Dodaj do ulubionych

J. Oleksy oczyszczony

31.01.07, 12:25
Nie jest kłamcą lustracyjnym, ani donosicielem, ani szpiegiem.
Prawo, prawda i sprawiedliwość górą!
Obserwuj wątek
    • sumienie_kikoo Re: J. Oleksy oczyszczony 31.01.07, 12:31
      znowu zapomniałaś wziąć pigułkę
      • kikoo1 Re: J. Oleksy oczyszczony 31.01.07, 12:35
        paraklonie, co ty wiesz o czymkolwiek, nie masz lepszego sposobu na trwanie,
        choćby tylko forumowe... Żałosne..........
        • sumienie_kikoo Re: J. Oleksy oczyszczony 31.01.07, 12:42
          a co ty poteflonie wiesz o oleksym? wszak znasz się na cimoszewiczu
    • c.lina Był donosicielem, nie jest kłamcą! 31.01.07, 12:47
      Czytać nie umiesz?
      Był agentem i donosicielem ale nie skłamał w oświadczeniu bo wprowdzono go w
      błąd, że tej służby nie należy wpisywać do oświadczenia lustracyjnego.
      Nie umiesz czytać ze zrozumieniem prostego tekstu?
      • avviizo Re: Był donosicielem, nie jest kłamcą! 31.01.07, 13:30
        ja czytam tylko nagłówki wystarczy bo jestem strasznie inteligętna. Jestem też
        strasznie moralna i uważam że wszyscy agenci są źli chyba że są to agenci
        których ja lubię. To ich rehabilituje.
        • kikoo1 oto info! 31.01.07, 14:12
          serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3887280.html
          • zielonki Re: jak umoczony to oczyszczony. 31.01.07, 16:33
            Teraz może sie zaPISać.
      • nonna2 Re: c.lina 31.01.07, 16:31
        To ty c.lina nie umiesz czytać!

        Z - "Wywiadem Operacyjnym"...
        Służba wywiadu...Szpieg, w jego wypadku było to szkolenie na agenta wywiadu.
        Taki Klos, czy inny Bond. Na całym świecie jest to godne pochwały zadanie.
        U nas obrzuca się taką osobę wyzwiskami: "donosiciel". Ludzie opamiętajcie się!
        • czesiekkk Re: c.lina 31.01.07, 23:04
          Na jakim całym świecie, nikt nie współpracuje jak nie musi a służby specjalne
          mają swoje sposoby jak skłonić cię do współpracy.
          Od bycia TW służby specjalnej musisz oddzielić obywatelskie poczucie
          zawiadomienia służby o czymś niepokojącym zwane popularnie donosem. W Niemczech
          Zachodnich zwinięto pierwsze kierownictwo RAF właśnie po telefonie od obywatela,
          który zgłosił podejrzanych sąsiadów urzędowi kryminalnemu.
      • kocinos Re: Był donosicielem, nie jest kłamcą! 10.02.07, 14:26
        Gwoli ścisłości: agentem - tak; ale donosicielem - to tylko Twoja
        interpretacja "bycia agentem". To nie to samo...
    • nonna2 Re: J. Oleksy oczyszczony 10.02.07, 12:38
      J. Oleksy oczyszczony i wraca do polityki! Jednak Prawo i Sprawiedliwość...

      Nawet Monisia Olejnik go kiedyś przeprosiła. Czy zrobi to Milczanowski
      "człowiek honoru"?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka