17.01.07, 08:50
Na obsadę do Gwiezdnych Wojen.Proszę wpisywać swoje typy z Polskiej Sceny
Politycznej;-)
Obserwuj wątek
    • boldhead Re: Casting! 17.01.07, 10:03
      Jako Darth Vader - Oleksy
      W roli Jabby - Ryszard Kalisz
      Luke Skywalker - Zbig Ziobro
      R2D2 - Lech Kaczynski (tak samo niewyraznie mowi)
      • weronka77 Re: Casting! 17.01.07, 13:56
        A Miller nie lepszy na tego Skywalker'a?
        • krzychut Re: Casting! 17.01.07, 18:25
          Jasne, że lepszy.
          I bardziej doświadczony.
          Zwłaszcza w spadaniu.
          Nie tylko w helikopterze.
          Z wysokiego konia również.
          Ale Ziobro jeszcze młody - wszystko przed nim.
          • trudny2002 Re: Casting! 17.01.07, 18:34
            a propos to młodzi podobno mają ja zwykle skakć jako przedskoczkowie na Krokwi
            w sobote i w niedziele....a ma być i pan premier...to czy znaczy ze ten odwazny
            młody o jakim piszesz tez podejmie wyzwanie?
            trudny
            Chyba musi mieć dłuższe narty niz w zeszłym roku, bo Malysz krotsze wszak nie
            utrzymal wagi...
            • krzychut Re: Casting! 17.01.07, 18:37
              A w zeszłym roku przedskakiwał?
              Bo że przytył to widzę.
              Ale że skakac umie to nie uwierzę.
              • trudny2002 Re: Casting! 17.01.07, 18:51
                widzialem nie sam ze tele...no moze telemarkował?
                Choć to sprzed roku to potężny skok zwazywszy ze zaczynał od zera
                trudny
                • krzychut Re: Casting! 17.01.07, 18:56
                  Ale mściwy nie jest.
                  Gdyby był, to ten stary Skywalker już by pewnie siedział za matematyczne porównania.
                  Chociaż...
                  Wszystko przed nim, wszystko przed nim.
                  • trudny2002 Re: Casting! 17.01.07, 19:03
                    wogóle matematyków możnaby pozamykać, ale wówczas tego od tysiaca procent
                    nieojcostwa to ...no włąsnie co, też pewnie niechby poskakał...a wolne są trzy
                    miejsca:)
                    trudny
                    • weronka77 Re: Casting! 17.01.07, 21:51
                      A królewny tam czasem nie było żadnej? Z ku..kami w oczach?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka