrzelal' karnego z Czuwajem bodajze.
Żenua
Obserwuj wątek
    • Gość: KrK Ciekawe czy zagra ubek Kapka ... IP: *.chello.pl 21.09.06, 18:19
      mam nadzieje ze poszedl po rozum do glowy i nie odwazy sie juz wyjsc na boisko
    • Gość: kibic Anty sHARKs IP: *.toron.pl 21.09.06, 22:58
      a co wam ten Kapka tak przeszkadza?! lepiej tych debili sharksów się
      pozbędźcie; to oni handlują biletami - wtym nielegalnie jak przed meczez z
      Wisłą Płock, leją własnych kibiców jak chcą prowadzić doping, i grożą że pobiją
      kibiców którzy wygrali udział w konkursie smsowym na występ z oldbojami przed
      meczem z Sevilla. Przecież wszyscy wiemy kto w tym meczu zagrał...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka