Gość: fafik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.08, 20:55 Ojej ale złapali przestępcę. Cała grupa policjantów go rozpracowała a wyprodukował 5 litrów... śmiech na sali. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: asd Bimbrownik złapany na gorącym uczynku IP: *.adsl.inetia.pl 18.08.08, 21:53 Brawo policja!!! Nareszcie jakis strasznie grozny przetepca zostal aresztowany. Za te 5 litrow bimbru to mu sie dozywocie nalezy... <ironia off> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kowal Psy :-( IP: *.range86-139.btcentralplus.com 26.11.08, 01:48 Naprawdę chciałbym mieć szacunek do Policji, ale po prostu się nie da! Jeśli ktoś woli swojską wódkę ma do tego święte prawo (moralne, a nie ustawowe niestety)! Tak samo jak ktoś ma prawo do preferowania swojskiego rosołu, czy swojskiej kiełbasy. A te 150l? A jeśli ktoś co roku pędzi kilkanaście gatunków wódki i odstawia je do leżakowania, to co? To od razu zarzuca mu się handel? Absolutnie nie wolno ścigać i karać tych, którzy cokolwiek robią na własny użytek, nawet jeśli tym sobie szkodzą (choćby ktoś miał ochotę zjeść kilogram cyjanku potasu, ma do tego święte prawo, a cóż dopiero bimber, marycha, czy inne wynalazki!) To podłe łamanie Wolności obywatela i MARNOWANIE pieniędzy podatnika, którym ten miłośnik swojskiego alkoholu też przecież był. Dobrali mu się do d*** za jego własne pieniądze. Ot, socjalizm! Panowie Policjanci, nie bądźcie psami i nie szczujcie ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś