Gość: dj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.04.08, 09:46 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: 1 Franciszek Smuda: Przypuszczam, że Wisła wejdzi... IP: *.forweb.pl 22.04.08, 09:49 ach ten Franz - ja zwykle bez ogródek:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulala :):) maja reorez, kostaryki :):) IP: 217.96.27.* 22.04.08, 10:23 Franz Ruzlez!!!!!!!!!!! hahha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 10:04 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
ggladys pozimom polskiej ligi spadł na łeb;/;/ 22.04.08, 10:57 a moim zdaniem poziom polskiej ligi spadł i to na łeb...skoro Zagłębie które nie radzis sobie w tym sezonie zdobyło mistrzostwo w oprzednim sezonie?? pozatym poziom Wisły nie jest tak rewelacyjny tylko nasza liga tak słaba;/;/to nie ta sama Wisła z przed lat kiedy błyszczały gwiazdy Kosowski Żurawski...to duzo słabsza Wisła, która gra równo i nie napotyka oporu...skoro potrafi ich ograc Legia młodzikami?? oni na prawdę nie błyszczą i gratuluje im zdobycia mistrzostwa ale nie daję im wiekszych szans na awans do grupowej fazy ligi mistrzów... Odpowiedz Link Zgłoś
k.o.t Nie, nie tym razem....niestety!!! 22.04.08, 10:57 Tym razem im sie nie uda, mają za mało charyzmy i woli walki. Udowodnił to mecz z rezerwami Legii!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc zastanawiam sie gosciu IP: *.hist.uj.edu.pl 22.04.08, 12:10 co ci z butow wystaje: ległonistyczna słoma czy onuce zdziargane z koszulki w bialo-czerwone pasy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observer cfaniak :) IP: 194.39.141.* 22.04.08, 11:15 Franz tak specjalnie mowi, zeby sie Wiselka nie podlozyla Groclinowi. Trzeba troche polechtac ich ambicje, to moze powalcza z Legia i Groclinem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observer Re: cfaniak :) IP: 194.39.141.* 22.04.08, 11:17 mialo byc proznosc, nie ambicje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kubic Wisła nie wejdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 12:26 Wisła nic nie osiągnie i znowu polski klub odpadnie w pierwszej lub drugiej (ew. przy dużym szczęściu w trzeciej) rundzie eliminacji. A kto niby w ostatnich latach (gdy korupcja kiwtła) zdobył najwięcej tytułów mistrza Polski? Odpowiedz Link Zgłoś
gakamur Franciszek Smuda: Wisła wejdzie do LM, ma niema... 22.04.08, 16:29 Wisła nigdzie się nie zakwalifikuje, pokory dla mniejszych krajów, których przedstawiciele grają w I fazie eliminacji, bo zdarzyło się, że drużyna zaczynająca od I rundy wchodziła (Artmedia) a my jak co roku dostaniemy w dupę, Wisła z Krzynówkiem, Błaszczykowskim i napastnikiem za 2 mln euro może by coś zwojowała, a w tym składzie to guzik (jak zwykle ) z tego budiet. Odpowiedz Link Zgłoś