Dodaj do ulubionych

Szczęśliwa siódemka Cracovii

IP: *.hsd1.in.comcast.net 11.05.08, 20:31
Panie Majewski

I jedzi pan to Niemiec i juz nie wracaj. Uwolnij pan cracovie od
wlasnej wizji trenerskiej.
Obserwuj wątek
    • Gość: jax Re: Szczęśliwa siódemka Cracovii IP: *.adsl.inetia.pl 12.05.08, 03:12
      ooo, "krakus" z jackowskiego getta się odezwał. Zajmij się lepiej
      chłopie tym swoim azbestem
    • Gość: kibic Brawo Pasy! IP: 89.200.149.* 12.05.08, 07:30
      Brawo Pasy!
    • Gość: kibic Brawo Pasy! IP: 89.200.149.* 12.05.08, 07:30
      Brawo Pasy!
    • Gość: "Awans 2004" Wkrótce degradacja za korupcję IP: *.tktelekom.pl 12.05.08, 13:39
      Profesorek znowu przywita się z prokuratorem. Nie ma amnestii.
      • Gość: krakus Re: jax IP: *.hsd1.in.comcast.net 13.05.08, 03:51
        Nie mam zamiaru wyprowadzac cie z bledu. Jedna rada, unikaj pewnych
        zawodow na przyklad dedektywa lub prokuratora. Kariery tam nie
        zrobisz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka