kikoo1 31.01.07, 12:25 Nie jest kłamcą lustracyjnym, ani donosicielem, ani szpiegiem. Prawo, prawda i sprawiedliwość górą! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sumienie_kikoo Re: J. Oleksy oczyszczony 31.01.07, 12:31 znowu zapomniałaś wziąć pigułkę Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: J. Oleksy oczyszczony 31.01.07, 12:35 paraklonie, co ty wiesz o czymkolwiek, nie masz lepszego sposobu na trwanie, choćby tylko forumowe... Żałosne.......... Odpowiedz Link Zgłoś
sumienie_kikoo Re: J. Oleksy oczyszczony 31.01.07, 12:42 a co ty poteflonie wiesz o oleksym? wszak znasz się na cimoszewiczu Odpowiedz Link Zgłoś
c.lina Był donosicielem, nie jest kłamcą! 31.01.07, 12:47 Czytać nie umiesz? Był agentem i donosicielem ale nie skłamał w oświadczeniu bo wprowdzono go w błąd, że tej służby nie należy wpisywać do oświadczenia lustracyjnego. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem prostego tekstu? Odpowiedz Link Zgłoś
avviizo Re: Był donosicielem, nie jest kłamcą! 31.01.07, 13:30 ja czytam tylko nagłówki wystarczy bo jestem strasznie inteligętna. Jestem też strasznie moralna i uważam że wszyscy agenci są źli chyba że są to agenci których ja lubię. To ich rehabilituje. Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki Re: jak umoczony to oczyszczony. 31.01.07, 16:33 Teraz może sie zaPISać. Odpowiedz Link Zgłoś
nonna2 Re: c.lina 31.01.07, 16:31 To ty c.lina nie umiesz czytać! Z - "Wywiadem Operacyjnym"... Służba wywiadu...Szpieg, w jego wypadku było to szkolenie na agenta wywiadu. Taki Klos, czy inny Bond. Na całym świecie jest to godne pochwały zadanie. U nas obrzuca się taką osobę wyzwiskami: "donosiciel". Ludzie opamiętajcie się! Odpowiedz Link Zgłoś
czesiekkk Re: c.lina 31.01.07, 23:04 Na jakim całym świecie, nikt nie współpracuje jak nie musi a służby specjalne mają swoje sposoby jak skłonić cię do współpracy. Od bycia TW służby specjalnej musisz oddzielić obywatelskie poczucie zawiadomienia służby o czymś niepokojącym zwane popularnie donosem. W Niemczech Zachodnich zwinięto pierwsze kierownictwo RAF właśnie po telefonie od obywatela, który zgłosił podejrzanych sąsiadów urzędowi kryminalnemu. Odpowiedz Link Zgłoś
kocinos Re: Był donosicielem, nie jest kłamcą! 10.02.07, 14:26 Gwoli ścisłości: agentem - tak; ale donosicielem - to tylko Twoja interpretacja "bycia agentem". To nie to samo... Odpowiedz Link Zgłoś
nonna2 Re: J. Oleksy oczyszczony 10.02.07, 12:38 J. Oleksy oczyszczony i wraca do polityki! Jednak Prawo i Sprawiedliwość... Nawet Monisia Olejnik go kiedyś przeprosiła. Czy zrobi to Milczanowski "człowiek honoru"? Odpowiedz Link Zgłoś