Gość: Krzysztof K.
IP: *.fema.krakow.pl
23.02.08, 00:10
Przecież jak raz pozwolicie wejść kioskarzom na Plac Nowy, nie uda
się ich już nigdy wyrzucić! Na placu należy wyremontować
nawierzchnię, wprowadzić ładną małą architekturę, przeprowadzić
kosmetykę i na tym poprzestać! Kioski - to jakaś polska specjalność,
niespotykana w cywilizowanym świecie!