Dodaj do ulubionych

restauracja z austro-wegierska kuchnia?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.03, 16:11
dlaczego w takim miejscu juak Kraków nie ma porzadnej austro-wegierskiej
kuchni? Przeciez to jest Galicja!!! a moze jest tylko ja nie wiem...tylko
prosze bez ck.dezertera i balatonu!!!!
Obserwuj wątek
    • seven Re: restauracja z austro-wegierska kuchnia? 28.06.03, 22:19
      balaton to w ogole smiech na sali... ze tez jeszcze
      funkcjonuja

      a ck dezerter? nigdy sie nie zawiodlem!
      • gph Re: restauracja z austro-wegierska kuchnia? 30.06.03, 12:50
        seven napisał:

        > balaton to w ogole smiech na sali... ze tez jeszcze
        > funkcjonuja

        etam. podają super zupę gulaszową w dużych ilościach. a że PRL? w końcu masa
        jest nostalgików.
    • m_q Menu śniadaniowe... 30.06.03, 09:14
      ... w stylu wiedeńskim podają w kawiarni Europejska nan Rynku (m.in. jajka w
      szklance).

      Nie wiem jak z Wenzlem (troche dla mnie za drogo), ale nazwa brzmi obiecująco...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka