Dodaj do ulubionych

Franciszek Smuda: Przypuszczam, że Wisła wejdzi...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.04.08, 09:46
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: 1 Franciszek Smuda: Przypuszczam, że Wisła wejdzi... IP: *.forweb.pl 22.04.08, 09:49
      ach ten Franz - ja zwykle bez ogródek:)
      • Gość: ulala :):) maja reorez, kostaryki :):) IP: 217.96.27.* 22.04.08, 10:23
        Franz Ruzlez!!!!!!!!!!! hahha
    • Gość: max [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 10:04
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • ggladys pozimom polskiej ligi spadł na łeb;/;/ 22.04.08, 10:57
      a moim zdaniem poziom polskiej ligi spadł i to na łeb...skoro Zagłębie które nie radzis sobie w tym sezonie zdobyło mistrzostwo w oprzednim sezonie?? pozatym poziom Wisły nie jest tak rewelacyjny tylko nasza liga tak słaba;/;/to nie ta sama Wisła z przed lat kiedy błyszczały gwiazdy Kosowski Żurawski...to duzo słabsza Wisła, która gra równo i nie napotyka oporu...skoro potrafi ich ograc Legia młodzikami?? oni na prawdę nie błyszczą i gratuluje im zdobycia mistrzostwa ale nie daję im wiekszych szans na awans do grupowej fazy ligi mistrzów...
    • k.o.t Nie, nie tym razem....niestety!!! 22.04.08, 10:57
      Tym razem im sie nie uda, mają za mało charyzmy i woli walki.
      Udowodnił to mecz z rezerwami Legii!!!
      • Gość: gosc zastanawiam sie gosciu IP: *.hist.uj.edu.pl 22.04.08, 12:10
        co ci z butow wystaje: ległonistyczna słoma czy onuce zdziargane z
        koszulki w bialo-czerwone pasy?
    • Gość: observer cfaniak :) IP: 194.39.141.* 22.04.08, 11:15
      Franz tak specjalnie mowi, zeby sie Wiselka nie podlozyla Groclinowi.
      Trzeba troche polechtac ich ambicje, to moze powalcza z Legia i
      Groclinem.
      • Gość: observer Re: cfaniak :) IP: 194.39.141.* 22.04.08, 11:17
        mialo byc proznosc, nie ambicje
    • Gość: kubic Wisła nie wejdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 12:26
      Wisła nic nie osiągnie i znowu polski klub odpadnie w pierwszej lub
      drugiej (ew. przy dużym szczęściu w trzeciej) rundzie eliminacji. A
      kto niby w ostatnich latach (gdy korupcja kiwtła) zdobył najwięcej
      tytułów mistrza Polski?
    • gakamur Franciszek Smuda: Wisła wejdzie do LM, ma niema... 22.04.08, 16:29
      Wisła nigdzie się nie zakwalifikuje, pokory dla mniejszych krajów, których
      przedstawiciele grają w I fazie eliminacji, bo zdarzyło się, że drużyna
      zaczynająca od I rundy wchodziła (Artmedia) a my jak co roku dostaniemy w dupę,
      Wisła z Krzynówkiem, Błaszczykowskim i napastnikiem za 2 mln euro może by coś
      zwojowała, a w tym składzie to guzik (jak zwykle ) z tego budiet.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka