Gość: crac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.08, 22:31 No to mamy Archi - Szopę! Ta opera jest koszmarna - brzydka, byle jaka, do niczego. Ale jedno jest pewne - Loegler nigdy nie dostanie Archi - Szopy. Obraziłby się i wyjechałby. Chlip. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: student-arch Re: Opera za dwa miesiące IP: *.chello.pl 10.09.08, 00:49 I dobrze jak by wyjechał, powinni to wyburzyć, a architekt powienien iśc siedzieć za szpecenie Krakowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala333 Opera za dwa miesiące IP: *.chello.pl 10.09.08, 19:53 nie dostanie archi szopy, podobnie jak "Asymetria" nie dostała archiszopy za ten przeokropny budynek ze złotymi kulami na Kazimierzu - ale to jest kicz - te złote kule są jak z jakiegoś koszmaru... i co? dostali archiszope?,... nawet przemilczeli nazwę firmy przy nominacjach, pisali tylko o budynku a nie o autorach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jolka Re: Opera za dwa miesiące IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.08, 22:40 Zabudowują Kraków dziadostwem , wstyd! Odpowiedz Link Zgłoś