likus1 25.01.07, 20:54 Pod tym adres są wypowiedzi mieszkańców Klin(ów) na temat pętli 116. www.osiedle-pod-fortem.yoyo.pl/viewtopic.php?id=14 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj