IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.03, 22:27
chlodza sie na balkonie, leza na poduszce, lubia widac zimno. Potem szaleja
po domu. I spia. I jedza.
Obserwuj wątek
    • jottka Re: moje koty 12.09.03, 22:28
      dobrze podtuczony kot przydać sie może na zime
      • Gość: kaska Re: moje koty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.03, 22:30
        nie sa podtuczone, sa w sam raz;-)
        • jottka Re: moje koty 12.09.03, 22:33
          to zmarnowałas lato i w zimie nie będziesz miała co jeść
          • emka_1 Re: moje koty 12.09.03, 22:37
            tu nie wietnam ani inne chiny:) tu koty jedzą ludzi:)
            był kiedys taki śliczny filmik z wytworni hammer house of
            horror, w ktorym zgłodniałe kotki zjadły swoja właścicielkę:)
            • Gość: kaska Re: moje koty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.03, 22:42
              i koty
              maja co jesc i ja mam co jesc.....
            • jottka Re: moje koty 12.09.03, 23:24
              emka_1 napisała:

              > był kiedys taki śliczny filmik z wytworni hammer house of
              > horror, w ktorym zgłodniałe kotki zjadły swoja właścicielkę:)


              jak pokazujesz kotom takie filmy, to sama sobie będziesz winna

              a ja je wtedy przygarnę, zgłodniałe biedactwa, wiele sie na tobie nie pożywią :(
              • emka_1 nie przesadzaj 12.09.03, 23:38
                na dwa dni im wystarczę, a poza tym one lubia ogryzać kości:)
                stefana pewnie nie dostaniesz, ale resztę w dobre ręce w
                testamencie mogę zapisać:)
                • jottka Re: nie przesadzaj 13.09.03, 00:16
                  chce wilhelma

                  to za 2 dni mam przyjśc po niego? :)
                  • Gość: Chocho Kocia terapia IP: 80.72.65.* 13.09.03, 00:43
                    Nie ma nic lepszego! Migrena? Nerwobole? Depresja? Kot jest dobry na wszystko!
                    Glupi ci, co nie wierza, bo nie doznali kojacej obecnosci Mruczka... Wybaczam
                    niewiedze...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka