Gość: Ja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.06, 22:54 Tak, Mroz tworzyl historie jak 'przestrzelal' karnego z Czuwajem bodajze. Żenua Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: KrK Ciekawe czy zagra ubek Kapka ... IP: *.chello.pl 21.09.06, 18:19 mam nadzieje ze poszedl po rozum do glowy i nie odwazy sie juz wyjsc na boisko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Anty sHARKs IP: *.toron.pl 21.09.06, 22:58 a co wam ten Kapka tak przeszkadza?! lepiej tych debili sharksów się pozbędźcie; to oni handlują biletami - wtym nielegalnie jak przed meczez z Wisłą Płock, leją własnych kibiców jak chcą prowadzić doping, i grożą że pobiją kibiców którzy wygrali udział w konkursie smsowym na występ z oldbojami przed meczem z Sevilla. Przecież wszyscy wiemy kto w tym meczu zagrał... Odpowiedz Link Zgłoś