saintos 12.01.09, 11:40 czesc chodzi akt notarialny podpisany u notariusza roberta ludzmierskiego... czy macie wpisane swoje drugie imie/ona? pzdr s. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bzzz05 Re: Akt notarialny - pytanie 14.01.09, 08:47 a do jakich celów ? co w takim bądź razie jeśli go nie ma ? Odpowiedz Link Zgłoś
maximus_t2 Re: Akt notarialny - pytanie 14.01.09, 11:56 tak, to cholernie wazne ! Odpowiedz Link Zgłoś
saintos Re: Akt notarialny - pytanie 15.01.09, 08:49 z moich informacji wynika, ze jesli sa wszystkie pozostale dane z dowodu jak pesel, imie ojca i matki, etc etc to w akcie wystarczy wpisac imiona ktorymi sie posluguje dana osoba. czyli jesli ktos na codzien podpisuje sie np dwoma imionami to takowe powinne byc wpisane w akcie, jesli nie to nie jest wymagane... czasem jak ktos sobie zazyczy wpisanie wszystkich imion to to podobno notariusze wpisuja cos takiego, np.: jan roman kowalski, poslugujacy sie .... jan kowalski... nie wiem jak to ma sie do przepisow ale moze ktos kto sie zna napisze cos na ten temat? pzdr s. Odpowiedz Link Zgłoś