Gość: krakus IP: *.hsd1.in.comcast.net 11.05.08, 20:31 Panie Majewski I jedzi pan to Niemiec i juz nie wracaj. Uwolnij pan cracovie od wlasnej wizji trenerskiej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jax Re: Szczęśliwa siódemka Cracovii IP: *.adsl.inetia.pl 12.05.08, 03:12 ooo, "krakus" z jackowskiego getta się odezwał. Zajmij się lepiej chłopie tym swoim azbestem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: "Awans 2004" Wkrótce degradacja za korupcję IP: *.tktelekom.pl 12.05.08, 13:39 Profesorek znowu przywita się z prokuratorem. Nie ma amnestii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krakus Re: jax IP: *.hsd1.in.comcast.net 13.05.08, 03:51 Nie mam zamiaru wyprowadzac cie z bledu. Jedna rada, unikaj pewnych zawodow na przyklad dedektywa lub prokuratora. Kariery tam nie zrobisz. Odpowiedz Link Zgłoś