Gość: dublin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.03, 16:11 dlaczego w takim miejscu juak Kraków nie ma porzadnej austro-wegierskiej kuchni? Przeciez to jest Galicja!!! a moze jest tylko ja nie wiem...tylko prosze bez ck.dezertera i balatonu!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
seven Re: restauracja z austro-wegierska kuchnia? 28.06.03, 22:19 balaton to w ogole smiech na sali... ze tez jeszcze funkcjonuja a ck dezerter? nigdy sie nie zawiodlem! Odpowiedz Link Zgłoś
gph Re: restauracja z austro-wegierska kuchnia? 30.06.03, 12:50 seven napisał: > balaton to w ogole smiech na sali... ze tez jeszcze > funkcjonuja etam. podają super zupę gulaszową w dużych ilościach. a że PRL? w końcu masa jest nostalgików. Odpowiedz Link Zgłoś
m_q Menu śniadaniowe... 30.06.03, 09:14 ... w stylu wiedeńskim podają w kawiarni Europejska nan Rynku (m.in. jajka w szklance). Nie wiem jak z Wenzlem (troche dla mnie za drogo), ale nazwa brzmi obiecująco... Odpowiedz Link Zgłoś