IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.07, 12:22
Wszystko ok, tylko jak tak dalej będziemy myśleć a co najgorsze robić to
zawsze będziemy daleko nie za murzynami tylko za dinozaurami!!! Sugeruje
przeczytać najpierw raport! Może jak przyjedzie dyr strabagu to warto
NEGOCJOWAć i coś zyskać na tym przedsięwzięciu, bo nie wierzę że jest skłonny
tylko naprawić drogę od bramy zwierzynieckiej do Krystyny. Na pewno jest w
stanie zainwestować w naszej gminie coś więcej i kto wie to jest może szansa
--no chyba że chcemy pozostać skansenem, którym i tak już w pewien sposób
jesteśmy. Jak każdego takiego strategicznego dla naszej gminy przedsiębiorce
jedziemy z kwitkiem odsyłać to nawet murzyny tu nie przyjadą. Reasumując:
skoro w raporcie zapewnione jest minimalne oddziaływanie na środowisko i
wszystko naj, naj.. to może spisać dodatkowo jakąś umowa cywilno prawną i jak
złamią zapisy raportu to wtedy krzyczeć.
Również jestem z Tenczynka i chcę jak najlepiej dla tego regionu, ale uważam
że jeżeli będziemy blokować każde większe przedsięwzięcie to nie będzie to
równoznaczne z dbaniem o ten region. Dodatkowe miejsca pracy, dodatkowe
korzyści...
Tenczyński Park Krajobrazowy - tak nawiasem mówiąc to ok 75% naszej gminy leży
w parku więc jaki wniosek z tego - nic nam innego nie pozostaje jak tylko
obrócić się w strzechę i skansen.
Obserwuj wątek
    • Gość: havi Re: skansen :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.07, 12:31
      skansen ale żywy nowoczesny, bogaty...
      macie 4mln portfeli w promienu 100km
      to lepsze położenie niż zakopane

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka