weronka77 17.01.07, 08:50 Na obsadę do Gwiezdnych Wojen.Proszę wpisywać swoje typy z Polskiej Sceny Politycznej;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
boldhead Re: Casting! 17.01.07, 10:03 Jako Darth Vader - Oleksy W roli Jabby - Ryszard Kalisz Luke Skywalker - Zbig Ziobro R2D2 - Lech Kaczynski (tak samo niewyraznie mowi) Odpowiedz Link Zgłoś
krzychut Re: Casting! 17.01.07, 18:25 Jasne, że lepszy. I bardziej doświadczony. Zwłaszcza w spadaniu. Nie tylko w helikopterze. Z wysokiego konia również. Ale Ziobro jeszcze młody - wszystko przed nim. Odpowiedz Link Zgłoś
trudny2002 Re: Casting! 17.01.07, 18:34 a propos to młodzi podobno mają ja zwykle skakć jako przedskoczkowie na Krokwi w sobote i w niedziele....a ma być i pan premier...to czy znaczy ze ten odwazny młody o jakim piszesz tez podejmie wyzwanie? trudny Chyba musi mieć dłuższe narty niz w zeszłym roku, bo Malysz krotsze wszak nie utrzymal wagi... Odpowiedz Link Zgłoś
krzychut Re: Casting! 17.01.07, 18:37 A w zeszłym roku przedskakiwał? Bo że przytył to widzę. Ale że skakac umie to nie uwierzę. Odpowiedz Link Zgłoś
trudny2002 Re: Casting! 17.01.07, 18:51 widzialem nie sam ze tele...no moze telemarkował? Choć to sprzed roku to potężny skok zwazywszy ze zaczynał od zera trudny Odpowiedz Link Zgłoś
krzychut Re: Casting! 17.01.07, 18:56 Ale mściwy nie jest. Gdyby był, to ten stary Skywalker już by pewnie siedział za matematyczne porównania. Chociaż... Wszystko przed nim, wszystko przed nim. Odpowiedz Link Zgłoś
trudny2002 Re: Casting! 17.01.07, 19:03 wogóle matematyków możnaby pozamykać, ale wówczas tego od tysiaca procent nieojcostwa to ...no włąsnie co, też pewnie niechby poskakał...a wolne są trzy miejsca:) trudny Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Casting! 17.01.07, 21:51 A królewny tam czasem nie było żadnej? Z ku..kami w oczach? Odpowiedz Link Zgłoś