Gość: czsz IP: *.chello.pl 19.06.09, 06:57 Zwykły rasizm podszyty trzymaniem się przepisów. Widać jakich inteligentów mamy w służbach "mundurowych". Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
w.s3 Re: Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani 19.06.09, 07:37 Małomiasteczkowy, zakompleksiony Rambo pokazał Azjatom kto tu rządzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miła123 Re: Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.09, 18:35 jestem w szoku jakim prawem ich wogóle zatrzymano? ciekawe czy jakby tych funkconariuszy tak potraktowano co by zrobili? nieuki i motłoch Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andi_wieliczka Rasistowska pokazówka ? IP: *.zetosa.krakow.pl 19.06.09, 07:46 Jestesmy w UE i taka rasistowska pokazowka z wieloma uchybieniami - moim zdaniem - nie powinna miec miejsca .Sprawe trzeba jednoznacznie wyjasnic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anita szok! IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.09, 08:12 wyobrazcie sobie, ze jedziecie do jakiegos kraju za granica i tak was traktuja! zatrzymuja na ulicy i potem biora na 30 godzin do pierdla! co za kraj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maximilus Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: 195.116.22.* 19.06.09, 08:25 Ciekawe, tylko dlaczego paszporty pracodawca zamknął im w sejfie, pewnie dla ich bezpieczeństwa. A 400 zł potrąci im z wypłaty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matt Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.ksknet.pl 19.06.09, 09:14 azjaci wyszli na ulice w krakowie i zostali natychmiast zatrzymani przez straz graniczna??????w krakowie,gdzie chodza cale tlumy azjatyckich turystow,studentow i miejscowych azjatow??? to byl ewidentny donos konkurencji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gw Re: Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: 212.160.85.* 19.06.09, 09:17 Albo próba wymuszenia haraczu na właścicielu restauracji. A mówi się że to metody mafii. Odpowiedz Link Zgłoś
gaissa Re: Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani 19.06.09, 10:44 Słuszna uwaga. Mam nadzieję, że ich (funkcjonariuszy) przeciągną przed sądem, bo to ewidentne nadużycie władzy. Odpowiedz Link Zgłoś
noddeat To sie nazywa rasizm 19.06.09, 09:47 niestety, w Polsce wciaz istnieje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zxc Straż graniczna do likwidacji IP: *.mofnet.gov.pl 19.06.09, 10:04 ubeckie darmozjady, bez weryfikacji, emerytura po 15 latach i liczony 1 rok pracy za 2 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Re: Straż graniczna do likwidacji IP: 85.219.201.* 20.06.09, 00:16 emerytura jeszcze po 15 latach ale tylko 45% podstawy z dodatkami o charakterze stałym. I tumanie 1 rok służby na placówce granicznej liczy się za 1,5roku. Poczytaj ustawę o sg Odpowiedz Link Zgłoś
bazyliszkowa a gdyby tak potraktowano Polaków za granicą? 19.06.09, 10:12 prosty przykład - Kanada i paralizator użyty wobec Polaka - w y s t a r c z y ludzkie podejście i więcej człowieczeństwa Odpowiedz Link Zgłoś
3cik <-=-=-=-----=-=---- 19.06.09, 10:26 Jak zwykle w służbach mundurowych - za dużo testosterony/adrenaliny - za mało mózgu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Kraków Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.veracomp.pl 19.06.09, 11:57 czemu nie zatrzymują tak bandziorów z Rosji i Ukrainy zbierających haracze na bazarach? a straż miejska skuwa tylko sprzedających truskawki??? Odpowiedz Link Zgłoś
fckin Re: Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani 19.06.09, 13:46 a co ty myślisz że te cioteczki mają odwage iść na prawdziwych gangsterów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.chello.pl 19.06.09, 13:47 jestem z Krakowa to wstyd że jeszcze takie prostaki działają w naszych służbach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa Re: Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.09, 14:29 Gość portalu: www napisał(a): > jestem z Krakowa to wstyd że jeszcze takie prostaki działają w naszych służbach > . a mi wstyd, że taki debil mieszka w Krakowie. Ciekawe czemu te wszystkie mądrale nie pracują w służbacz mundurowych, skoro to taka prosta (dla prostaków) praca. A gdyby się okazało, że ci kucharze to terroryści, handlarze ludźmi, herą albo Bóg-wie-czym, a ksero paszportów lipne i nie zostaliby sprawdzeni i przetrzymani do czasu okazania oryginałów, tylko daliby nogę, to cobyście jełopy pisali? Wielcy obrońcy praw, tylko czyich? chyba jedynie swoich do pieniactwa i obrażania innych Odpowiedz Link Zgłoś
noddeat Re: Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani 19.06.09, 16:03 terrorystów nie istnieje. przynajmnie w Polsce. Są natomiast pieniądze podatników, wydane na “walkę z terroryzmem”. I są podatnicy, które w to wszystko wiedzą i płaćą za ten cyrk. That's it. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysztof K. Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.fema.krakow.pl 19.06.09, 14:12 No cóż, dokumenty należy nosić przy sobie. Zwłaszcza, gdy się jest w obcym kraju.Nie wiem po co ten durny artykuł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrobelek Re: Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.ny325.east.verizon.net 19.06.09, 14:25 Oczywiscie! W obcym kraju nosi sie dokumenty przy sobie! A moze tam odbywa sie handel ludzmi skoro dokumenty mieli odebrane i "schowane w sejfie", a klucz zaginal? Policja zrobila co do niej nalezalo. Sad zas ma sprawe wyjasnic. To, ze to sa cudzoziemcy nie znaczy, ze zawsze sa niewinni - widzicie w obcym kraju, a nie mieli przy sobie dokumentow, a jest to rzecz podstawowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sceptyk Re: Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: 62.233.182.* 19.06.09, 21:25 No cóż P. Krzysztof i jego rodzina na pewno zawsze nosi dowód/paszport chodząc po Krakowie bo wie przecie ,że w tym mieście można posiedziedzieć 30 godzin w pierdlu chodząc bez dokumentów .Pijani Angole na wieczorkach kawalerskich chodząc zygzakiem skutecznie unikają łapanki. Ps polscy menele bez żadnych dokumentów mogą spać w samo południe na Grodzkiej- straż graniczna od razu wyczuwa intuicyjnie ,że to "swój "i nie podlega kontroli . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysztof K. do sceptyka IP: *.fema.krakow.pl 20.06.09, 02:03 Rzeczywiście - noszę zawsze ze soba dowód osobisty. Moja rodzina również. No i co Ci się bubku jeden nie podoba! Straż graniczna postąpiła słusznie. Jedynym absurdem jest zawiezienie nieszczęsnych kucharczyków do Nowego Sącza. To rzeczywiście jest idiotyzm. Poza tym strasznym nieszczęściem było podanie mięsa wegetarianinowi! Mam nadzieję, że zajmie sie tym ONZ, Amnesty International i Fundacja Helsińska. A co do cholery. Weźże się puknij w głowę, jak równiez i Szanowny Autor artykułu, którego w pewnej mierze rozgrzesza pora sezonu ogórkowego. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 To może teraz warto by wdrozyć śledztwo które 19.06.09, 14:17 wyjaśni komu najbardziej nowa restauracja przeszkadza i jakich użył "argumentów" żeby policja postraszyła konkurentów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.chello.pl 19.06.09, 14:20 A gdzie wiedza prawnicza u tych funkcjonariuszy??? Mam kolejny dowod dlaczego mnie w trakcie naboru do SG potraktowano z gory.Ba - obrazano mnie mowiac m.in.-cytuje-nas pana dokumenty z prokuratury nie interesuja.To moze ich w ogole moje wyksztalcenie i wiedza z kryminalistyki,medycyny sadowej nie interesowaly.Pozniej sie dowiedzialem,ze przyjeto swoich.Ale tez tamci panowie sie nie popisali,bo pomylili dom,czlowieka i o 6 rano walili do drzwi i psikali gazem w oczy niewinnemu czlowiekowi.To jest "profesjonalizm". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: balusz Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.kolornet.pl 19.06.09, 15:51 Ale straszna rzecz się stała tym Azjatą. Ja jak byłem w demokratycznym kraju - Indie. To paszport zawsze nosiłem przy sobie, i nie miałem z tym problemu. Artykuł durny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin wstyd mi za tych bezmozgowych fukcjonariuszy... IP: 138.32.168.* 19.06.09, 21:42 wstyd mi za tych bezmozgowych fukcjonariuszy, bo sam pracuje za granica i moge sobie wyobrazic jak ci Nepalczycy sie czuli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.ds3.agh.edu.pl 19.06.09, 22:16 Artykuł nie jest durny, tylko pokazuje co sie dzieje w służbach celnych. Oczywiscie ja rozumiem, ze SG powinna ich sprawdzic, ale czemu w takich warunkach?! Konkurencja? - bardzo mozliwe. Jesli chodzi o trzymanie dokumentow przy sobie to absolutnie sie nie zgadzam, ze jesli masz pozwolenie na prace i w perspektywie długi okres przebywania w jakism kraju ( pozwolenie na prace trwa 1 rok) to zawsze przy sobie nosisz dokumenty?! Orygnał paszportu? Bardzo watpie! Kopia w razie kontroli powinna wystarczyc, poza tym tak jak bylo napisane w artykule SG mogla sprawdzic numery paszpotów w swoich bazach danych bez przetrzymywania ludzi w areszcie! I jeszcze jedna rzecz, bardzo ważna. Wyrażnie zostało napisane, ze oni sobie SWOBODNIE chodzili po ulicy! zaprowadzili oficerów SG do mieszkania! czy to naprawde znaczy ze oni byli przetrzymywani siłą?!?! Z tego wynika, ze nie dali zadnych znaków ze sa wiezieni!!! Bardzo duzo uchybień SG... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trezor Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: 194.0.102.* 21.06.09, 00:00 Ten artykół jest bez sensu, tak to wygląda na całym świecie, jeśli jesteś obcokrajowcem i nie masz paszportu, zostaniesz ZAWSZE zatrzymany ponieważ niewiadomo kim jesteś i żadne ksero paszportu czy pozwolenia na pracę nie wystarczy, takie są wszędzie przepisy:ponieważ zatrzymany może być poszukiwanym przestępcą w swoim kraju ( a to jest zwykły sposób działania przestęców, ucieczka do innego kraju)czy terrorystą. A po drugie cóż to za sytuacja, że właściciel restauracji trzyma paszporty tych ludzi w swopim zamknietym sejfie ? Moim zdaniem pozbawiani kogoś paszportu jest niezgodne z polskim prawem i mam nadzieje że ten gość za to odpowie. Odpowiedz Link Zgłoś
koszerny51 Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani 21.06.09, 16:05 a to ciekawe, Hindus trzyma wszystkim paszporty w sejfie.Policja ma prawo wiedziec kim sa, kopie nie sa zadnym wiarygodnym dokumentem, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xoxo Azjatyccy kucharze w Krakowie zatrzymani IP: *.chello.pl 09.11.09, 19:14 No i gdzie ta knajpa, hę?? Odpowiedz Link Zgłoś