zasia1 13.08.07, 11:30 Dziewczyny! Poradźcie gdzie w Krakowie (okolice Ruczaju ale nie tylko) robią ładne pasemka - platynowy blond - nie siwy i nie żółty tylko piękny - platynowy! Ja jeszcze nie trafiłam ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
madzinkak Re: pasemka 13.08.07, 17:06 Proponuje isc do fryzjera- ja znam dobrego lecz drogiego- "nr 1" na Pilotow- ktory ma farby firmy wella i po zrobieniu pasmek nalozy Ci szampon koloryzujacy tzw. tough. Mozna go tez kupic na alelegro. Efekty sa nieziemskie. Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
zasia1 Re: pasemka 13.08.07, 21:59 Dzięki bardzo, a konkretnie jak się nazywa salon i fryzjer? no i co znaczy "drogi" ? Odpowiedz Link Zgłoś
basia.malin Re: pasemka 20.10.14, 21:13 Ja jestem zadowolona z pasemek robionych w Black Pearl, fryzjerka calkiem fajnie dobrala mi kolor, wygladaja naturalnie, nie tandetnie jak te robione u tanich osiedlowych fryzjerów Odpowiedz Link Zgłoś