sabba 10.10.03, 11:17 NIestety, choc od kilku lat "poluje" by zobaczyc i na wlasne oczy przekonac sie o tym ze ziemia obraca sie w okol wlasnej osi, i w tym roku sie nie udalo. www1.gazeta.pl/krakow/1,35798,1715790.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gph Re: Wahadlo 10.10.03, 11:19 sabba napisała: > NIestety, choc od kilku lat "poluje" by zobaczyc i na wlasne oczy przekonac sie > o tym ze ziemia obraca sie w okol wlasnej osi, i w tym roku sie nie udalo. > > www1.gazeta.pl/krakow/1,35798,1715790.html hm.. nie udało Ci się? toż to co tydzień robią.. widziałem raz. Odpowiedz Link Zgłoś
sabba Re: Wahadlo 10.10.03, 11:24 co tydzien? Nie zartuj! Ja slyszalam ze wlasnie jakos tak koniec lata poczatek jesieni, a powiazane jest to z jaka konkretna data. Odpowiedz Link Zgłoś
gph Re: Wahadlo 10.10.03, 11:54 sabba napisała: > co tydzien? Nie zartuj! Ja slyszalam ze wlasnie jakos tak koniec lata poczatek > jesieni, a powiazane jest to z jaka konkretna data. szedłem kiedyś grodzką i zwróciłem uwagę na małą tabliczkę - pokazy wahadała codziennie godz któraśtam, czy jakoś tak. że akurat była ta, to wszedłem. w sumie to mię zdziwiło, że wyborcza robi z tego jakiś ceregiel - bo jest to pokazywane często. Odpowiedz Link Zgłoś
gph Re: Wahadlo 10.10.03, 11:59 nie codziennie. w czwartki, ale za to 3 razy.. Ponadto w kościele można także zobaczyć pokaz mierzącego 46,5 m wahadła FOUCAULTA demonstrującego ruch obrotowy Ziemi (czwartki godz. 10.00, 11.00, 12.00). Odpowiedz Link Zgłoś
m.in Re: Wahadlo 10.10.03, 12:59 panienka ze scierwa, która popełniła ten tekst na 1. stronie jakos nie zauwazyła ze pokazy są regularne byłem niedawno jakos tak ze 2 miesiące temu fajne Odpowiedz Link Zgłoś