Gość: r34q
IP: *.gprs.plus.pl
01.06.08, 23:56
Wystarczyło ,że Leja wyjechała na jakiś czas do Warszawy i już w
Krakowie znormalniało
Proponuję postawić jej pomnik
Ona a u jej stóp leżacy urżnięci do nieprzytomności angole i kilku
załatwiających swoje potrzeby fizjologiczne tak jak to robią dzięki
niej na ulicach Krakowa.
Dzięki swoim działaniom prowadzonym na rzecz lobby
turystycznego ,którego jest przedstawicielem zrobili z Krakowa chlew