Dodaj do ulubionych

Tymczasowy pomnik papieża poświęcony

IP: *.mynet.com.pl 13.10.08, 01:05
i teraz będą z tym pomnikiem jeździć jak z wozem drzymały...
Obserwuj wątek
    • kozaczek3 Skandal.prezio modlił się pod nielegalną budowlą! 13.10.08, 01:56
      Proponuję każdą nielegalną budowlę uznać za tymczasową!!
      • Gość: Prawdziwy Polak [...] IP: *.ists.pl 13.10.08, 05:57
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • zegareek Tymczasowy pomnik papieża poświęcony 13.10.08, 10:01
      Dziwisz dziękuje Kaczyńskiemu za troskę o zabytki Krakowa ???? Paradne !!!! Na
      bannerach jest prowadzona ordynarna kampania wyborcza " ....dzięki środkom z
      Kancelarii Prezydenta..." A czyja to kasa ???? Podatników - moja i innych !!!! A
      afera z oświadczeniami - to przejaw ekstra troski o zabytki !!!! A obecność na
      poświęceniu pomnika, którego eststyka jest prosto z Lichenia - to mi dopiero
      troska o zabytki!!!!!
      Uważam też, że jeśli Kuria chciała mieć ten pomnik wbrew prawu - to TRZEBA BYŁO
      MIEĆ ODWAGĘ I POSTAWIĆ GO.
      Uciekanie się do żenujących kruczków prawnych, typu "mały kombinator" i pomnik
      na klockach- OŚMIESZA KOŚCIÓŁ !!!!!!
      I CO TU MÓWIĆ O TYSIĄCLETNICH TRADYCJACH - JESTEŚCIE MALUTCY , TCHÓRZLIWI I
      ŻAŁOŚNI,NIESTETY.... Zupełnie to samo, co PIS w sprawie 300 złotych.
      BIEDNY JP II .............


      • Gość: klik klik klik A to ci dobre IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.08, 17:37
        A jak myślisz, oszołomie - jak na tablicy przy ul. Lubicz
        pisze "Sfinansowano ze środków Unii Europejskiej", to niby z czego?
        Też m.in. z twoich i moich podatków. Ale jak daje UE to wszyscy
        plackiem leżą i po nogach całują, i duma ich rozpiera i rozkosz
        wielka, że Unija dała, łolaboga. A jak daje z tych samych podatków
        prezydent to feeee. Paranoja!
    • Gość: Liquidium [...] IP: *.chello.pl 13.10.08, 13:40
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: kostuch zGrobli Tymczasowy pomnik Tuska w piekle IP: *.2.20.195.pp.com.pl 13.10.08, 19:23
      Kolesie nie wiecie co piszecie. Gdyby was dotknęła zaraza zła, gdybyście
      posiedzieli w celach z tymi co mają wyroki śmierci i gdyby wam pomógł Kościół to
      przestalibyście rżnąć bzdety, bluźnić i obrażać naród któremu zawdzięczacie
      wszystko. Do Rosji jazda w Putino land,do Nieniec jazda tam też mordercy i
      masowy grób waszych przodków.Tu chodzi o zdemolowanie szumowin w waszym stylu
      przez was samych.Wara od Jana Pawła II albo wyjazd z Polski.
      • Gość: kibic Re: Tymczasowy pomnik Tuska w piekle IP: *.n4u.airbites.pl 13.10.08, 19:41
        "Prawdziwe Polaki"są naprawdę miłosierne.
        Tylko wyrzucają a mogliby rozstrzelać.
      • guru133 [...] 14.10.08, 21:16
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Bonifacy Sam nie pleć bzdur IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.08, 08:59
          Podaj dowody na to łamanie tajemnicy spowiedzi i częste szkodzenie.

          Podaj dowody na to, ze pomnik jest artystycznym gniotem - jesli w
          ogóle subiektywna ocena podlega dowodom.

          Na własnym terenie mozna ustawić na trzy miesiące tymczasowy obiekt
          bez potrzeby zezwolenia. Na szpetny pomnik Mitoraja na Rynku nie
          było np. zezwolenia.


          • Gość: mimero Bonifacy! IP: 82.177.125.* 15.10.08, 23:53
            Wzgórze Wawelskie nie jest "wlasnym terenem" na którym można se
            robić co się podoba, dowodem na to konieczność uzyskania zgody
            nadzoru budowlanego czy Konserwatora Wzgórza. To że Kościól omija
            przepisy obowiązujące w Panstwie jest skandalem! nad czym tu jeszzce
            dyskutować, bo nie rozumiem. Zapewne się nie orientujesz że w tym
            miescie Kościól w ogrodach urządza parkingi oraz estetycznie hańbi
            najpięknijesze miejsca.
            Co do klasy arttsycznej (wtórne, przeskalowane względem miejsca,
            kolejna replika własnego "dzieła") tej pożal się Boże realizacji nie
            ma co dyskutować i nie jest to kwestia subiektywnej oceny. Jedynie
            ludzie pozbawieni wyczucia i znajomości rzeczy odwołują się w takich
            przypadkach do powiedzenia, że "o gustach sie nie dyskutuje", bo to
            zasadniczo wszystko co o ocenie walorów artystycznych potrafią
            powiedzieć. Natomiast tutaj nie mamy do czynienia z GUSTEM ale z
            DOBRYM SMAKIEM.
    • cbk-kbc Tymczasowy pomnik papieża poświęcony 13.10.08, 19:41
      prezydent RP Lech Kaczyński - prawnik
      prezydent Krakowa Jacek Majchrowski - prawnik
      rączka w rączkę wzięli udział w farsie hucznego odsłonięcia i poświęcenia
      tymczasowej samowolki budowlanej.
      Teatr absurdu?
      Kpina w żywe oczy? Z prawa, czy pospólstwa?
      Etos zawodowy na poziomie ameby.
      • Gość: Bonifacy Re: Tymczasowy pomnik papieża poświęcony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.08, 21:39
        A Eros Mitorajowy na Rynku - jakie pozwolenie miał?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka