Dodaj do ulubionych

Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani

IP: *.chello.pl 19.06.09, 06:57
Zwykły rasizm podszyty trzymaniem się przepisów. Widać jakich inteligentów
mamy w służbach "mundurowych".
Obserwuj wątek
    • w.s3 Re: Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani 19.06.09, 07:37
      Małomiasteczkowy, zakompleksiony Rambo pokazał Azjatom kto tu rządzi.
      • Gość: miła123 Re: Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.09, 18:35
        jestem w szoku
        jakim prawem ich wogóle zatrzymano?
        ciekawe czy jakby tych funkconariuszy tak potraktowano co by zrobili? nieuki i motłoch
    • Gość: andi_wieliczka Rasistowska pokazówka ? IP: *.zetosa.krakow.pl 19.06.09, 07:46
      Jestesmy w UE i taka rasistowska pokazowka z wieloma uchybieniami - moim
      zdaniem - nie powinna miec miejsca .Sprawe trzeba jednoznacznie wyjasnic.
    • Gość: anita szok! IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.09, 08:12
      wyobrazcie sobie, ze jedziecie do jakiegos kraju za granica i tak
      was traktuja! zatrzymuja na ulicy i potem biora na 30 godzin do
      pierdla!
      co za kraj
    • Gość: maximilus Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: 195.116.22.* 19.06.09, 08:25
      Ciekawe, tylko dlaczego paszporty pracodawca zamknął im w sejfie, pewnie dla ich
      bezpieczeństwa. A 400 zł potrąci im z wypłaty.
    • Gość: matt Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.ksknet.pl 19.06.09, 09:14
      azjaci wyszli na ulice w krakowie i zostali natychmiast zatrzymani
      przez straz graniczna??????w krakowie,gdzie chodza cale tlumy
      azjatyckich turystow,studentow i miejscowych azjatow???
      to byl ewidentny donos konkurencji
      • Gość: gw Re: Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: 212.160.85.* 19.06.09, 09:17
        Albo próba wymuszenia haraczu na właścicielu restauracji. A mówi się
        że to metody mafii.
      • gaissa Re: Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani 19.06.09, 10:44
        Słuszna uwaga.

        Mam nadzieję, że ich (funkcjonariuszy) przeciągną przed sądem, bo to ewidentne
        nadużycie władzy.
    • noddeat To sie nazywa rasizm 19.06.09, 09:47
      niestety, w Polsce wciaz istnieje...
    • Gość: zxc Straż graniczna do likwidacji IP: *.mofnet.gov.pl 19.06.09, 10:04
      ubeckie darmozjady, bez weryfikacji, emerytura po 15 latach i
      liczony 1 rok pracy za 2
      • Gość: qwerty Re: Straż graniczna do likwidacji IP: 85.219.201.* 20.06.09, 00:16
        emerytura jeszcze po 15 latach ale tylko 45% podstawy z dodatkami o charakterze
        stałym. I tumanie 1 rok służby na placówce granicznej liczy się za 1,5roku.
        Poczytaj ustawę o sg
    • bazyliszkowa a gdyby tak potraktowano Polaków za granicą? 19.06.09, 10:12
      prosty przykład - Kanada i paralizator użyty wobec Polaka - w y s t a r c z y
      ludzkie podejście i więcej człowieczeństwa
    • 3cik <-=-=-=-----=-=---- 19.06.09, 10:26
      Jak zwykle w służbach mundurowych - za dużo testosterony/adrenaliny - za mało
      mózgu.
    • Gość: adam Kraków Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.veracomp.pl 19.06.09, 11:57
      czemu nie zatrzymują tak bandziorów z Rosji i Ukrainy zbierających
      haracze na bazarach? a straż miejska skuwa tylko sprzedających
      truskawki???
      • fckin Re: Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani 19.06.09, 13:46
        a co ty myślisz że te cioteczki mają odwage iść na prawdziwych gangsterów?
    • Gość: www Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.chello.pl 19.06.09, 13:47
      jestem z Krakowa to wstyd że jeszcze takie prostaki działają w naszych służbach.
      • Gość: aa Re: Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.09, 14:29
        Gość portalu: www napisał(a):

        > jestem z Krakowa to wstyd że jeszcze takie prostaki działają w naszych służbach
        > .
        a mi wstyd, że taki debil mieszka w Krakowie. Ciekawe czemu te wszystkie
        mądrale nie pracują w służbacz mundurowych, skoro to taka prosta (dla prostaków)
        praca. A gdyby się okazało, że ci kucharze to terroryści, handlarze ludźmi, herą
        albo Bóg-wie-czym, a ksero paszportów lipne i nie zostaliby sprawdzeni i
        przetrzymani do czasu okazania oryginałów, tylko daliby nogę, to cobyście jełopy
        pisali? Wielcy obrońcy praw, tylko czyich? chyba jedynie swoich do pieniactwa i
        obrażania innych
        • noddeat Re: Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani 19.06.09, 16:03
          terrorystów nie istnieje. przynajmnie w Polsce. Są natomiast pieniądze
          podatników, wydane na “walkę z terroryzmem”. I są podatnicy, które w to wszystko
          wiedzą i płaćą za ten cyrk. That's it.
    • Gość: Krzysztof K. Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.fema.krakow.pl 19.06.09, 14:12
      No cóż, dokumenty należy nosić przy sobie. Zwłaszcza, gdy się jest w
      obcym kraju.Nie wiem po co ten durny artykuł.
      • Gość: wrobelek Re: Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.ny325.east.verizon.net 19.06.09, 14:25
        Oczywiscie! W obcym kraju nosi sie dokumenty przy sobie! A moze tam odbywa sie
        handel ludzmi skoro dokumenty mieli odebrane i "schowane w sejfie", a klucz zaginal?
        Policja zrobila co do niej nalezalo. Sad zas ma sprawe wyjasnic.
        To, ze to sa cudzoziemcy nie znaczy, ze zawsze sa niewinni - widzicie w obcym
        kraju, a nie mieli przy sobie dokumentow, a jest to rzecz podstawowa.
      • Gość: sceptyk Re: Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: 62.233.182.* 19.06.09, 21:25
        No cóż P. Krzysztof i jego rodzina na pewno zawsze nosi
        dowód/paszport chodząc po Krakowie bo wie przecie ,że w tym mieście
        można posiedziedzieć 30 godzin w pierdlu chodząc bez
        dokumentów .Pijani Angole na wieczorkach kawalerskich chodząc
        zygzakiem skutecznie unikają łapanki.
        Ps polscy menele bez żadnych dokumentów mogą spać w samo południe na
        Grodzkiej- straż graniczna od razu wyczuwa intuicyjnie ,że
        to "swój "i nie podlega kontroli .
        • Gość: Krzysztof K. do sceptyka IP: *.fema.krakow.pl 20.06.09, 02:03
          Rzeczywiście - noszę zawsze ze soba dowód osobisty. Moja rodzina
          również. No i co Ci się bubku jeden nie podoba! Straż graniczna
          postąpiła słusznie. Jedynym absurdem jest zawiezienie nieszczęsnych
          kucharczyków do Nowego Sącza. To rzeczywiście jest idiotyzm. Poza
          tym strasznym nieszczęściem było podanie mięsa wegetarianinowi! Mam
          nadzieję, że zajmie sie tym ONZ, Amnesty International i Fundacja
          Helsińska. A co do cholery. Weźże się puknij w głowę, jak równiez i
          Szanowny Autor artykułu, którego w pewnej mierze rozgrzesza pora
          sezonu ogórkowego.
    • guru133 To może teraz warto by wdrozyć śledztwo które 19.06.09, 14:17
      wyjaśni komu najbardziej nowa restauracja przeszkadza i jakich
      użył "argumentów" żeby policja postraszyła konkurentów?
    • Gość: Robert Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.chello.pl 19.06.09, 14:20
      A gdzie wiedza prawnicza u tych funkcjonariuszy??? Mam kolejny dowod
      dlaczego mnie w trakcie naboru do SG potraktowano z gory.Ba -
      obrazano mnie mowiac m.in.-cytuje-nas pana dokumenty z prokuratury
      nie interesuja.To moze ich w ogole moje wyksztalcenie i wiedza z
      kryminalistyki,medycyny sadowej nie interesowaly.Pozniej sie
      dowiedzialem,ze przyjeto swoich.Ale tez tamci panowie sie nie
      popisali,bo pomylili dom,czlowieka i o 6 rano walili do drzwi i
      psikali gazem w oczy niewinnemu czlowiekowi.To jest "profesjonalizm".
    • Gość: balusz Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.kolornet.pl 19.06.09, 15:51
      Ale straszna rzecz się stała tym Azjatą. Ja jak byłem w demokratycznym kraju -
      Indie. To paszport zawsze nosiłem przy sobie, i nie miałem z tym problemu.
      Artykuł durny...
    • Gość: marcin wstyd mi za tych bezmozgowych fukcjonariuszy... IP: 138.32.168.* 19.06.09, 21:42
      wstyd mi za tych bezmozgowych fukcjonariuszy, bo sam pracuje za
      granica i moge sobie wyobrazic jak ci Nepalczycy sie czuli
    • Gość: piotr Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.ds3.agh.edu.pl 19.06.09, 22:16
      Artykuł nie jest durny, tylko pokazuje co sie dzieje w służbach celnych.
      Oczywiscie ja rozumiem, ze SG powinna ich sprawdzic, ale czemu w takich warunkach?!
      Konkurencja? - bardzo mozliwe.
      Jesli chodzi o trzymanie dokumentow przy sobie to absolutnie sie nie zgadzam, ze
      jesli masz pozwolenie na prace i w perspektywie długi okres przebywania w jakism
      kraju ( pozwolenie na prace trwa 1 rok) to zawsze przy sobie nosisz dokumenty?!
      Orygnał paszportu? Bardzo watpie! Kopia w razie kontroli powinna wystarczyc,
      poza tym tak jak bylo napisane w artykule SG mogla sprawdzic numery paszpotów w
      swoich bazach danych bez przetrzymywania ludzi w areszcie!

      I jeszcze jedna rzecz, bardzo ważna. Wyrażnie zostało napisane, ze oni sobie
      SWOBODNIE chodzili po ulicy! zaprowadzili oficerów SG do mieszkania! czy to
      naprawde znaczy ze oni byli przetrzymywani siłą?!?! Z tego wynika, ze nie dali
      zadnych znaków ze sa wiezieni!!!

      Bardzo duzo uchybień SG...
      • Gość: Trezor Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: 194.0.102.* 21.06.09, 00:00
        Ten artykół jest bez sensu, tak to wygląda na całym świecie, jeśli jesteś
        obcokrajowcem i nie masz paszportu, zostaniesz ZAWSZE zatrzymany ponieważ
        niewiadomo kim jesteś i żadne ksero paszportu czy pozwolenia na pracę nie
        wystarczy, takie są wszędzie przepisy:ponieważ zatrzymany może być poszukiwanym
        przestępcą w swoim kraju ( a to jest zwykły sposób działania przestęców,
        ucieczka do innego kraju)czy terrorystą. A po drugie cóż to za sytuacja, że
        właściciel restauracji trzyma paszporty tych ludzi w swopim zamknietym sejfie ?
        Moim zdaniem pozbawiani kogoś paszportu jest niezgodne z polskim prawem i mam
        nadzieje że ten gość za to odpowie.
    • koszerny51 Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani 21.06.09, 16:05
      a to ciekawe, Hindus trzyma wszystkim paszporty w sejfie.Policja ma
      prawo wiedziec kim sa, kopie nie sa zadnym wiarygodnym dokumentem,
    • Gość: xoxo Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.chello.pl 09.11.09, 19:14
      No i gdzie ta knajpa, hę??
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka