Dodaj do ulubionych

Akt notarialny - pytanie

12.01.09, 11:40
czesc
chodzi akt notarialny podpisany u notariusza roberta ludzmierskiego...
czy macie wpisane swoje drugie imie/ona?
pzdr
s.
Obserwuj wątek
    • bzzz05 Re: Akt notarialny - pytanie 13.01.09, 14:54
      nie
    • maximus38 Re: Akt notarialny - pytanie 13.01.09, 22:24
      Tak - to bardzo istotne!
      • bzzz05 Re: Akt notarialny - pytanie 14.01.09, 08:47
        a do jakich celów ? co w takim bądź razie jeśli go nie ma ?
        • maximus_t2 Re: Akt notarialny - pytanie 14.01.09, 11:56
          tak, to cholernie wazne !
        • saintos Re: Akt notarialny - pytanie 15.01.09, 08:49
          z moich informacji wynika, ze jesli sa wszystkie pozostale dane z dowodu jak
          pesel, imie ojca i matki, etc etc to w akcie wystarczy wpisac imiona ktorymi sie
          posluguje dana osoba.
          czyli jesli ktos na codzien podpisuje sie np dwoma imionami to takowe powinne
          byc wpisane w akcie, jesli nie to nie jest wymagane...
          czasem jak ktos sobie zazyczy wpisanie wszystkich imion to to podobno
          notariusze wpisuja cos takiego, np.:
          jan roman kowalski, poslugujacy sie .... jan kowalski...
          nie wiem jak to ma sie do przepisow ale moze ktos kto sie zna napisze cos na ten
          temat?
          pzdr
          s.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka