Gość: kaska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.03, 22:27 chlodza sie na balkonie, leza na poduszce, lubia widac zimno. Potem szaleja po domu. I spia. I jedza. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jottka Re: moje koty 12.09.03, 22:28 dobrze podtuczony kot przydać sie może na zime Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaska Re: moje koty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.03, 22:30 nie sa podtuczone, sa w sam raz;-) Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: moje koty 12.09.03, 22:33 to zmarnowałas lato i w zimie nie będziesz miała co jeść Odpowiedz Link Zgłoś
emka_1 Re: moje koty 12.09.03, 22:37 tu nie wietnam ani inne chiny:) tu koty jedzą ludzi:) był kiedys taki śliczny filmik z wytworni hammer house of horror, w ktorym zgłodniałe kotki zjadły swoja właścicielkę:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaska Re: moje koty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.03, 22:42 i koty maja co jesc i ja mam co jesc..... Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: moje koty 12.09.03, 23:24 emka_1 napisała: > był kiedys taki śliczny filmik z wytworni hammer house of > horror, w ktorym zgłodniałe kotki zjadły swoja właścicielkę:) jak pokazujesz kotom takie filmy, to sama sobie będziesz winna a ja je wtedy przygarnę, zgłodniałe biedactwa, wiele sie na tobie nie pożywią :( Odpowiedz Link Zgłoś
emka_1 nie przesadzaj 12.09.03, 23:38 na dwa dni im wystarczę, a poza tym one lubia ogryzać kości:) stefana pewnie nie dostaniesz, ale resztę w dobre ręce w testamencie mogę zapisać:) Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: nie przesadzaj 13.09.03, 00:16 chce wilhelma to za 2 dni mam przyjśc po niego? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chocho Kocia terapia IP: 80.72.65.* 13.09.03, 00:43 Nie ma nic lepszego! Migrena? Nerwobole? Depresja? Kot jest dobry na wszystko! Glupi ci, co nie wierza, bo nie doznali kojacej obecnosci Mruczka... Wybaczam niewiedze... Odpowiedz Link Zgłoś