13.08.07, 11:30
Dziewczyny! Poradźcie gdzie w Krakowie (okolice Ruczaju ale nie
tylko) robią ładne pasemka - platynowy blond - nie siwy i nie żółty
tylko piękny - platynowy! Ja jeszcze nie trafiłam ...
Obserwuj wątek
    • madzinkak Re: pasemka 13.08.07, 17:06
      Proponuje isc do fryzjera- ja znam dobrego lecz drogiego- "nr 1" na
      Pilotow- ktory ma farby firmy wella i po zrobieniu pasmek nalozy Ci
      szampon koloryzujacy tzw. tough. Mozna go tez kupic na alelegro.
      Efekty sa nieziemskie.
      Pozdr
      • zasia1 Re: pasemka 13.08.07, 21:59
        Dzięki bardzo, a konkretnie jak się nazywa salon i fryzjer? no i co
        znaczy "drogi" ?
    • prunio4 Re: pasemka.... 14.08.07, 21:26
      są dawno nie modne!
      • zielonki Re: pasemka.... 17.08.07, 01:46
        Na Montelupich robią.
    • basia.malin Re: pasemka 20.10.14, 21:13
      Ja jestem zadowolona z pasemek robionych w Black Pearl, fryzjerka calkiem fajnie dobrala mi kolor, wygladaja naturalnie, nie tandetnie jak te robione u tanich osiedlowych fryzjerów
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka