Dodaj do ulubionych

Opera za dwa miesiące

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.08, 22:31

No to mamy Archi - Szopę!
Ta opera jest koszmarna - brzydka, byle jaka, do niczego.
Ale jedno jest pewne - Loegler nigdy nie dostanie Archi - Szopy.
Obraziłby się i wyjechałby. Chlip.
Obserwuj wątek
    • Gość: student-arch Re: Opera za dwa miesiące IP: *.chello.pl 10.09.08, 00:49
      I dobrze jak by wyjechał, powinni to wyburzyć, a architekt powienien iśc siedzieć za szpecenie Krakowa.
    • Gość: ala333 Opera za dwa miesiące IP: *.chello.pl 10.09.08, 19:53
      nie dostanie archi szopy, podobnie jak "Asymetria" nie dostała archiszopy za ten
      przeokropny budynek ze złotymi kulami na Kazimierzu

      - ale to jest kicz - te złote kule są jak z jakiegoś koszmaru... i co? dostali
      archiszope?,... nawet przemilczeli nazwę firmy przy nominacjach, pisali tylko o
      budynku a nie o autorach
      • Gość: jolka Re: Opera za dwa miesiące IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.08, 22:40
        Zabudowują Kraków dziadostwem , wstyd!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka