01.04.03, 09:58
Dawniej 22 Lipca, a jeszcze dawniej też E. Wedel....ale ważna data!
Czy możnaby przyjąc, że Dzień 22 lipca stanie się narodowym świętem
łapówkarzy?
No przynajmniej korumpowiczów.
To taka ładna data, tak się kojarzy sama z siebie i taki kapitalny związek
jeszcze z lewym szmalem...
Kurcze, proklamujmy 22LIPCA jako DZIEŃ ŚMIAŁEJ ŁAPÓWY im. LWA...d. takie
narodowe święto...
trudny
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka